Arama sonuçları: *

1. I

ucretsiz ios vpn onerisi

selamlar, uzun suredir bedava veya tabii ki reklam izleyerek kullanılabilen bir Vpn uygulamasi ariyorum. Eger memnun oldugunuz bir vpn varsa onerebilirsiniz.
  2. I

Sistemin ozellikleri ile oyunlarda rahat edermiyim?

Tamamdir sagol. Zaten ekranim 75hz 😅
  3. I

Sistemin ozellikleri ile oyunlarda rahat edermiyim?

Anakart: Asus tuf z390 Gaming Pro gigabyte gtx1660 super 32 gb ram DDR4 Icore 5 8500
  4. I

Elektrikli scooter sarj olmuyor

Maalesef bu markanin servisi hic ilgili degil her gün uğraştım hala bi sonuç yok yinede sağol
  5. I

Elektrikli scooter sarj olmuyor

Oncelikle selamlar, benim aovo marka elektrikli scooter ım var. Şarja taktığımda sarj aleti sürekli yeşil yanıyor (normalde şarj halinde kırmızı yanar) ve şarj etmiyor yani batarya dolmuyor. Ama scooter ı çalıştırıp kullanabiliyorum. Sorun un ne olduğunu bilen varsa yardim edebilirsiniz.
  6. I

Wifi bağlantısı 5 dk sürüyor

bilgisayarım Wifi ye baglanıyor ama 5 dk içinde bağlantı kopuyor sonra tekrar geliyor bunu nasıl duzeltebilirim?
  7. I

ekran karti fan hızı ayarı

selamlar benim gigabyte gtx 1660 ım var, fan hızını ayarlamak icin hangi uygulamayı kullanmam lazım (anakart MSI) ve uygulamalar a tıklayınca biraz bekleme suresi oluyor sebebi nedir acaba? tesekkurler.
  8. I

Çözüldü✓ Kablosuz gaming kulaklık önerisi

Selamlar, iyi bayramlar herkese, Oyun oynamak için kablosuz kulaklık bakiyorum (logi g435 gibi) çok pahali olmayacak şekilde bana önerebileceginiz kulaklıklar nelerdir
  9. I

i5-4570 + GTX 1060 Sistem Alınır mı?

Bu sizce nasil eksigi falan varmi
  10. I

Fransada yasiyorum ucuz diyebilirim
  11. I

Merhabalar, Intel core 15 4570 CPU / 3,20 Ghz 8Go de ram NVIDIA GTX 1060 6GB Bilgisayardan cok anlamıyorum ve bu sistem sizce iyi mi? yani gta rp assetto corsa fortnite gibi oyunları kaldırırmı ve bilgisayarda eksikler varmi. Teşekkürler
  12. I

Çözüldü✓ Hangi pc yi almalıyım hangisi daha iyi

1. Si Ekran kartı: nvidia gtx960 i7 2600k 16 gb ram 2.si 8gb ram Gtx950 nvidia İ5-6400
Top Bottom