Arama sonuçları: *

1. QuarTeeN

Taşınabilir ssd oyun yüklenmiyor.

4 tb'lik bir taşınabilir ssd aldım ancak içine oyun yüklüyemiyorum. Steamden half life 1 ve 2 yi yüklemeyi denedim ancak %100 olduktan hemen sonra yüklemeyi en baştan başlatıyor ve bunu 4-5 kez tekrarlıyor daha sonra güncelleme hatası oyun dosyası bulunamadı gibi hatalar veriyor. Epic gamesten...
  2. QuarTeeN

Hoi4 Kırmızı Ünlem sorunu

Hoi4 Oynuyorum Polonyayı Fethettim Daha sonra italya ile beraber fransaya daldık benim ordum fransanın Ordusundan daha fazla Ancak Nedense Savaşları Kaybediyorum Kırmızı bir ünlem çıkıyor organizasyon sorunu felan diyor -100 olarak gözüküyor bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olurmusunuz...
  3. QuarTeeN

Bedava Oyun Önerisi Verirmisiniz?

bedava Gayet iyi olan Eğlendiren Oyun önerir misiniz? Sistem gereksinimi Önemli değil
  4. QuarTeeN

Valorantta Sistemim çok ısınıyor

bende yükseğe çekiyorum 300 fps alıyorum Düşüğe çekiyorum yine 300 fps alıyorum Valorant Garip bir Oyun 1674334270 Çok teşekkür ederim Yanıtınız için 1674334415 Arkadaşlarımda Valorant Oynuyor Ve Ekrant Kartlarının Genel olarak 65 derece oldugunu söylüyorlar ben biraz Şüphelendim o yüzden
  5. QuarTeeN

NOT- hoi4 oynarken sistemim hiç ısınmıyor Sistem Buz gibi oluyor Son Oyuncu Gibi oyunlardada hiç ısınmıyor Ancak Ne zaman Valoranta Girsem Çok ısınıyor...
  6. QuarTeeN

Merhabalar valorant oynarken İşlemci Sıcaklığım 69-70 derece iken Ekran Kartım 70-73 derece daha geçen gün işlemcime kule tipi soğutucu taktım. Sizcede bu kadar ısınması Garip değil mi? ne yapmamı önerirsiniz? veya bu ısının problemı nedir?
Top Bottom