Arama sonuçları: *

1. K

Asus Zenbook 14 Oled UM3402 Alınır mı?

Telefon araçılığı ile alacağım şubeden
  2. K

Asus Zenbook 14 Oled UM3402 Alınır mı?

Selamlar, hem dokunmatik ekran hemde kaleminden dolayı almayı düşündüğüm bu model sizce bu fiyatı indirimli ve alınır bir fiyat mı? Oyun olarak hali hazırda masaüstü bilgisayarım var bu yüzden maximum lol oynama ihtimalim var genelde video, film, not alma gibi işlerimde kullanacağım bu noktada...
  3. K

🔥İndirim SanDisk Portable SSD 480 GB USB 3.2 Gen 2, Taşınabilir SSD 936 TL

Kara cuma indirimlerinde daha düşer mi acaba yoksa en dip şuan bu seviyelerde mi?
  4. K

Ekran kartı konusunda kararsız kaldım

Gainward tavsiye etmem tamam tr şartlarında kolayca bulunabiliyor ama performans konusunda ve garanti firması konusunda sorunlar yaşadım.
  5. K

Bilgisayarıma Güç Gelse de Açamıyorum.

Zamanında bu tarz bi sorunum olmuştu, ekran kartımda sarkma vardı o yüzden oluyormuş altına destek aldım bir tane düzeldi.
  6. K

NZXT NP-C750M-EU vs Deepcool PQ850M

Ücret konusunda sıkıntı yok sadece ürün kafama takıldı ama yorumlar pozitif genelde, internette pek fazla kullanıcı deneyimi yoktu çünkü.
  7. K

NZXT NP-C750M-EU vs Deepcool PQ850M

Selamlar NZXT markalı güç kaynağım kısa bir süre önce garantiye gitti ve değişim belgesi aldı bu yüzden ürün değişimi için Deepcool PQ850M markası önerildi sizce değer mi ?
  8. K

Dell G2723H 27 inç 240Hz Alınır mı?

6K ya sattığım için 2-3 bin üstüne koyup almak istiyorum.
  9. K

Dell G2723H 27 inç 240Hz Alınır mı?

Selamlar, gün içerisinde monitör arayışında idim ve geçmişte aldığım Gamepower Intense X40 adlı monitörümü satıp Dell G2723H ı almayı düşünüyorum ama muadillerine göre özellik olarak hem bu kadar yüksek hem bu kadar ucuz olması biraz tedirgin etti açıkçası. Sizce Fast IPS + 27 inç + 240hz olan...
  10. K

STEELSERIES Arctis Nova Pro Kablosuz Xbox Oyuncu Kulaklığı 6999 TL

İndirim kağıt üzerinde güzel ama işte herkes bu parayı gözden çıkarır mı bilinmez.
  11. K

699 TL Asus ROG Gladius III Oyuncu Mouse

alabilen var mı? aynı hatayı veriyor bende.
  12. K

Şuana kadar alabilen yok sanırım, indirim kodunu deaktif edersen alınabilir oluyor sadece sanırım.
  13. K

❌İndirim Bitti! Glorious Model O- Wireless - 999₺

Kablolusunun fiyatında olduğundan büyük ihtimal kabloludur ürün ama acaba şikayet edilebilir mi öyle bir durumda?
  14. K

Eğer biraz daha alamazsam glorious indirimine kayacağım gibi ama bunu kaçırmak istemiyorum.
  15. K

Bir alt modelini aldım 1.5 sene önce 400 ₺ idi, bu havada karada alınır ( şuan durumu iyi alt modelinin ama sıcak bir yerde yaşadığım için kenar derileri soyuluyor bide sanırım yemek paketi değdiği için sıcaktan kavladı.)
  16. K

ŞOK Market indirimleri. Asus TUF IPS 165hz 1ms 3099TL

Elime ulaştı, öncelikle ürünler şuan en ucuz satıcısı olan vizyon bilgisayar çıkışlı. Ölü pixel yok. Plastik yapıda zaten giriş ve ıps bir ürün. 1 ms değil tabi, mprt modu ile 1 ms'e geçiyor. 165 hz'e çıkarabiliyorsunuz ama sanırım yine mprt modu tarzında bir mod açıyor görüntü kötüleşiyor. Sağ...
  17. K

Ana Konu 🔥DONANIM ARŞİVİ İNDİRİMLERİ İTOPYA (ARALIK ÖZEL)🔥

Asus indirimi kadar şahane bir indirim değil, tabi bu dönemde yapıldığını göz önüne alırsak normal olabilir, ama video'da gözükenlerden hiçbiri çok beklenecek indirimler değil bence.
  18. K

🔥İndirim Viewsonic XG2405 - 3799 TL

Sorun yaşamazsın gibi gözüküyor ama fiyatı biraz pahalı geldi, eğer aynı özellikleri istediğim muadil bir ürün yoksa düşünülebilir.
  19. K

Mprt ile birlikte kullanılamıyor mallesef, kullanıcıya iki seçenek sunuluyor Ya yırtılmalar ile birlikte mprt açık 1ms Ya G-SYNC açık 4 ms ( bu monitörde mprt kapalı iken kaç ms oluyor bakmadım ama min 4 diye biliyorum)
  20. K

1 MS değil mallesef bu mprt ilizyonu olan bir model, bu panele sahip ise 1 ms kullanımı için mprt yi açarsanız ekran ciddi miktarda parlaklığını kaybediyor.
Top Bottom