Arama sonuçları: *

1. A

Bilgisayar Toplama Tavsiyesi

tamam teşekkürler
  2. A

Bu sistemi görmüştüm ama cs de smoke içine girerken falan fps baya düştü ve bu nedense içime sinmedi tabi diğer oyunlarda performansı iyi ve hepsi ultra ayarlarda ben bu konuda pek bilmiyorum ama siz ne dersiniz
  3. A

İncelemesi var mı
  4. A

13 bin civarı bilgisayar toplamak istiyorum ufak tefek bütçe aşımı olabilir önerileriniz nelerdir?
  5. A

Bilgisayar toplama Tavsiyesi

monitör nerde acaba 1677520885 Monitör olmadan ki fiyatı nedir acaba
  6. A

Hocam Selam Bugün alıcaktım bilgisayarı fakat stokları bitmiş ortalama aynı fiyata başka bi bilgisayar önerebilir misin sana zahmet
  7. A

bunu alcam zaten hocam çok teşşekkür ediyorum size
  8. A

Normalde yükseltirim fakat Ailem bu konuda pek destek çıkmadı aslında daha güzel sistemler önermişleri şuanlık bu bilgisayar iyi duruyor 1677424868 tamam teşekkürler 1677424907 tamam sağol
  9. A

yinede çok teşekkürler
  10. A

çok teşekkürler bu bilgisayarın incelemesi var mı? Ya da 3050 mantıklı mıdır oyun için 1677424764 monitörü beğenmedim zaten sadece bilgisayar önemli şuan
  11. A

çok teşekkürler sistem nasıl peki günümüz oyunlarında ortalama ne kadar fps verebilir grafik ayarlarınıda söyleyebilirsen güzel olur
  12. A

monitör ayrı pc 9 10 olsun yanındamonitör istedim yani monitör dahil değil o fiyata
  13. A

Oyun
  14. A

Öncelikle Merhaba Ben bilgisayar Toplamak İstiyorum Bütçem 8-9 arası (Eğer Bilgisayar Güzelse 10'da Olabilir) Yanında 144 hz Monitörde Önerebilirseniz Güzel Olur.
  15. A

PC Toplama Tavsiyesi

çok teşekkür ederim Gta god of war gibi oyunlarda ortalama fps ne kadardır acaba
  16. A

PC Toplama Tavsiyesi

Öncelikle Merhaba Pc toplamak istiyorum ve bütçem 10 14 aralığında oyun oynamak için topluyorum ve yanında 144 hz monitör istiyorum (monitör olmadan 10 14 aralığı)
Top Bottom