Arama sonuçları: *

1. Darmoshark N3 Beyaz Kailh GM 8.0

Darmoshark N3 Beyaz Kailh GM 8.0

11 ay garantisi var. Faturası vardır. Çok az ve temiz kullanıldı. 10 ay önce Lamzu Thorn aldığım için boş yere kutuda bekledi. (yemek,cips vb. yerken elimi kesinlikle fareye sürmem ve sürmedim peçete kullanırım içiniz rahat olsun.) tembelliğimden yeni satıyorum. Kutu içeriğini fotoğraflarda...
  2. C

TWISTED MINDS 27 TM27DQI QHD 240Hz RGB NANO IPS MONİTÖR(kullananlar kulübü)

4 ay önce 8500 tl fiyatla Dell S2721dgfa 165 hz wqhd aldım. Keşke bu monitörü o zaman görseydim. Satıp buna geçmemek için kendimi zor tutuyorum.
  3. C

TWISTED MINDS 27 TM27DQI QHD 240Hz RGB NANO IPS MONİTÖR(kullananlar kulübü)

Ekran ayarlarının fotoğraflarını atabilir misiniz? bir de windowstan renk ayarını kaç bit olarak kullanıyorsunuz şuan?
  4. C

Öneri KZ Kablolu Kulaklık Önerisi

Anakartınızın sürücü sitesinden ses sürücüsü realtek ise indirin ardından microsoft storeda realtek audio console yazarak indirebilirsiniz
  5. C

Ben bu durumu realtek audio console ile ekolayzeri Canlıya alınca çözdüm ya ses baya bi yüksek ve net oluyor. Hatta ses seviyesini %55'te kullanıyorum.
  6. C

Vergi büyük ihtimal ödeme yerinde görünür.
  7. C

Sanırım arkadaşın attığı linkten en uyguna geliyor amazonda 1400+ vergi görünüyor
  8. C

Rica ederim. Dediğim gibi ben müzik performansını seviyorum bass ağırlı olan müziklerde ekolayzerı bassa çekiyorum normal şarkılarda realtek consoledan canlıya çekiyorum. 1685308898 Bence bütçeniz yetiyorsa Truthear daha iyi zamanında bütçem yetse alacaktım.
  9. C

Evet bu da çok iyi yurtdışında fiyat performans olarak genelde bu çok öneriliyor. Attığınız linkten mi almıştınız?
  10. C

KZ ZEX Pro x Crinacle CRN aldım 550 600 tl civarı 1.5 yıl önce hala kullanıyorum memory foamsız( çünkü benim kulağım memory foam köpüklerle rahat etmedi kendi orijinal köpükleri daha rahat geldi) Sesinden memnunum müzik performansı da güzel bass ve tizler dengeli istersen CRN'nin bir tane fazla...
  11. C

🔥İndirim Gelbura Hava Soğutmalarda İndirim Kodu

alacam galiba ya çünkü ilerde belki anakart ve işlemci değiştirirsem ekstra soğutucu almama gerek kalmaz diye düşünüyorum
  12. C

kasam cooler master TD500 mesh kasaya uyar zaten
  13. C

Peki bu se 234 asus b450m-k II'ye uyar mı boyutundan dolayı?
  14. C

beklenen id cooling indirimi bu muydu? ona göre beklemeden perfan veya başka bir şey alacam artık
  15. C

Yardım Dell S2721DGFA model monitörde sorun

Renk profiline göre yapmıyor şimdi denedim direkt renk profili devre dışı kalıyor ama display hdrı uyguluyor windows hdr açılınca.
  16. C

Ben renk ayarlarını redditten aynı monitörü kullanan birinden aldım Display Hdr daha iyi gibi göründü bana. Windows HDR açınca renk profili devre dışı kalıyor.
  17. C

Preset Modes => Custom Color => Gain => R : %91 G : %87 B : %100 Response Time = Super Fast Smart HDR = Display HDR Brightnessı gözüne uyanı yap Contrastı ben %75te kullanıyorum bulduğum en iyi ayarlar sanırım bu Bende ekran kartı ayarlarından renk derinliğini 10 biti seçince ekranda yırtılma...
Top Bottom