Arama sonuçları: *

• Users: ziwi
  • Order by date
  1. ziwi

KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED Windows 10

teşekkür ederim en kısa sürede yapacağım.
  2. ziwi

KMODE mavi ekran hatası

açtım dosyalar oldumu tam anlayamadım ama ilk defa yüklediğim için olmamış olabilir
  3. ziwi

KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED Windows 10

Bilgisayarda durduk yere KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED hatası alıyorum bunun sebebi ne olabilir?
  4. ziwi

KMODE mavi ekran hatası

aynı hatayı bende alıyorum kmode exception not handled hatası kaspersky yüzündenmi kaynaklanıyor
  5. ziwi

Windows 10 Mavi Ekran Hatası

Bilgisayarım kendi kendine mavi ekran alıyor hata kodu: kmode exception not handled neyden kaynaklanıyor ve nasıl çözebilirim?
  6. ziwi

Çözüldü✓ Şöyle bi durum yaşadım,neden kaynaklanabilir?

Konudan bağımsız fotoğrafı indirebilirmiyim? Yakında düzgün bir masa alacağım sistemin dizilişini senin dizilişin gibi yapacağımda unutmamam adına
  7. ziwi

900TL Bluetooth Kulaklık Önerisi

900TL Bluetooth kulaklık önerisi verir misiniz aklımda bu var HepsiBurada alınır mı? Yoksa başka önerir misiniz genelde müzik ve oyun için kullanacağım.
  8. ziwi

FIFA 23 crack nereden indirebilirim

Gerek kalmadı FC 24 satın aldım
  9. ziwi

Bilgisayarıma ne virüsü girdi?

sorun o zaten :/ 1713026412 sorun yaratırmı? 1713026639 belki livelywalpaper yüzündendir yt ye parallex.js yazınca bulduğum videolarda benim livelywalpaperden kullandığım walpaper var belki sadece rastlantıdır
  10. ziwi

Bilgisayarıma ne virüsü girdi?

Bilgisayarıma bir virüs mü girdi merak ediyorum yardımcı olur musunuz bir uygulamaya girdiğimde böyle oluyor herhangi bir uygulamada oluyor Kaspersky ile bilgisayarı tam virüs taraması yaptığımda virüs yok diyor nedeni nedir?
  11. ziwi

Amazon Prime'nin Verdiği Chalry 2 Oyunu Tam Oyunumu?

Amazon Prime'nin verdiği Chivalry 2 oyunu Epic Gamese geldi Epic Games'te public test ve normal oyunu verdi ama normal oyun bende vardı ama deneme sürümüydü tam oyun olarak oynayabilirmiyim (deneme ve normal oyuna mağazaya gite bastığımda aynı oyuna atıyor)
  12. ziwi

RTX 4060 + R5 5600 Minecraft, Roblox 100 FPS???

"Kafa dağıtmak için"
  13. ziwi

Mc de kare atlama diye bir şey varmış maxladım düzeldi ama senin dediğin gibi hiç 1000fps almadım 300-400 arası alıyorum 1712153865 Hayır hep 100 fps mc düzeldi de roblox aynı
  14. ziwi

Merhaba elimde 4060+R5 5600'lü sistem var Valorant'ta 500-800 arası CS de 200-400 arası FPS alıyorum ama kafa dağıtmak için MC ve Roblox girdiğimde 100 FPS'i geçmiyor FPS'i sabitlemedim hiç ellemedim daha doğrusu öyle bir ayar hiç görmedim nedeni nedir? Ayrıca MC de shader açıkken de 100 fps...
  15. ziwi

EA Games doğum tarihini nasıl değiştirebilirim

Bunu şu anda güncelleyemezsiniz diyor.
  16. ziwi

EA Games doğum tarihini nasıl değiştirebilirim

EA Games doğum tarihini eskiden salladım ve düzeltmek istiyorum nasıl yapabilirim
  17. ziwi

youtube reklamlarını 2 saniyede geçme

Yada operadan izlersin
  18. ziwi

Çözüldü✓ Beyler yeni bir pc aldım ama bir sorun var.

Eski konu ama Windows yoktur.
  19. ziwi

Arkadasima vatandan yeni pc aldik windowsu yok nasil halledebiliriz

Bilgisayarcıya götür 450tl isterler
Top Bottom