Arama sonuçları: *

1. rechanax

bu kablonun adını bilen?

arkadaşlar ssd nin üzerindeki beyaz kablo ne olarak geçiyo bilen varmı yandı bu bi anda
  2. rechanax

ASUS ROG Gladius III Wireless vs Darmoshark M3 Wireless

ASUS ROG Gladius III Wireless vs Darmoshark M3 Wireless sizce hangi mouse daha mantıklı,kullanan varsa ya veya bunlar dışında bir önerisi olan varsa yazarsa sevinirim
  3. rechanax

Öneri wireles mouse öneriniz varsa bekliyorum

1000-2000 arası kablosuz mouse arıyorum şuanda aklımda asus rog gladius III var öneriniz varsa bekliyorum
  4. rechanax

Yardım Tp Link Bluetooth usb ?

https://www.hepsiburada.com/tp-link-ub500-bluetooth-5-0-mini-usb-adaptor-p-HBCV0000125QH2?magaza=Hepsiburada sepette 185 TL'ye geliyor iyi midir? bilen varsa yazabilirmi veya farklı öneri alabilirim ort 400tl altı 1694702913 .
  5. rechanax

Yardım *AMD GPU Vram Sorunu

arkadaşlar aşşağıdaki foto da da gördüğünüz gibi vram saat hızı full çalışıyor olarak gözüküyor bu bir sorunmu yoksa olması mı gerekiyor yardım olabilecek varsa sevinirim
  6. rechanax

Yardım mouse tavsiye 1500tl

max 1500 TL ye kadar mouse arıyorum rival 3 gördüm kablolu yada kablosuz arasında kaldım fikri olan varmı farklı mouse tavsiyesi varsa bekliyorum 1692623654 genelde pençe şekli ile tutuyorum.
  7. rechanax

Öneri 2x 8 gb 3600 cl18 rgb ram

Team T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance 16GB (2x8GB) 3600MHz CL18 DDR4 bende şuan bu ramlar takılı + 2x8 gb takviye yapmak istiyorum bu ram e uyacak rgb ram varmdır acaba ?
  8. rechanax

Yardım USB WİFİ önerisii...

tamamdır sağolun bunu beğendim bunu alıcam sanırm
  9. rechanax

reis ben zaten kablo ile bağlıyım kardeşimin bilgisayarı için istiyorum sadece youtube falan girecek
  10. rechanax

200-300 bandında wifi adaptör yardımcı olursanız sevinirim
  11. rechanax

15-17K Arası Gaming PC Monitör Dahil

arkadaşlar bu fiyata önerebilceğiniz hazır sistem varmı varsa atabilirmisiniz max monitör dahil olursa güzel olur teşekkürler şimdiden
  12. rechanax

pc uyumlu ps4 kolu lazım max 400

başlıkta yazıyor pc uyumlu ps4 kolu lazım max 400 TL bütçe var
  13. rechanax

Çözüldü✓ M.2 SSD Önerebilir misiniz?

çok iyi yapmışsın fena kampanya bende aldım
  14. rechanax

12000 TL Toplama Sistem Önerisi

1 yıl sonra güzel cevap 1689445565
  15. rechanax

Yardım Kasa Fanı Hava Soğutmaya Takılırmı

evet dostum 1689445078 .
  16. rechanax

ID-COOLING SE-224-XTS ARGB White
  17. rechanax

pin çoklayıcı almam gerek sanırım çünkü anakartta 1 cpu giriş yeri var
  18. rechanax

arkadaşlar soru başlıkta yazıyor hava soğutmamda 1 fan var ve 120 mm destekliyor kasa fanı alırsam uyarmı hava soputmaya örneğin https://www.teknobiyotik.com/arctic...beyaz-ar-acfan00170a.html?ref=akakce&v=1.93.2 ve bunun için de pin çoklayıcı lazımmı dır
  19. rechanax

Yardım Gta 5 Social Club Hesabım Çalındı

geçmiş olsun kardeşim nasıl becerdin hile kullandın galiba
Top Bottom