Arama sonuçları: *

1. L

Çözüldü✓ M2 SSD ANAKART UYUMU

teşekkür ederim
  2. L

Çözüldü✓ M2 SSD ANAKART UYUMU

Sınırlı Stok Kingston NV2 SNV2S/500G 500GB 3500/2100MB/s PCIe Gen 4x4 NVMe M.2 SSD Disk model bir ssd aldım. MSI A320M-A PRO MAX anakartimda m2 slotu var ancak yinede uyumlu mu? değil mi emin olmak istedim. Bir sorun çıkarmı?
  3. L

Fury 550W ATX PSU...

Kasama gtx 1060 ekran kartı Alicam 6 pin diye gözüküyor ama psum da 6 pinlik kablo bulamadım 8 var 6 pin olerden öğrenebilirim
  4. L

Yardım MSİ A320M-A PRO max m2 ssd

MSI A320M-A PRO MAX Anakarta M2 SSD Takılır mı?
  5. L

YENİ F/P KRALI SİSTEMİMİZİN FİYAT ve ÖZELLİK TAHMİNİ 🔥 ÖDÜLLÜ 🎁

FİYAT 13.900 cpu R5 3600 anakart B450M ram 16 GB GSKİLL RAM vga RTX 2060 SUPER ssd 512 Gb m2 Ssd kasa Thermaltake CA-1L6-00M1WN-01 psu cooler master v65
  6. L

Uyumluluk la ilgili soru

Merhabalar MSI A320M-A PRO MAX Anakartım var R5 3600 uyumlumudur bios güncellemesi yapacağım
  7. L

ekran kartı Karşılaştırma si

dostum bilmiyorum gerek Nvidia sunduğu uygulamalar falan daha çekici geliyor kendine amd nin arayüzü daha hoş evet kendini geliştiriyor ama yinede nvidia taraftariyim
  8. L

Powerboost un ama ben amd ekran kartı taraftari değilim
  9. L

psu 550w 80+ yetermi sence
  10. L

bütçem 3500
  11. L

Sizce ikinci el bir ekran kartı alsam Gtx 1080 8Gb mi yada rtx 2060 in herhangi bir versiyonunu almakmi
  12. L

Ekran kartı önerisi yardımcı olurmusunuz

pardon dostum yanlış anlamışım
  13. L

sıfır alacak gücüm yok idare etsin yeter
  14. L

reis nvidia fanboy um amd nin güzel bir kartı ama elimde varken rtx alayım
  15. L

3550 ye buldum
  16. L

rtx 2060 düşünüyorum bilmiyorum burayada sormak istedim
  17. L

Dünden beri aynı konuyu acıyorum ama bir iki kişi yanıtlıyor artık lütfen dikkate girsin şu konum öncelikle Anakartım Msi a320m pro max ve işlemcim amd ryzen 5 3600 Power supply im powerboost fury 550w atx psu ikinci el bi ekran kartı alacağım bütçem 3500TL
  18. L

Hangi Ekran Kartını Almalıyım?

performans farkı ama 6650 bütçe dostu ve performansı da gayet iyi seni götürebilecek bir kart fazlasına gerek yok bence arkadaşımda da aynı işlemci ve ekran kartı var şuan gayet memnun
  19. L

Hangi Ekran Kartını Almalıyım?

Öncelikle merhaba dostum işlemcine uygun güzel ve besleyebilecek olan bir kart RX 6650XT alabilirsin. Oyun içinde sana asla sıkıntı yaşatmaz AMDnin yeni driver güncellemeleriylede AMD kartların çoğu sorunu çözüldü ama Nvidia dan gönlün razı geliyorsa 3060 veyahut 3060 Tİ alabilirsin
  20. L

Ekran kartı önerir misiniz?

Merhabalar önceden açmıştım ancak çok fazla kişi görmediği için tekrar açtım kusura bakmayın MSİ A320M-A PRO MAX Anakart Powerboost 550W ATX PSU ve amd ryzen 5 3600 işlemciye alınabilecek güzel bir ekran kartı önerir misiniz? ikinci el almayı planlıyorum bütçem 3500
Top Bottom