Arama sonuçları: *

1. Y

dubleks ev router önerisi

arkadaşlar selam ben evimde türk net kullanıcısıyım ve aşağıda kullandığım çift bant modem sayesinde sayesinde telefondan da 100mps hız alabiliyorum ama üst katta oturduğum için üst katta 5ghz çekmiyor (çekim alanı düşük 5ghz wifi ağının ) bundan dolayı xioami sinyal güçlendirici aldım ama o da...
  2. Y

Sistemim ne kadar eder ?

ustam ddr5 sistem şuan toplamak akıl mantık işi değil zaten sen bu bilgisyarı yatırım amaçlı mı topladın keyfe keder mi topladın oyun oynamak için mi topladın 1681489492 cl 40 yazmışsın bu arada ram için umarım doğru değildir
  3. Y

Toplama PC önerisi 20 k

Hepinize selam öncelikle Bir abimiz için PC toplamayı düşünüyoruz bütçemiz 20k Sistem oyun ve yazılıma yönelik olucak + olarak ileri zamanlarda yükseltmeye el verişli olması bizim için çok iyi olur Monitör istemiyoruz monitörü peşin alacak elden Fikirlerinizi bekliyorum dostlar
  4. Y

hangi uygulamayı açsam windows bulamadı hatası veriyor

hepiniz merhaba arkadaşlar ben tiktok da bir şey görerek cmd de bir komut çalıştırdım sfc /scannow bunu yazdıktan sonra nvdia geforce olsun steam olsun windows tarafından bulunamıyor hatası almaya başladım bu durumda benim ne yapmam gerek allah aşkın kafayı yiycem birisi yardımcı olsun
  5. Y

Xioami clodu açamıyorum

Merhaba arkadaşlar uzun süredir xioami cloduma gitmemiştim ve bugun girmeyi denediğim de böyle bir hata aldım bunun çözümü var mıdır 3 4 GB galeri verim var ve bunları almam lazım şimdiden teşekürler
  6. Y

Çözüldü✓ işlemci sıcaklığı ölçme programı

tamamdır halletim sağolun teşşekürler
  7. Y

adam msi after burner üzerinden bir özellik aktif ediyor ama o aktif ettiği şey ben de gözükmüyor
  8. Y

agalar msi afterburner yüklü ama ben de oyun açıkkan nasıl aktif edicem onu fps gösterme ekran kartı derecesi işleemci derecesi
  9. Y

öncelikle selmaın aleyküm ben abdullah abinin yaptığı pc testlerindeki gibi bi prgoram arıyorum ama bir türlü bulamadım acaba yardımcı olacak var mı
  10. Y

ASUS 27" VG279QM monitor alınır mi

bu da çok kankam daha uygun şeyler bakmanı tavsiye ederim 144hz ler de ideal aslında
  11. Y

ASUS 27" VG279QM monitor alınır mi

monitör direk 280 hz ve bu para çok ben olsam almaz idim araaştırırdım
  12. Y

Yardım RX 570 furmark sonucu nasıl

fotoğraf yüklemek yerine direk sonuçları yazman daha makul olur dostum çünkü okuyamadım hiç birini
  13. Y

500tl F/P Bluetooth kulaklık önerisi

https://www.akakce.com/bluetooth-kulaklik/en-ucuz-anker-soundcore-life-q10i-kablosuz-siyah-fiyati,2073293483.html şöyle bir şey var normal modelin bi altı istersen bak dostum
  14. Y

Çözüldü✓ Power Supply fanım takıla takıla dönüyor aşırı ses çıkarıyor

fanı yağladım ama bu sefer de sürekli çalışıyor normal mi aşırı bir sesi var
  15. Y

Peki abi hangi fanı önerirsin uzun ömürlü içini açtım baktım takılan bir şey yok
  16. Y

buraya video yükleme şansım varsa yükleyip size göstereyim yada başka bir platforma yükleyip buraya link atsam sorun olur mu mehmet abi ? 1675029320 ve hangi fan en iyisidir ne almam gerekiyor uzun bir süre sıkıntı yaşamamak için
  17. Y

merhaba arkadaşlar yeni pc almıştım 2 yıl önce sıfır kurulmuş sistem her neyse sıkıntım şu adamdan alırken kasadaki power subly fanı dönmüyor demişti yanında bitane daha power subly verdi ben de bugun değiştirdim onu discord da yayın açıktı obs üzerinden de twitch de yayın yapıyordum ve bir anda...
  18. Y

Çözüldü✓ Intel Xeon E5 2678 v3 İşlemci Nasıl Sizce ?

arkadaşar bilgisayarı aldım en yakın zamanda deneyimlerimi sizinle paylaşacağım ilginiz ve alakanız için teşekkür ederim
  19. Y

Takas yapacağım ama sizce oyunlarda performansı nasıl olur onu öğrenmek istiyorum attan inip eşeğe mi binicem elekten inip atamı binicem ?
  20. Y

Arkadaşlar hepinize selam ben hafta sonu bilgisayar almaya gidicem ama aklıma takıldı çoğu kişi mc bile açmaz diyor çöp diyor kimisi ise varını yoğunu sat al diyor ben laptop ile takas yapıcam laptop özellikleri şöyle Intel core i5 10.nesil 10200u 1.6ghz 8 GB ram 500 GB SSD Mx330 2 GB ekran...
Top Bottom