Arama sonuçları: *

• Users: kozmosxd
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. K

Yardım Gamebillet’ten Assasin Creed oyunları hakkında sorum var

Key olarak daha ucuza geldiği için bu tarz siteleri tercih ettim. Normalde voidudan alacaktım ama orda anladığım kadarıyla papara, ininal, nays geçmiyormuş. O yüzden biraz daha yüksek fiyattan Gamebillet üzerinden almak zorunda kalıyorum. Bilgisayarımı daha almadım. Telefondan Gamebillet sitesi...
  2. K

valorant hesap satışında dolandırılırsak dava açılabilir mi? (itemsatış)

Selam, bildiğiniz üzere itemsatış bir alım/satım sitesi ve burada oyun hesapları alım satımı yapilabiliyor. Ben internetten açılan konulara baktığım kadarıyla oyun hesabı satın alırken dolandırılırsak dava açamıyormuşuz çünkü valorantta hesap alım satımı yasal bir şey değil. ama itemsatış dava...
  3. K

DELL G2723H VS ASUS TUF VG279QM

Merhaba arkadaşlar, Bu iki monitör arasında kaldım. Dell monitörün fiyatı 6.400, Asus monitörün fiyatı 8.850. Dell fiyat olarak daha iyi özelliklerini aşağıdaki linklere bıraktım, hangisini tavsiye edersiniz? ASUS TUF GAMİNG VG279QM DELL G2723H 1675864608 arkadaşlar konum gözükmüyor mu? o...
  4. K

HyperX Cloud II alınır mı?

HyperX Cloud II alınır mı? razer blackshark v2 x hem daha ucuz hemde mikrofonu daha kaliteli. arada kaldım. Cloud II nin mikrofonu boğuk diyorlar ve dipsesi varmış çok rahatsız eder mi dipsesi?
  5. K

laptopumu kaça satarım

Elimde aşağıdaki linkteki gibi bir laptop var özellikleri linkte yazıyor kaça satabilirim? Laptop Link
  6. K

alnımı masanın köşesine çarptım

yaklaşık 1-2 ay önce anlımı masanın köşesine çarpmıştım ve çok acıdı. anlım hafif çizilmiş gibi kanadı ama çok değil. hastaneye gitmemiştim bir şey olmaz diye 2 ay geçmesine rağmen bir şey olmadı. bundan sonra bir şey olma ihtimali var mı?
  7. K

Valorant hesabımı satacağım (metamask)

ben valorant hesabımı satacağım ve alıcı çıktı. alıcı diyor ki “ben fransadayım o yüzden parayı metamasktan atacağım” metamask ile ilgilenenler yardımcı olabilir mi? ben hiç kullanmadığım için bilmiyorum dolandırılır mıyım? zaten hiçbir türlü hesabı ilk vermeyeceğim o ayrı bir mevzu ama parayı...
  8. K

DONANIM ARŞİVİ BİR SONRAKİ F/P SİSTEM ÖNERİLERİ 🔥

Selam arkadaşlar, @Abdullah Hacıgül en son ki videosunda “ bir sonraki F/P kralı sistem ne olsun? “ sorusunu sormuştu. Bende önerilerinizi bu konuya yazarsanız daha iyi olur diye düşündüm. Önerilerinizi yazabilirsiniz. 1675607427 Benim önerim : aynı sistemin 3060 TI olan versiyonuydu. Bana...
  9. K

DA YENİ SISTEM VALO 585 FPS

abi gözünü seveyim 585 fps nedir paramız yetmicek yine ya 16k lı birşeyler bekliyordum ben.. boşunaymış
  10. K

steelseries qck edge xl speed mi control mü?

SteelSeries Qck Edge XL Gaming Mousepad - Maksimum Kontrol Sağlar - Oyun Sensörleri İçin Optimize Edilmiştir https://www.amazon.com.tr/dp/B07JPZTHYT?ref_=cm_sw_r_apin_dp_JV7XP9952VJESG5T9S3V şu mousepad speed mi kontrol mü kimse sorsam bilmiyor bi allahın kulununda bilgisi yok mu o kadar popüler...
  11. K

steelseries qck edge xl gaming mousepad alınır mı?

SteelSeries Qck Edge XL Gaming Mousepad - Maksimum Kontrol Sağlar - Oyun Sensörleri İçin Optimize Edilmiştir https://www.amazon.com.tr/dp/B07JPZTHYT?ref_=cm_sw_r_apin_dp_PS1S3KRX6ZK1YJ8CD2E2 alınır mı? klasse mi alsam bunu mu alsam bilemedim. başlığında max kontrol sağlar diyor ben speed...
  12. K

Yardım dell g2723h alınır mı ? (tr de yaygın değil)

dell’in g2723h model monitörü alınır mı? aradığım özellikleri karşılayan ve fiyat performans ürünü olarak en iyi bunu buldum aradığım özellikler : 240hz , 27inç, ips panel. bu monitörü türkiyede incelemiş ne bir youtube kanalı ne de bi forum gördüm hiç kimsede yok mu bu monitör ya? normalde asus...
  13. K

bu mousepad alınır mı?

KLASSE PRO - Siyah Dahil 10 Farklı Model Dikişli Kenar 90x40 - 70x30 cm Oyuncu Gaming Mouse Pad (Hyper Beast, 90x40 cm) https://www.amazon.com.tr/dp/B09TJL7G6V?ref_=cm_sw_r_apin_dp_N6VC7F9EX267FW2C57PE
  14. K

165hz 1ms 27inç ips panel monitör

165hz 1ms 27inç ips panel monitör önerisi yapar mısınız? asusun vg279q1a modeline baktım ama onun tek sorunu aşağı yukarı yapamaması böyle ufak şeylere çok takılırım. korkarım ya masama alçak gelirde yükseltemezsem diye. öneride bulunabilir misiniz?
  15. K

27 inç ips panel 240 hz monitör lazım

6k civari 27 inç 240hz ips panel monitör var mı? 240 hz almak istiyorum ilk monitörüm sizce 165 mi alayım bütçem çok yok çünkü çok fark yaratır mı fps oyunları oynuyorum genellikle
  16. K

razer ornata v2 alınır mı?

razer ornata v2 alınır mı 1300tl? birde ornata chroma v2 var farkları nedir bilen var mı?
  17. K

razerın klavyeleri kafamı çok karıştırdı 😬

ya ben bu kadar değişik bi klavye firmasi görmedim bin bir türlü klavye modeli çıkarmışlar ne gereği var ornata v2, ornata v3 ornata chroma gibi birsürü klavye modelleri var yazıyorum akakçeye ornata v2 diye ornata chroma v2 çıkıyor çok kafam karıştı. internette ornata v2 nin videolarını izledim...
  18. K

razer blackshark v2 x 970 TL alınır mı?

başlıktada yazdığı gibi razer blackshark v2 x alınır mı
  19. K

oyuncu monitörü ips panel mi kavis mi

sizce kavisli olması bir oyuncu monitörü için önemli bir şey mi kavis mi ips panel mi?
  20. K

240hz 27 inç kavisli ips panel

240hz 27 inç kavisli ips panel monitör arıyorum yardımcı olur musunuz çok abartılı bi fiyat olmasın
Top Bottom