Arama sonuçları: *

1. S

Ram önerisi istiyorum....

Bir soru daha soracağım acaba 4400 mhz CL 16 Ram varımdır. Varsa link atabilrimisin.
  2. S

Evet yüksek bütçeli bir yenileme yüksek bütçeli bir siteme ne kadar pahalı olursa olsun öneri istiyorum sadece.
  3. S

Yüksek frekans hızına ve düşük gecikme değerine sahip Ram arıyorum. Örneğin; (3600mhz/CL16). Birde acaba 4400mhz CL 16 Ram varımdır?
  4. S

Alıcağım Bilgiayar ve aksesuarlarını sizede sormak istedim

Ne anlamda STK-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. S

Ben ekipman düşmedim Kanka ekran kartını değiştirdim onun yerine GIGABYTE GeForce RTX 3070 AORUS MASTER 8GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı Aldım Bi şekilde hallettim. Teşekkürler öneriler için STK-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. S

Onu bende tam bilmiyorum STK-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. S

3.6 ghz STK-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. S

Daha almadım bende bunun farkındayım o yüzden burda paylaştım önerilere açık STK-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. S

Onu anladım bana bir ekran kartı önerisi verebilirmisin STK-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. S

Mesela onun yerine ne alabilirim STK-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. S

AMD RYZEN 7 3800X 3.9GHz 32MB Önbellek 8 Çekirdek AM4 7nm İşlemci -------------------------------------------------- GIGABYTE GeForce RTX 3070 AORUS MASTER 8GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı -------------------------------------------------- ROG STRIX B550-F GAMINGASUS ROG STRIX B550-F GAMING...
  12. S

5000-5500 TL Laptop Önerisi

Kardeşim senin fiyat segmentime uygun en iyi laptopa Acer nitro 5 "Ryzen" li olacak şekilde hem sıvı sogutmasıda var yani işine yarar.
  13. S

Ryzen'mi yoksa intel'mi

herkes in benim fiyat segmentime uyan sistemleri yazmasını istiyorum.
  14. S

Ryzen'mi yoksa intel'mi

Ryzen bana görede mantıklı geliyor hem ucuz hemde performans ürünü yakın zamanda odamı yenileyeceğim ve bir bilgisayar dizecegim fiyat limitim 9.500tl aklımda karar verdim aslında ama her zamanki gibi toplu sonuçlar kararlar daha iyi olur bunlar içinde anket yapacağım ikili bir sekile her...
  15. S

Ryzen'mi yoksa intel'mi

herkes in cevapları için teşekkürler
  16. S

Ryzen'mi yoksa intel'mi

Her zaman aklımda bulunan sorulardan birdir. Eger benimde aklımda oldugu gibi aklında boyle bi soru olan varsa o ada faydalı olur.
Top Bottom