Arama sonuçları: *

1. C

Steam aile paylaşımı sorunu

Merhaba. Normalde Mount and Blade Bannerlord oyununu arkadaşımdan aile paylaşımı ile oynuyordum ama bugün girmeye çalıştığımda lisansınız yok diyerek oynatmıyor beni. Oyun artık aile paylaşımı ile oynanmıyor mu?
  2. C

Bu monitör alınır mı?

https://www.hepsiburada.com/gamebooster-gb-2516ff-24-5-165hz-0-2ms-advanced-tn-panel-fhd-freesync-g-sync-1xhdmi-1xdp-gaming-monitor-p-HBCV00005BZ0CJ?magaza=Hepsiburada&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.34.7 Bu monitör alınır mı?
  3. C

RTX 3060 veya RX 6600xt için güç kaynağım yeterli mi?

Merhaba. FSP Hyper 550W 80+ PSU'ya sahibim. Mevcut olarak GTX 1660 Super kullanıyorum yükselteceğim zaman ya RX 6600xt ya da RTX 3060 alacağım. Güç kaynağım yeterli olur mu? Sistemimin özellikleri: Gigabyte B550 DS3H R5 5600 ID-Cooling SE-214 XT işlemci kule tipi soğutucu 2x8 = 16 RAM 500 GB M.2...
  4. C

Bilgisayar uyumlu ucuz gamepad

Merhaba, MK11'i klavye ile oynayamadığımdan gamepad almak istiyorum. Gamepad oyuncusu değilim ama dediğim gibi MK11 klavye ile beceremediğim için gamepad bakıyorum. İnternette bulunan 150-200 liralık gamepadler işimi görür mü? Oyunu oynatsın yeter. (bilgisayara bağlayacağım)
  5. C

YENİ SİSTEM ALDIM AMA OYUNLAR KAPANIYOR YARDIM

Aida 64 ile yapabilirsin
  6. C

Laptopta kulaklık takmama rağmen ses hoparlörden geliyor

söylediğiniz ayarlarda kulaklığı algılayamadığı için varsayılan aygıt olarak ayarlayamıyorum.
  7. C

Laptopta kulaklık takmama rağmen ses hoparlörden geliyor

Merhaba, Acer Aspire 5 laptopumda normalde sıkıntısız çalışan telefon kulaklığımı bugün taktım ama ses hoparlörden geliyordu. Önce kulaklık bozuldu sandım ama masaüstü bilgisayarıma taktığımda çalıştı. Daha sonrasında masaüstü bilgisayarımda kullandığım USB-C girişli kulaklığımı laptopuma...
  8. C

Laptop Ses Sürücüsü Bozuldu

Merhaba, Acer Aspire 5 laptopumda telefon kulaklığını takmama rağmen hoparlörden ses geliyordu birkaç farklı kulaklıkta denemeden sonra kulaklığı algılamadığını fark ettim. Sürücü güncellemek için Realtek'in en son sürümünü yükledim. Realtek'in en son sürümünü yüklerken bendeki sürümü sildi ama...
  9. C

Kioxia Exceria M.2 SSD sağlığı 2 ayda %3 düştü

Bende ısınma problemi olmuyor lakin 240GB olan PNY CS900 SATA SSD neredeyse 2 kat daha fazla kullanılmasına rağmen (eski bilgisayarımda da kullanıyordum) sağlığı %99 gözüküyor 1698855508 Umarım öyle olur
  10. C

Kioxia Exceria M.2 SSD sağlığı 2 ayda %3 düştü

Merhaba. 2 ay önce yeni bilgisayar topladım ve SSD olarak bu modeli seçtim. Ancak toplamda 3,14 TB veri yazmasına rağmen sağlığı %3 düştü. Bu normal mi?
  11. C

Autocad, sketchup açacak laptop önerisi

Autocad, sketchup gibi programları kaldırabilecek bir laptop alacağım. Hangisini önerirsiniz? Bütçe aşağı yukarı linktekiler gibi...
  12. C

Çözüldü✓ Kulaklık ve mouse önerisi

Çoktan aldım, teşekkürler.
  13. C

Çözüldü✓ Kulaklık ve mouse önerisi

Selamlar yeni kulaklık ve mouse almayı düşünüyorum. Bütçem toplamda 1000 TL. (üstüne biraz çıkabilirim) 700-800 TL'lik bir kulaklık ve 250-300 liralık mouse önerisi istiyorum şimdiden teşekkürler.
  14. C

Gigabyte B550-DS3H XMP çalışmıyor

bu arada görev yöneticisinde 2/4 yazıyor ama zentimingste A1/B1 yazıyor. hangisi doğru?
  15. C

evet
  16. C

Merhaba yeni sistemimde 3600MHz RAM'lerin 2133 MHz de çalıştığını gördüm. BIOS'ta XMP profil 1 seçiyorum seçtikten sonra DDR4 3600 yazıyor ama PC'yi yeniden başlatınca yine 2133MHz gözüküyor. İşlemci: Ryzen 3 3100. Anakart: Gigabyte B550-DS3H RAM: G.Skill Ripjaws 3600MHz CL18.
  17. C

8-10 bin lira arası laptop önerisi

autocad, sketchup, microsoft office ve excel gibi programları sıkıntısız çalıştıracak, pil ömrü çok kısa olmayan ve nispeten fiyatına göre serin çalışan bir laptop önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler
  18. C

Ryzen 3 3100 ve 3600mhz gskill ripjaws ram için anakart önerisi

B450 nin hangisi ama b450m k mı s2h mı b450 yazdığımda birden fazla farklı ürün çıkıyor
  19. C

Ryzen 3 3100 ve 3600mhz gskill ripjaws ram için anakart önerisi

Nedeni ile birlikte yazmanız mümkün mü? Teşekkürler
Top Bottom