Arama sonuçları: *

1. Logitech Logitech G29 Driving Force + Shifter Direksiyon Seti(migros)

Arkadaşlar, bugün 5m migros mağazada gezerken gördüm. 9499 TL shifter dahil fiyatı var. Direksiyon seti arayan arkadaşlara bir fikir olur diyerek paylaşıyorum.
  2. İstanbul yönüne uçuşlar 100 TL oldu.

Şanlıurfa, Elazığ, Diyarbakır ,Adana yönünden İstanbul uçuşları için Türk Hava Yolları internet sitesinden ayın 12'sine kadar olmak üzere vergiler dahil 100 TL olarak sabitlendi. İhtiyacınız varsa değerlendirebilirsiniz. Geçmiş olsun.
  3. Forum içeriğinde bulunan ve 6 ay'ı dolmuş konuların gizlenmesi

Sayın @Abdullah Hacıgül ve moderatör arkadaşlar. Bugün forumda gezinirken benim de kullandığım bir TV markası ile ilgili bir yazı gördüm. İlk etapta konunun açıldığı tarihe bakmadığım için uyarı aldım. Benim önerim,hem uyarı almayı engellemek hem de konuların mükerrer olmaması için, 6 ay...
  4. Hediye razer mouse için sorulan çekiliş ne zaman açıklanır?

@Abdullah Hacıgül bugün Instagram'da 2 tane ekran kartı sonucu açıklanacak demiştiniz. Ben razer mouse için yaptığınız sonuç açıklamasını kaçırmış olabilir miyim? Yoksa mouse çekilişi için doğru cevap veren çıkmadı mı?
  5. Noxeen NX9 13,5kw/m-k ile Maxtor CTG9E 13,5kw/m-k karşılaştırması

Arkadaşlar @Abdullah Hacıgül sağolsun, Instagram'da bir paylaşım yaptı ve noxeen için inceleme videosu yayınlayacak. Ben termal macun ararken mx-4 için sahtelerinin piyasada çokça olduğunu ve ürünün çok verimli olmadığını öğrendim. Sonra maxtor CTG9E için yorumları görünce onu almaya karar...
  6. Öneri Anakart üzerinde 2 veya 4 yuva ne anlama gelir . Hangisini seçmek mantıklı olur?

Asıl merak ettiğim, 4 slotun 1 ve 3.slotuna takarsak dual channel oluyor. Aynı marka aynı özellikte 2 ve 4. Slota taktığımız bu ramlarin fonksiyonu nedir? Konu daha önce açılmış olabilir ama yeni üye oldum ve bu konuda tam anlayabileceğim bir içerik göremedim. Bilgi için şimdiden teşekkürler.
Top Bottom