Arama sonuçları: *

1. instafatooo

djı osmo action 3 ısınma problemi

djı osmo action 3 4k 60 fps video çekiyorum 15 dakika sonra ısınma probleminden dolayı kapanıyor normal mi servise göndereyim mi kullandığım sd card lexar silver plus serisi 128 gb
  2. instafatooo

15K 20K Bütçe telefon önerisi

15K 20K Bütçe telefon önerisi Benim için önemli olan hafıza 512 gb gibi şu anda poco x5 pro 5g kullanıyorıyorum 256 gb depolama yetmiyor açıkcası hafıza kartı desteği de yok bütçem belli yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim
  3. instafatooo

Monster usb 403 hatası nasıl düzeltilir

tamam teşekkür ederim
  4. instafatooo

peki nasıl düzeltebilirim
  5. instafatooo

Bunları şipariş verdim incehesaptan sizce gelir mi

uyanık değilim sadece en düşük fiyat yazana tıkladım bu çıktı ayrıca uyanık değilim denk geldi ve gelmesini istememin sebebi %82 olmam engelli aylığı çok çok düşük biliyorsunuz
  6. instafatooo

inşallah gelir çok çok iyi olur ssd fiyatına laptop
  7. instafatooo

inşalllah gelir ssd fiyatına laptop çok iyi ama gelirse tabii
  8. instafatooo

ama sonuçta sipariş verdim ödeme alındı gelmesi lazım
  9. instafatooo

siliniyor fakat 30-40 saniye sonra ses gelip flash bellek takmışım gibi ses geliyor masaüstü sağ alt kısımdaki hatayı veriyor
  10. instafatooo

sizce gelir mi sonuçta ödeme aldılar ben mağazanın fiyatı yanlış yazmasından faydalandım sadece sizce gelir mi çünkü köklü bir firma bu tür hata yapıyorsa kabul etmesi lazım bence zaten şiparişlerden sonra fiyat yükseldi
  11. instafatooo

denedim olmadı aygıt yöneticisinden yine olmadı
  12. instafatooo

Merhaba yeni 5 gün önce aldığım laptopa Kingstoon flash bellek taktım şimdi hiç bir şey takılı değilken bile takıp çıkarma sesi geliyor nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim
  13. instafatooo

Gamepower Vivid F10 24" 1 MS 100 Hz Monitör sizce nasıl alınır mı?

Ben bugün sipariş verdim daha önce Samsun g3 24'' Msi 24" bir model vardı onun fiyatı artmış Gamepower Vivid F10 24" 1 MS 100 Hz RGB Full HD VA LED Monitör arasında kaldım Samsung daha iyi fakat benim aradığım şey dahili hoparlör 2.660 TL'ye sipariş verdim sizce değer mi
  14. instafatooo

Çözüldü✓ Acer aspire 3 A 315-58G alınır mı??

açıkcası bende var aldığıma pişman oldum gibi bir şey çünkü batarya 2-3 saat gidiyor orta parlaklıkta Dahili mx350 grafik kartı olması iyi bir avantaj ama 8 gb ram yeterli değil oyunlar için zaten sistem nerdeyse 4 gb kullanıyor sana 4 gb kullanılabilir ram miktarı kalıyor m.2 desen 256 gb 2...
  15. instafatooo

Acer Aspire 3 a315-58G şarj sorunu

Acer Aspire 3 a315-58G şarj sorunu Daha tam 1 senelik laptop sanırım adaptör arızası var çünkü daha önce şarj ederken adaptör bazen şarj edebiliyordu bazen şarj edemiyordu ama şöyle bir sorun var daha önce laptobu açtım m.2 ve ram takviyesi yaptım garanti dışı kalır mı yoksa değiştirirler mi...
  16. instafatooo

XIGMATEK TYR SD962/B INTEL/AMD CPU Fan

Amazonda olumlu dönüşler ama tamam teşekkür ederim bu konuda bazı kullanıcılar memnun kalmış amazondaki yorumlar bu şekilde
  17. instafatooo

AM4 uyumlu sanırım sonu B olan MEDİA MARK'tada gördüm en üst kısmına AM4 uyumlu yazıyor ama emin olamadım internette uyumlu olanlar arasında yok birde sıcaklık stok soğutucudan daha iyi olur mu sizce sonuçta kule tipi bir soğutucu
  18. instafatooo

Haziran ayı gibi oyunlarda %80-%90 derece arasında gidip geliyor bir defa msı a520 anakart ile cpu sıcaklık uyarısı aldım
  19. instafatooo

XIGMATEK TYR SD962/B INTEL/AMD CPU Fan AM4 CPU için uygun mu tavsiye eder misiniz şu anda stok soğutucu var AMD RYZEN 5 5500 için Şu anda hepsiburada'da 299 TL tavsiye eder misiniz alayım mı? teşekür ederim şimdiden cevaplar için
  20. instafatooo

Çözüldü✓ fredoos laptop format sorunu

çok teşekkür ederim dediğiniz gibi yaptım oldu çok teşekkürler
Top Bottom