Arama sonuçları: *

• Users: Reasy`<3
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Reasy`<3

Birini ararken direkt meşgul olması

Selamun aleyküm.Birini ararken direkt çalmadan meşgule düşüyor sonra bidaha aradığımda çalışıyor konuşabiliryorum bu sorun neden kaynaklı olabilir yardım ederseniz sevinirim cihaz Xiaomi note 9 pro
  2. Reasy`<3

Redmi Note 9 Pro arama esnasında yeniden başlatması

Merhaba yaklaşık 3 ay önce aldığım telefonum bugün arama yani konuşurken yaklaşık 2,3 dakika falan olmuştu konuşalı bi anda telefon titredi baktiğimda Miui yazısı çıktı yeniden başladı telefon neyden kaynaklı olabilir yardımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum iyi akşamlar.
  3. Reasy`<3

Yardım xiaomi redmi note 9 pro sarj problemi

telefonu sarja takarken charge turbo yazıyordu ve sarj küsüratlı yükseliyordu 1-2 gündür takıyorum o yazı çıkmıyor ve küsüratlı da artmıyor biraz sanki yavaş doluyor bana öyle geldi daha uzun sürede doldu ve önceden hızlı şarjda telefon ısınıyordu şuan ısınmıyor aynı kablo,aynı adaptör yardım...
  4. Reasy`<3

Redmi Note 9 pro Kullanılabilir ram sorunun

Telefon 6 gb rami var fakat kullanılabilir 3gb bazen 2.7 , 3.1 oluyor 3gb/6gb neden oluyor 1 aylık cihaz.
  5. Reasy`<3

Xiaomi redmi not 9 pro şarj problemi

Öncelikle merhaba.Cihazimi 1 hafta önce aldım fakat anlamıyorum şarjı gayet hızlı güzel doluyor fakat hızlı bitiyor %100 ken 1 2 dk hemen WhatsApp da dursam hemen 99 oluyor.PUBG oynadığım zamanlarda ekran parlaklığı yaridan az grafikler en düşükte bi maç 20 dakika desek daha 10 dakikasinda %2...
  6. Reasy`<3

Xiaomi Redmi Note 9 S VS huawei p40 lite

Şu iki telefon arasında aşırı kaldım.LÜTFEN BİLGİSİ OLMAYAN BOŞ İNSANLAR YAZMASIN.
  7. Reasy`<3

iphone 7 2020 de alınır mı sizce ?

öncelikle selamun aleyküm.sizce şu zamanda iphone7 alınır mı sıfır veyatta ikinci el ?
  8. Reasy`<3

ApuSistem Ve Gamegaraj Hakkında bilgi.

ANAKART A320 İŞLEMCİ AMD İŞLEMCİ SERİ Ryzen 3 İŞLEMCİ MODELİ 2200G 3.5GHz 6mb APU EKRAN KARTI AMD VEGA EKRAN KARTI SERİ VEGA EKRAN KARTI MODEL AMD VEGA 8 BELLEK 8GB 3000MHz CL16 DEPOLAMA 240GB SATA SSD GÜÇ KAYNAĞI 450W 80+ Bronz Arkadaşlar fazla butcem yok o yuzden...
  9. Reasy`<3

Discord Kurarken Hata

discordu kurmak istediğmide şöyle bir hata alıyorum`set default dll directories yordam giriş noktası kernel32.dlldinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı.` yardım edecek veye çözümünü bilen biri varsa yazabilir mi ? 32 bit win 7
  10. Reasy`<3

Hangisi Tercih Edilmelidir Neden?

1-https://www.incehesap.com/cronos-donanim-arsivi-gaming-pc-fiyati-38739/ 2-https://www.incehesap.com/union-2200-bafir-adam-gaming-pc-fiyati-39297/ ram 8+8:16 yapıcam
  11. Reasy`<3

PC önerisi Apu Sistem

2000-2500 arası fiyat bandında apu sistem önerebilecek var mıdır ?
  12. Reasy`<3

Apu sistem önerisi

2000tl civari apu sistem önerbilecek varmıdır fazla bütçe yok ilk defa pc`m olucak.
  13. Reasy`<3

unlostun ekonomik eco v2

AMD Ryzen 3 2200G 3.7GHz 4/4 Çekirdek İşlemciGIGABYTE B450M S2H seçeneğiGSKILL 8GB 3200MHz BellekSAPPHIRE RX 570 PULSE ITX Ekran kartıFSP CMT120A Adreslenebilir 4 adet RGB Fanlı KasaFSP Hyper K 500 500W 80+ EUKINGSTON A400 240GB M.2 500-350MB/s SSD Sistem iyi mi oynatır mı oyunlari güzelce...
  14. Reasy`<3

Bağlantınız Güvenli Değil Hatası

Windows 7 formattan sonra oldu hata 2 tarayıcıda da denedim. her sitede olmuyor fakat yine çıkıyor hata. neyden olabilir tarih ve saat güncel pc de.
  15. Reasy`<3

Windows 7 format atma

CD,USb gerekmeden sorunsuz kolay kesin çözümlü nasıl format atabilirim win 7. bilgisayarcılar kapalı.
  16. Reasy`<3

Can`t create DirectX texture Texture loading failed. Hatası

Selamun Aleküm oyunda bu hatayı alıyorum 2 gündür araştırıyorum ama bulamadım. ekran kartım güncel ATI Radeon HD 3400 Series 2gb ram 2.00 ghz İyi platformlar..
  17. Reasy`<3

Out of Memory Hatası

bu hatanın nedeni ne olabilir yardımıcı olucak arkadaşlara şimdiden teşekürler Pc eski bi sistem ekran kartı Atı Radeon hd 3400 2gb ram ıntel E2180 2.00ghz oyunda alıyorum bu hatayı Zula benim fikrim:ram veya işlemci yetersizliği olabilir.
Top Bottom