Arama sonuçları: *

1. D

arkadaşlar hangi monitörü tercih etmeliyim

lenovo g24-20, Casper Excalibur M.E238FHD-G, asus tug gaming VG247Q1A arasında kaldım. lenovo ıps olduğundan hoşuma gidiyor ama casper 200hz daha cazip duruyor :D asusda niyeyse yıllardır kullandığım marka olduğundan tercih etmek istiyorum sizce hangisini seçmeliyim
  2. D

ryzen 5 5600 underwolt sağlıklımıdır

işlemcime undervolt yaptım ve 80 derece olan işlemcim 60 derecelerde geziyor ancak uzun vadede sıkıntı çıkarırmı merak ediyorum konuya hakim birisi yardımcı olabilir mi
  3. D

🔥DONANIM ARŞİVİ F/P SİSTEM🔥

Gencergaming bekle yarın geliyorum magzadada stok yok dersen bozuşuruz
  4. D

Yine stokta yok uyarisi
  5. D

Abdullah diyor 400 stok önceden hazırlandı öyleyse senin dediğin yanlış ama madem 400 stok hazır neden kişiselleştirme var direkt sistemi koyup satsalar bizde ugrasmasak ayrıca madem 400 hazır neden islemci stogu bitti ekran kartı stogu bitti hatası alıyoruz kafamda deli sorular
  6. D

Ben yarın izin isteyip yalovaya gidiyorum böyle alamadık elden almayı deneyelim bari
  7. D

Stoklar açıldıysada ne ara aldınız anlamıyorum
  8. D

22.00 olur olmaz bastim yine yakalayamadim ya
  9. D

Olursa süper olur ama
  10. D

Hem abdullah abi madem sistem 400 taneside toplandı hazırlandı neden kişiselleştirme var bu 400 stok için ayrı sayfa açıp hemen alsalar daha kolay olmazmı en azından stok 400 den 300e 300den 200e daha kolay olurdu diger turlu 21de oldugu gibi ekran karti yok psu yok hatası aldık
  11. D

Suan 11800 yaziyor ama stokta yok diyor sepete eklemiyor 21de stok acilmadiysa 22de 200 stok eklemesi yokmu peki
  12. D

Ben sürekli f5ledim ama açılmadı ya psu yada ekran kartı yok dedi
  13. D

22de 200 stok açıp bu çileyi sonlandırmaları yokmu 21de hiçbir sistem gelmedi cunku genel olarak
  14. D

Yinede kolaymı abi 400tane sistemi paketlemek kurmak denemek vs ama ellerine sağlık sistemde düzelsede alabilsek süper olcak🙃
  15. D

400tane sistem toplamakta zor tabi 200 yine 2 güne toplanır. Çalışanlarıda düşünmek lazım
  16. D

Harbiden ya 21de 1 tane satılmamıştır kesin
  17. D

Bende aynı şekil 2sini kaçırdım kaldı 2 onlarıda alamazsak gg
  18. D

Sinerjide fiyat durumu nasıl
  19. D

Bdhdbshshaha dur ortalık karışık zaten alabilcem mi onu bile bilmiyorum