Arama sonuçları: *

1. S

Nippon mania store güvenilir mi?

Arkadaşlar telefonuma kılıf alcaktım instagramda karşıma böyle bi site çıktı sizce güvenilir mi? güzelde kılıfları var hoşuma gitti...
  2. S

Çözüldü✓ Gtx 1660 super sistem 13k eder mi? ?

Yardımınız için teşekkürler arkadaşlar
  3. S

Link atabilirmisiniz daha iyi sistemler önerdiğizde.
  4. S

Link varsa atabilirmisiniz
  5. S

Bütçe : 13.000tl İşlemci:intel core i5 11400f Ana kart:Gigabyte h510m-S2H V2 Ekran kartı(2.el):gigabyte gtx 1660 super 6gb 3 fanlı modeli Ram:16gb ram (1x) kingston cl22 3200mhz Ssd:m2 ssd kioxia exceria g2 1tb 2100/1700mb/s Böyle bir sisteme 13k ya alınır mı? yoksa daha iyisi varmıdır 13k ya...
  6. S

Çözüldü✓ 13.5k ya bilgisayar önerir misiniz?

Hemen tükenmiş 😁😁
  7. S

Fps de pek fark olmicaksa 11.8k ya haqqus hb5 almak daha mantıklı olurmu ?
  8. S

Peki fiyat performans olarak haqqus hb5 i tavsiye edermisiniz?
  9. S

13.5k bütçem var daha üstüne çıkmam mümkün değil gibi bilgisayardan hiç anlamıyorum ve ilk bilgisayarım olcak bu bütçeye alınabilcek en iyi bilgisayar nedir önerebilceğiniz bilgisayar varmıdır ? Birde gamegaraj sitesine güvenilir mi? bu bilgisayar alınır mı? ? https://www.gamegaraj.com/urun/hero-5a/
  10. S

Çözüldü✓ Arkadaşlar da'nin f/p sistemi olan Turing S mi yoksa HAQQUS-HB5 Mİ alınmalı

Arkadaşlar yardımınız için teşekkürler bu kadar hızlı dönmeniz beni çok mutlu etti hepinize teşekkür ederim.
  11. S

Çözüldü✓ Arkadaşlar da'nin f/p sistemi olan Turing S mi yoksa HAQQUS-HB5 Mİ alınmalı

İşlemci olarak hangisi daha iyi öğrenebilirmiyim
  12. S

Arkadaşlar bilgisayar toplamayı düşünüyorum ve bilgisayardan anlayan biri değilim biraz araştırma yaptım ama aklıma takılan sorular oldu bu 2 bilgisayardan hangisini alsam beni daha memnun eder yada donanım arşivinin yeni atacağı videodaki f/p ürününümü beklemeliyim HAQQUS HB5...
Top Bottom