Arama sonuçları: *

1. C

Sadece yakındaki sesi alan mikrafonlu kulaklık

kanka onun ne olduğunu biliyorum gürültü azaltıyor sadece arkadaki konuşmalarıda alıyor bana arkadaki konuşmaları almayan bir mikrofon lazım twich yayncıları bundan bahsediyordu (sırf puan kasmak için yazmayın lüütfen)
  2. C

Sadece yakındaki sesi alan mikrafonlu kulaklık

Arkadaşlar sadece ağzımın dibindeki sesi algılayacak çevre ve uzak sesleri almayacak bir mikrafonlu kulaklık varmı
  3. C

Kamerası en iyi 13 bin TL altı telefonlar

https://www.trendyol.com/xiaomi/redmi-note-13-pro-8-gb-ram-256-gb-siyah-cep-telefonu-ithalatci-garantili-p-804426648?merchantId=757052&v=tek-ebat&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=epey_urun_listeleme&adjust_tracker=uv21fv4_za1u3cm&adjust_campaign=epey_urun_listeleme şu nasıl peki
  4. C

adam gibi ikinci el bulmakta zor sıfır olsa iyi olur
  5. C

Arkadaşlar aradığım tek özellik kamera 13 bin TL altı kamerası en iyi telefonları önerir misiniz? biraz acilde
  6. C

Arkadaşlar bu sistemi komple fiyatı ne olur sizce

Amd Ryzen5 5600 Msi Rtx 3070ti 8gb 32 gb ram Kule tipi soğutucu var işlemcide 500gb m2 ssd 2Tb hardisk 27 inç 180 hz 1ms asus tuf monitör var Rampage Bygame-K2 klavye Logitech g300s mouse Steelseries arctis3 kulaklık var logitech g29 direksiyon seti
  7. C

Discord için autotune

arkadaşlar merhaba discorda anlık sesimi güzel bir şekilde aktarabilcek program varmı autotune gibi ama kullanması ayarlanması kolay profesyonel değilim sadece dc sesimi anlık bir şekilde güzel gitmesini istiyorum
  8. C

Whatsapp çevrimiçi takip

öyle olsun eyvallah
  9. C

Whatsapp çevrimiçi takip

kanka valla takıntım yok ama bayadır bir yalan seziyorum bunu en yakın arkadaşımda söylüyor mesele o 1706380776 inan ne sapığım ne takıntılıyım bitirmeden önce bilmem gerek
  10. C

Whatsapp çevrimiçi takip

Arkadaşlar merhaba öyle takıntım falan yok sadece birinin yalan söyleyip söylemediğini anlıcam ona göre hayattımdan uzaklaştırıcam bildiğiniz ücretsiz lan bir uygulama varmı
  11. C

Discord İçin gürültü engelleyici program

sadece gürültüyü engelliyor arka sesler olduğu gibi giriyor
  12. C

Discord İçin gürültü engelleyici program

Arkadaşlar merhaba bilgisayarımın olduğu yer salon ve bu yüzden arkada çok fazla ses var televiyon veya konuşma sesleri gibi sadece mikrafonun benim sesimi ileteceği arkadaki sesleri almayacağı bir program varmı discord için
  13. C

Vergisiz laptop şartları

Arkadaşlar merhaba vergisiz laptop olarak bunu alıcamda vergisiz laptop şartlarını karşılıyormu...
  14. C

Vergisiz laptop önerisi

eyvallah teşekkür ettim
  15. C

Vergisiz laptop önerisi

kanka öncelikle yazdığın için teşekkür ederim ama laptop düşünüyoruz yukarıda bir arkadaşta asus laptop attı sence hangisini alim 1705503271 asusmu lenovamı sence
  16. C

Vergisiz laptop önerisi

sence alınabilecek en iyisi bumu ama bunu bir kız kullanıcak ona göre
  17. C

Vergisiz laptop önerisi

Arkadaşlar merhaba üniversite öğrencisiyim ve vergisiz laptop indiriminden yararlanmak istiyorum 9500 TL altındaki laptopları kapsıyor galiba bunun için alabileceğim en iyi laptop nedir yardımcı olursanız çok mutlu olurum
  18. C

Unreal engine İçin güncel ve iyi bir kurs önerisi

Arkadaşlar merhaba unreal engine öğrenmeye karar verdim ama kurs olarak nereden yararlanıcağımı bilmiyorum benim için iyi bir ücretsiz kurs öneriniz varmı
  19. C

Bir yapay zeka vardı çektiğin fotoğrafı kodluyordu

Arkadaşlar yanlış hatırlamıyorsam bir yapay zeka bir siteyi örnek veriyorum netfilix çekip atıyorda oda sana kodluyordu
Top Bottom