Arama sonuçları: *

1. N

Corsair Void Elite, Logitech G733, Blacksharkv2 pro

Hocam halen kararsızım gerçekten zor işmiş :d bir kulaklık almak
  2. N

https://www.teknosa.com/razer-barracuda-x-kbs-new-kulaklik-p-125421632 doğru değil mi hocam 2022 modeli bu
  3. N

peki siz alıcak olsanız hangisini tercih ederdiniz
  4. N

Peki Hocam gürültü engelleme olarak nasıl sizin kullandığınız model 1695561699 ve extra olarak ses seviyeleri nasıl bilgi verebilirmisiniz
  5. N

Hocam blackshark v2 pro, void elite wireless ve Baracuda pro aralarında kaldım çok kararsız biriyim 1 kere aldığımda bir daha uğraşmak istemiyorum o yüzden fazla soruya tutuyorum kusura bakmayın Peki x teki mikrofon çıkarlıp takılabiliyor mu ve pro ile arasında çok bir fark varmıdır x de...
  6. N

RGB olmasada olur, extra bt olmasınada gerek yok
  7. N

Bana Barracuda pro gibi bir şey lazım hem dışarda hem oyunda kullanayım ama mikrofonları hoşuma gitmiyor Barracuda x e baktım mikrofonu sökülüp takılamıyor sanırsam
  8. N

extra olarak Razer Barracuda Pro' da buldum çok kararsız kaldım aralarında
  9. N

logitech kısmı nasıldır hocam illa 733 olucak diye bir şey yok daha iyi bir öneriniz varsada açığım. 1695537042 veya hocam https://www.akakce.com/kulaklik/en-ucuz-steelseries-arctis-7p-plus-wireless-mikrofonlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,1641062418.html#m-std bu nasıldır?
  10. N

Bunlar arasından hangisi daha iyidir hepsi wirleless. Veya daha iyi bir öneririniz var mı?
  11. N

Frisby Klavye Alınır mı?

Evet
  12. N

Frisby Klavye Alınır mı?

daha minimal bir klavye önerme şansınız varmıdır f1 tuşları olan
  13. N

Frisby Klavye Alınır mı?

Frisby FK-G575QU Compact Mekanik Hisli Klavye bu klavye nasıl? alınır mı?
  14. N

Asus ve ASrock Anakart

ASUS B450M DRAGON ANAKART => 500TL Asrock B450M-HDV R4 => 600TL iki tane anakart buldum hangisini almalıyım Dragon hazır bir sistemden sökülmüş diğeri hakkında bir fikrim yok 1676208278 Amd Ryzen 3 3100 Kullanacağım
  15. N

Öneri Gaming Klavye Önerisi

Kardeşime masası küçük olduğu için Aşağıda belirttiğim gibi f1 f2 tuşları bulunan bir klavye öneriniz varmıdır; Gamepower Warlock Compact gibi modellere baktım fakat herkes sorununun olduğundan bahsetmiş sizce alınabilir mi_?
  16. N

Yardım Kablolu Klavye, mouse ve mousePad, Kulaklık Önerisi

Genellikle FPS, Simulasyon tarzı oyunlar oynuyorum. Klavye olarak mekanik green switch veya red olursa iyi olur.
Top Bottom