Arama sonuçları: *

1. M

3500 TL 2.El telefon önerisi

İş için günlük kullanıma uygun WhatsApp, YouTube gibi ve nisbeten kamera gibi özelliklere uygun 3500 TL gibi bir bütçeye alınabilecek en iyi telefon nedir fiyat çok düşük olduğunun farkındayım ama nisbeten çıkış tarihi günümüze yakın telefon var mıdır? (tercihen Samsung)
  2. M

Galaxy S23 FE şarjı neredeyse hiç gitmiyor.

Hocam telefonu değiştirdin mı şuan ne durumdasın valla bende alalı yaklaşık 50 - 55 gün oldum şarj konusunda hiç memnun değilim S23FE iddiası 7 saat ama ben daha 6 saati göremedim oyun oynayan birisi değilim şuanda cihazda yüklü oyun dahi yok günlük kullanıma dahi 6 saate ulaşamıyorum
  3. M

Samsung S23FE hareketli konumda GPS yanlış çalışıyor

S23FE kullanıcısıyım saatle birlikte (Galaxy Fit3) telefonumun konumu konum olrak doğru fakat 150-200 metre içerisin de sürekli sabit durduğum halde hareket halinde gösteriyor dolayısı ile GPS kullanırken adımları hep hatalı sayıyor. Telefonuma "P.C" markalı üründen kaplama yaptım acaba bu...
  4. M

S23FE kullanıcı deneyimi (Batarya durumu)

Fakat samsungun comminty sayfasına baktığımda 7 saat 8 saat ekran süresi alanlar var ben 6 saate dahi ulaşamadım.
  5. M

S23FE kullanıcı deneyimi (Batarya durumu)

Yeni almış olduğum S23FE (Yaklaşık 40 - 45 gün ) telefonun şarj durumunda sorun yaşıyorum başlarda 1 - 2 hafta içerisinde düzelir diye söylendi fakat değişen bir durum olmadı, bu yüzden bende kullanımlarımı dakika dakika takip ettim. Perşembe günü telefonun şarj işlemini saat 11.00 sonlandırdım...
  6. M

Hangi telefonu almalıyım ?

İki telefon arasında kaldım. "iPhone 11" ve "S23 FE" daha önce Xiaomi kullandığım için bu sefer uzak duracağım ve bu iki telefon arasında takılı kaldım.
  7. M

NOKİA C3-00 TÜRKÇE DİL

Yakın zamanda kendi telefonum bozulduğu için yenisini alamayacağımdan tuşlu telefona geçiş yaptım (NOKİA C3-00). Kullandığım telefonun yazılımsal sorunu vardı; arama kayıtları silinmiyordu. Format, hard reset gibi işlemler sonuç vermedi ve çareyi "firmware" atmakta buldum. Fakat attığım...
  8. M

FIFA 23 KASMAYA BAŞLADI

FIFA 23 kasmaya başladı normalde kasmıyordu ama dünden beri 30 FPS geçmiyor CoD Warzone 2.0 2K Ultra grafikte +100 FPS alırken bu FIFA 23 de 30 FPS geçmiyor. Sebebi nedir? not: FPS sabitleme, dosya bütünlüğünü doğrulama, oyunu başka diske taşıma gibi basit ayarlar yapıldı ve kontrol edildi...
  9. M

CPU FAN ERROR HATASI

eyvallah dostum cpu yerine chı slotuna takmışım eski anakart ile cpu yeri aynıydı oradan karıştırmışım çok sağol
  10. M

CPU FAN ERROR HATASI

fan çalışıyor dedim zaten anakart bağlantılarında sorun olduğunu düşünmüyorum ve boşta soket yok
  11. M

CPU FAN ERROR HATASI

Hayır nomal amd stok fanlı soğutucu
  12. M

CPU FAN ERROR HATASI

bugün bilgisayarımın parçalarını yükseltme yaptım. Ekran kartı, İşlemci, ve anakart sisteme kurdum fakat sistem açılırken cpu fan eror hatasını alıyorum f1 basıp boot menü üzerinden sistem açılıyor bunun sebebi nedir acaba? not : cpu fan çalışıyor ve söketi çıkartıp tekrar taktım işlemci : R5...
  13. M

Bu kombinasyon mantıklı mı sizce?

Olurda ilerde yükseltme fırsatım olursa tekrar psu para gitmesin diye şimdi hazır bütçe varken parçalarda en azından bir tanesi bile olsa ileriye dönük olsun
  14. M

Bu kombinasyon mantıklı mı sizce?

Anakart : ASUS PRIME A520M-A II Psu : DeepCool 750W PF750 80+ İşlemci : AMD Ryzen 5 5600 3.5GHz (Turbo 4.4GHz) Ekran kartı : Galax RTX3060 Ti (1-Click OC) LHR 8GB 256Bit Arkadaşlar bu kombinasyon sizce nasıl uzunca bir süre idare eder mi beni ? cüzi bir miktarda yükseltilmesi gereken bir...
  15. M

10.500TL Ekran kartı önerisi

Anakart: ASUS Prime A320M-R Ekran kartı: ASUS RX570 4 GB. İşlemci: AMD Ryzen 5 2600 six-Core Processor 3.40 RAM: Crucial Ballistix 8+8 16 GB DDR4. Sistemine sadece ekran kartı yükseltmesi yapmayı düşünüyorum ve 10.500 TL gibi bir bütçem var. Gönlümde RTX var fakat sürekli kart değişmek gibi bir...
Top Bottom