Arama sonuçları: *

1. T

hdmi 2.1 ile 2k da 240hz alabilir miyim

arkadaşlar asus rog strix g614jv laptop mevcut ve 2k 240hz manitörüm var. laptopta dp çıkışı olmadığı için ve monitörde type c girişi olmadığı için hdmi 2.1 kablolara baktım ve 2k da 240hz veriyor olarak gözüküyor. dönüştürücü kullanmayı demedim fakat laptopun dönüştürücü desteği yok maalesef...
  2. T

40-45k arası oyun-yazılım laptop önerisi

Arkadaşlar merhaba 40-45k bandında bir bütçem var ve notebook arıyorum. oyun, yazılım ve günlük ihtiyaçları görecek olması ve önceliğim ddr5 olmasıdır. Sizce hangi laptop modeline yönelmeliyim? ( Hp Victus serisi hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?)
  3. T

40-45k arası oyun-yazılım için laptop önerisi.

arkadaşlar merhaba. hem günlük kullanım hem yazılım hem de oyun için laptop arıyorum. önceliğim intel ama tavsiyelerini bekliyorum. eski nesil laptoplara bulaşmak istemiyorum
  4. T

kendi topladığım pc ve satacağım. ne kadara satmalıyım?

dostum tün ürünler 2 ay önce alındı ve üzerlerinde toz bile yok :) ben de 75 80k+ eder diye düşünüyorum
  5. T

kankam sadece işlemci ve ekran kartı toplam 40 45k eder zaten
  6. T

I7 13700kf Asus rtx 4080 tuf oc 2x16gb crucial 4800mhz cl40 ram MSI PRO B760M-A WIFI Intel anakart Nzxt H7 flow full fanlı kasa (fanları kendim ekledim) MSI MPG A850GF 850W 80+ GOLD POWER SUPPLY Viewsonic XG271QG 27” 2K Nano IPS 1ms 240Hz Ergonomik Elite Gaming Monitor, Gerçek G-Sync 2HDMI DP...
  7. T

huawei watch gt 3 pro iphone

arkadaşlar herkese iyi forumlar huawei watch gt 3 pro satın aldım ve saat gerçekten güzel. fakat tek bir problemim var. tüm bildirimlerim açık ve tüm güncellemeler yapılı olmasına rağmen wp bildirimleri alamıyorum. aranızda kullanan ya da sorunu bilen varsa cevap verirse sevinirim.
  8. T

fm23 online kariyer bağlanma hatası

arkadaşlar merhaba arkadaşla beraber fm23 de bir online kariyer açmış ve oynuyorduk. bir sonraki gün oyuna girmek istediğimizde ben server a giriş yapıyorum fakat arkadaşım hiçbir türlü aynı oyuna bağlanamıyor. yeni oyun kurmaya çalışıyoruz fakat tekrar aynı. tepki vermeden öyle kalıyor. kendisi...
  9. T

Monitör karşılaştırması

Arkadaşlar 2 monitörden birini alacağım sizce hangisi? Viewsonic tr direkt geliyor, asus ise mayıs 10da usa dan geliyor ViewSonic Elite XG271QG Asus ROG Strix XG27AQM
  10. T

sizce hangi monitörü almalıyım?

işte şöyle bi sıkıntı var 27inc monitör de fps oyunları için büyük kaçıyor
  11. T

sizce hangi monitörü almalıyım?

arkadaşlar rtx4080li sistemim var ve genelde ağırlıklı olarak fps oyunları oynuyorum. arada güzel hikayeli oyunları da oynuyorum. sizce 360hz 24inc fhd monitör mü almalıyım yoksa 2k 240-280hz arası 27inc monitör mü almalıyım ? 1440p de 24inc monitör göremedim hiç 200hz üstü. eğer varsa...
  12. T

Sizce pcmi upgrade mi etmeliyim yoksa yeni almak daha mı avantajlı

Merhaba arkadaşlar iyi forumlar Pc özelliklerim; İ7 6700k Msi gaming z170 m3 Gtx 1070 gaming x 16 gb ram corsair 2400mhz Dark n10 kasa 650w 80+ power 120nm sıvı soğutma (ortalama performans) 500gb m2 ssd 120gb ssd 1tb hdd Sizce bu bilgisayarı yavaş yavaş yükseltmeli miyim yoksa yenisini alıp...
Top Bottom