Arama sonuçları: *

• Users: Fiery
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Fiery

Soru Konuları Hakkında

Soru konularının başında herhangi bir ön ek olmadığı için konuya girmeden soru olup olmadığını anlayamıyoruz. Konuların soru olup olmadığını anlamak için konu başlığının yanına herhangi bir sembol veya ''soru'' ön eki eklense güzel olmaz mı? @Mehmet Yılmaz
  2. Fiery

MSI 1050 Ti Gaming Overclock Sonuçlarım

Şu an elimde MSI Gaming 1050 Ti modeli var ve kartı maksimum çalışabileceği hıza çıkarmaya çalıştım. Power Limit'i arttırmadan Maksimum +150/+900 değerlerine çıkabildim ve sistem stabil bir şekilde çalıştı, kartı +150/+950'de çalıştırdım fakat ekranda bozulmalar ortaya çıktı, bu yüzden +150/+900...
  3. Fiery

[Anket] Hangi Tarayıcıyı Kullanıyorsunuz?

Ben Microsoft Edge Chromium'u kullanıyorum. Siz hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz?
  4. Fiery

300 TL Klavye Önerisi

Link atarsanız daha iyi olur.
  5. Fiery

Rehber FreeSync Monitörde G-Sync Açmak

Selamlar, bilmeyen dostlarımız için FreeSync monitörlerde G-Sync nasıl açılır ondan bahsedeceğim. Kısa ve öz bir rehber olacak, rehberimize geçelim. Öncelikle monitörün ayarlarından FreeSync'i etkinleştirmemiz gerekiyor, FreeSync monitörde G-Sync'i etkinleştirmek için monitörü ekran kartına...
  6. Fiery

Mobil Oyun Önerisi

.
  7. Fiery

Yardım Civilazition VI Nasıl Online Oynanır

Başlıkta belirttiğim gibi arkadaşımla bu oyunu nasıl oynayabilirim ? Epicten aldık ikimizde beraber oynayamadık bir türlü.
  8. Fiery

MMORPG Oyun Önerisi

Dostlar başlıktada belirttiğim gibi MMORPG oyun tavsiyelerinizi bekliyorum. Oyun ücretli olabilir ama fiyatı uçuk olmasın.
  9. Fiery

Kullandığınız Wallpaper

Dostlar şu an kullandığınız walpaperları atın beğenen arkadaşlar kullansın ben başlatayım.
  10. Fiery

Yardım Msi Afterburner Her Şeyin 0 Olarak Gözükmesi

Görselde gözüktüğü gibi her şey 0 ekran kartıyla ilgili bir problem yok programla alakalı çözümünü bilen yardımcı olabilir mi ?
  11. Fiery

Corsair HS35 İndirim

https://www.itopya.com/corsair-hs35-stereo-siyah-gaming-kulaklik/ Fiyat/Performans açısından çok iyi kulaklık 230 TL'ye düşmüş kulaklık alacaklar kaçırmasın.
Top Bottom