Arama sonuçları: *

1. M

redmi note 8 pro suya düştü

bende öyle bir sıkınıt olmadı. dediğim gibi sadece kamera problemi yaşadım bir de lekelr o kadar
  2. M

1687140945 leke var ama belli olmuyor beyaz sayfa açıp bakman lazım. ilk zamanlar daha büyüktü lekeler sonra küçülüp kaldı
  3. M

bende de aynı telefon var benim telde suya düştü sadece kameraları bozulmustu
  4. M

Logitech g435 wireless bağlanmıyor

evet çözdüm. servise gönderdim, yenisini verdiler
  5. M

Arkadaşlar acil bir şekilde yazarsanız sevinirim

knk bunlarla virüs bulamazsın gridinsoft anti-malware indir bir daha tara
  6. M

Dershaneye 48 bin TL verilirmi

eğer o kadar paranın sana harcanması aile ekonomisini etkilemiyecekse git ama eğer kötü yönde etkileme ihtimali varsa doping hafıza al. dershanelerin yer yok demesi tamamen safsata, sırf kayıt olma durumunu hızlandırmak için derler. adamlara 48bin vercecksin yer yok diye seni almıyacaklar hahah...
  7. M

Disipline Gittim Ne olur ?

çok fazla bir şey olmaz uzaklaştırma alırsın daha sonrasında sicilinde disiplin suçu olduğu için devlette ve kamu da çalısamazsın. her sene sonu okul da kurul toplanır, disiplin suçlarını değerlendirir siler veya silmez. silerse paçayı kurtarırsın ama genelde son sınıflarınkini siliyorlar eğer...
  8. M

Yardım Powersupply’ım Bu sisteme yeterli mi darboğaz yapar mı?

https://www.amazon.com.tr/MSI-A600DN-120mm-Power-Supply/dp/B0B432YGF3?source=ps-sl-shoppingads-lpcontext&ref_=fplfs&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM ben bizzat kullandım memnunum r5 5600 ve rx6600 de kullanıyorum
  9. M

Yardım Powersupply’ım Bu sisteme yeterli mi darboğaz yapar mı?

bende de powerboost marka 500w psu vardı 80+ değildi ve sürekli kapanıyordu coğu şeyini değiştirdim gene kapanmalar devam etti en son msı mag a600dn aldım. Mis gibi ne kapanma var ne bir şey o psu dandik bir marka olduğu için prizden çektiği güç ve pc ye verdiği güç farklı oluyor. Sana tavsiyem...
  10. M

Dini inancımı kaybettikten sonra aşırı paranoyak olmaya başladım.

problem senin bazı cümlelerinde alaycı bir yaklaşımla gelmen. Bu tarz ciddi konularda kullanmaman gereken şeyler kullanıyorsun. Bu sırf islamiyet hakkında olmak zorunda da değil. hristıyanlık veya yahudilik hakkında yorum yaparken de emoji veya bu tarz şeyler kullanmamalısın. İslam hoşgörü...
  11. M

Protein Tozu Önerisi Alabilir Miyim ?

o zaman toz işine hiç bulaşma git ucuz çerez ve paket gofret al ben bir süre oyle idare etmiştim. Bazı markarlar iştah kesiyor, bazıları çok fazla gaz yapıyor, mide bulandıranı var. adam dayıyo şekeri içine dikkat et
  12. M

Protein Tozu Önerisi Alabilir Miyim ?

knk alacaksan optimum whey protein al yada git tavuk ye çok çok ekstrem bi etki bekleme. he benim param var ama yerken zorlanıyorum dersen dediğim gibi optimum alabilirsin fakat aldığın yere dikkat et bi ara piyasada çok fazla çakması oluyordu. aşagıya senin için link bıraktım...
  13. M

Logitech g435 wireless bağlanmıyor

Herkese selam, 2 gün önce amazon üzerinden logitech g435 kulaklık aldım. Aldığım ilk gün usb adaptör ile bağlandı kullandım sonra bluetooth olarak kullandım onda da bir problem olmadaı ertesi gün tekrar wireless üzerinden bağladığımda bağlantı var ama ses yoktu. Biraz araştırdım mute tuşuna...
  14. M

RX 6600 wattman hatası

kral s.a aynı kart bende de hala kulllanıyorum. yaklaaşık 1 hafta bu belayla uğraştım en psu değişince düzeldi eğer kalttesiz bir psu sahibiysen değiştirmeni öneririm ben bu şekilde çözdüm
  15. M

Philips Monitor Alınır mı?

hocam selam size şöylee ufak bi tecrübe mi anlatayım bende phlılıps 221v 75hz 4ms(gtg) monitör vardı. monitör aldığım zamandan beri arada bir (günde 5-10 kere) gidip geliyor ekran siyah olup sonra geri düzeliyordu bende sıkıntı prizde diye prizi değiştim olmadı sonra dedim herhalde uzatma...
  16. M

ACİL SIVI VEYA HAVA SOĞUTUCU ÖNERİSİ (R5 5600)

Arkdaşlar selam. işlemcim r5 5600 suan 3.47 ghz de kullanıyorum ama artık onu 4.4 ghz de kullanmak istiyorum şuan stok soğutucu kullanıyorum. soğutucu tavsiyesi arıyorum bütce : 1200 max (hava veya sıvı farketmez) kasa : POWER BOOST VK-P3305B 500W Mesh Panel USB 3.0 Mid Tower Kasa
  17. M

Rat yedim acil yardım

hacı bende yaşadım mail adresinden ayarlara gir, son açılan oturumların hepsini kapat şifreni dğiş birde yeniden kurulumyapraken kesinlikle gridinsoft anti malware programını pc den eksik etme
  18. M

Bilgisi olanlar yardım edebilir mi?

İşlemcin ne knk
  19. M

POWERBOOST VK-P06B nasıl kasa?

knk ben 3 yıldır powerboost kasa kullanıyorum belki de kullandığım en dandik modeldir ama bı sıkıntısı olmuyor eğer kasa değiştirceksen argb kasa al ki rgb led veya fan felan takarsan renk karmaşası omasın he yok ilk kasa ucuz yollu olsun diyorsan alabilirsin den ben sahsen paramı kasaya felan...
  20. M

Nike Krampon kaç numara alınmalı?

valla bana tam oluyor içine konç giyiyorum bı sıkınıtı olmuyor. eğer büyük gelirse çift çorap giyersin nike kramponlar yandan biraz dar
Top Bottom