Arama sonuçları: *

1. F

Max 30k laptop önerisi

Merhaba 25-30bin TL bütçem bulunmakta 4050 veya 4060 li yüksek performanslı bir oyuncu bilgesayarlari arıyorum yardimci olabilirmisin benim için önemli olan şeyler Min 16ram Yüksek TDP li ekran kartı işlemci Kasası güzel olsun güzelden kalstim kaliteli Ve en önemlisi faizsiz taksitli olması...
  2. F

Defult macunlar kaliteli mi?

Hocam peki kaç kW
  3. F

Defult macunlar kaliteli mi?

Sadece merakımdan soruyorum laptoplardaki aldığımızda olan defult macunlar kaç kW ve gerçekten kaliteli mi?
  4. F

diski küçültemiyorum...

eyw kral çok teşekkür ettim , aradım baya bi yerde de fakat çözümünü pek bulamadım " minitool partittion wizard" indirdim onun aracılığı ile hallettim direkt hiçbir sorun çıkmadı fotoğrafları fln attım yeni diske gerisi pek önemli değil zaten yarına format atacağım bir sorum olacak ben yarın...
  5. F

diski küçültemiyorum...

öncelikle selamın aleyküm agalar şimdi be nyedek amaçlı D diski açmaya kalkıştım yakın zamanda format atmayı düşünüyorum bu sebeple diski küültmeye çalıştım fakat diskimde 200 küsür gb boş alan olmasına rağmen sadece 5 gb lık bir alanı bölebilmekteyim ve D etiketini kullanamıyorum garip bir...
Top Bottom