Arama sonuçları: *

1. Modart M9 Sistemi Alınır RTX 3060 Ti 12400f Ankara ici alinir

Ankara Modart M9 Sistemi Alınır RTX 3060 Ti 12400f Ankara ici alinir

Modart M9 Sistemi Alınır RTX 3060 Ti 12400f sistemi ankara icinde 15 k alınır arkadaslar
  2. X

🔥DONANIM ARŞİVİ F/P SİSTEM🔥

al sat amd zor satarsin ama d:
  3. X

size kolay gelsin ben almam bu sistemi amd sistem d:
  4. X

Al satcilarla sabahdan beri kavga halindeyım adamlar acik acik dior alip saticam die :D
  5. X

AMD SİSTEMİ begenmıorum ben ?
  6. X

iste onu anlamıom hacı bii neyi beklioz cumartesi gunundeyiz aksam 6 olmus vidiodan 1 sat sorna satisa koncak saten neyi beklioruz onu anlamadim hele bide amd cikarsa bekledigimizle kalcas
  7. X

abdullah calisanlar evine geldi herkes pc basında neyi beklioruz kanka itopyanın mesai bitimini yayınla artik daaa
  8. X

AMD olmasi yari yariya dusurur satislari
  9. X

Abdullah senın gibi birinni bu kadar buyuk reklam yapip Amd Sistem Cıkaracagina İnanmıorum ben D:
  10. X

abdullah yayınla vidioyuuu d millet bir birini yicek biras daha beklerse
  11. X

kardesim sana yemin ediorum amd bedava verseler kullanmam yasanan sorunlari biliorum ki saten ben yaptigim ise ters bir islemci her turlu amd sınıfda kalıor 2 cisi stokculari nie suclamayalım ? benım durumum iyi ben bir sekilde alirimda burda ne insanlar var babasına yalvararak aldıran ve sen...
  12. X

3 sistem yayınlancak bence 11 k 15 k 30 k
  13. X

ABdullah sistemi yayınla artikla D: harbiden yayınla d.
  14. X

AMD SİSTEM CIKARSA okadar cok satilmaz saten zannetmıorum
  15. X

bakın tekrar diorum 500 adedin 400 u stokcular aldigi soylenıor normal deilmi bitmes ? ama stokcular eritemedi elinden d:
  16. X

aga ben almam para kazandırmam aracilara burda bana laf yetistirenler saten stokcular D ben gariban hakkını savunan biriyim :D istediginizi yapin olm elinizde kaldi stokcular
  17. X

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-modart-m9-12400f-3060ti-16gb-3600-512gb-oyun-bilgisayari-1077016472/detay alin sari sitede 15.750 pazarlikla 15 e cok rahat alinir :d
  18. X

HOCAM amd oldu olali problem oyunda proglem programda problem ısı da problem Amd alan kım varsa etrafimda bin pisman amd sistem alinmaz 2 el girin sari siteye yuzde 90 i amd sistem
  19. X

hocam 14.500 e satildigini bilen insan fazlasini vermez ama gariban denk gelir bilmez satin alir o ayrı bu ulkede olan sey garibana oluor saten az bilgi sahibi olan almaz daha dur 14.500e kadar dusecek goreceksınıs
  20. X

Amd sistem yayınlamasi hayal kırıklıgı yaratir net
Top Bottom