Arama sonuçları: *

1. MelihSak

Ryzen 5625u işlemcili laptop lol de kasıyor

win 11 home'a geçerdem sürücü sorunu çözülür mü diyorsunuz?
  2. MelihSak

Ryzen 5625u işlemcili laptop lol de kasıyor

Arkadaşlar merhaba daha bir kaç ay önce sıfır aldığım laptop lol de kasıyor işin garip kısmı şu normalde 200lerin üzerine en yüksek ayarlarda çıkıyor "fps" maç içerisinde ancak örnek veriyorum arka da blitz'i açıyorum inanılmaz bir drop yiyorum discord açarsam drop yiyorum whatsapta görüntülü...
  3. MelihSak

30-40K gaming laptop önerisi

Arkadaşlar el de avuçta kullanmadığım cihazlar var onları satıp bütçe oluşturmak istiyorum tahminimce hepsini satınca 30-40K arası bir bütçem olucak sizden ricam bu fiyatta alınabilecek en iyi performans cihazlarını tavsiye etmeniz.
  4. MelihSak

MasüstüPC iPad9. Nesil ve HP laptopu satıp güçlü oyun laptopu almak mantıklı mı?

Merhaba arkadaşlar, üniversite öğrencisiyim ve evde kalıyorum. Bir süre önce arkadaşlarla oyun oynamak için HP bir laptop aldım ama bu gereksiz kasmalar beni sıktı. Şimdi asıl konumuza gelelim: Memleketteki evimde RTX 3060 Galax Kuro 12 White Edition ekran kartıyla bir sistemim var. Bunun...
  5. MelihSak

2 model arasında kaldım bütçe 12.000 daha iyisi varsa tavsiyelere açığım!

Lol Valo ve CS2 oynayacağım yoğunlukla 1706513160 https://ty.gl/dslu5v999c Acer Aspire 3 bu da 11.000 ama 8 GB ram var arttırılıyor mu acaba?
  6. MelihSak

2 model arasında kaldım bütçe 12.000 daha iyisi varsa tavsiyelere açığım!

Casper Nirvana X600.5500-BV00X-G-F AMD Ryzen 5 5500U 16GB 500GB SSD Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar https://www.hepsiburada.com/caspernirvana-x6005500-bv00x-g-f-amd-ryzen-5-5500u-16gb-500gb-ssd-freedos-156-tainabilir-bilgisayar-p-HBCV000058M0LR?url_src=ios-product-detail Üst deki link deki...
  7. MelihSak

Taksitle Laptop alıcam Genç Kartım Aktif değil ve limit yok ne yapmam gerekli?

laptop almak istiyorum 13.000’e ama Ziraat bankasının vermiş olduğu genç karttın arka yüzün deki kredi kartını aktifleştirmedim henüz ve limit de yok ne yapmam gerek?
  8. MelihSak

10.000-12.000 TL LAPTOP ÖNERİSİ

anladım teşekkür ederim
  9. MelihSak

Evet Dell Inspiron 3525 5500U işlemciye sahip ama 120hz ekrana sahip Ryzen 5 5500U ile Ryzen 7 5700u arasın daki fark + 8 GB ram farkı mevcut aradaki farka değer mi
  10. MelihSak

Arkadaşlar aklıma bu fiyat aralığında fiyat performans denebilecek cihaz linkleri şöyle (Not: Üniversite öğrencisiyim boş zamanlarımda Lol Valo CS2 falan oynuyorum işimi görür mü sizce?)...
  11. MelihSak

Ziraat Bankası kartıyla nasıl taksitli laptop alınır?

Kredi Kartlarım sekmesine müşteri hizmetlerini aradım kredi kartım aktif bile değilmiş şube ye çağırdılar aktif gelir durumunuzu belgelemeniz gerekiyor dediler ne çeşit belgeler götürmem gerekiyor ki acaba sordum şube söyler dedi müşteri hizmetleri de
  12. MelihSak

Web sitesinden baktım da aynı anda 2 kart beraber falan diyor bu kartın kredi kartı olan kısmının limitini arttırmak için ne yapmam gerekiyor
  13. MelihSak

Arkadaşlar Trendyol hepsi burada gibi sitelerde laptoplar almak istediğim bir kaç çeşit var ama taksitle almam gerekiyor peşin fiyatına 6 taksit olmuyor sanırım o kampanya kalkmış galiba ama taksit seçeneklerine inince 12 taksit işte biraz fiyatı fark ediyor öyle laptop almak istedim ancak...
  14. MelihSak

Taksitle laptop arıyorum Max 16k

En az 6 taksit seçeneği olan Lol vb. dereceli oyunlarda 60 fps alabileceğim laptop arıyorum marka takıntım yok ama en az 6 taksit olması gerekiyor.
  15. MelihSak

HAKII ACTİON TWS Kulaklığıma silikon kılıf nasıl yaparım?

HAKII ACTİON TWS Kulaklığıma silikon kılıf nasıl yaparım? Nasıl yaparım diye sormamın sebebi kulak pek bilindik bir kulaklık değil bundan ötürü kılıf üretimi yapan da yok sanırım bulamadım kılıf bu yüzden kendim yapmak istiyorum nasıl yaparım bilmiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum..
  16. MelihSak

IOS 20.000 TL'ye Yenilenmiş iPhone 11 128 GB aldım A kalite sizce mantıklı mı?

20.000 TL'ye Yenilenmiş iPhone 11 128 GB aldım A kalite sizce mantıklı mı? Bir sorun teşkil eder mi sizce Trendyol'dan aldığım için bir sorun çıkarırsa koşulsuz şartsız 14 gün içerisinde iade hakkı var diye güvenip sipariş verdim. İlan link: https://ty.gl/vrxs524q0m
  17. MelihSak

Yardım Kulak içi Bluetooth kulaklık önerisi

HAKII ACTİON diye bir kancalı Bluetoothlu kulaklık var bende internette fiyatı 1200 bandın da eğer çok gaming kulaklık atlamıyorsan bu kulaklığı şiddetle tavsiye ediyorum Gym de Dizi izlerken Müzik dinlerken sorunsuz kaliteli ses veriyor telefon görüşmeleri sadece karşı tarafın sesini biraz az...
Top Bottom