Arama sonuçları: *

1. ilkaybaba7

BİRAZ ADOBE BİRAZ VALORANT diz üstü önerin

TEŞEKKÜR EDERİM
  2. ilkaybaba7

BİRAZ ADOBE BİRAZ VALORANT diz üstü önerin

bi leptop almayı planlıyorum diz üstü artık ne dersek en iyi performans en iyi fiyat diye bileceğiniz fiyat performans ürünü varmı 20 25 civarı lütfen...
  3. ilkaybaba7

g pro süperlight için MOUSE PAD arıyorum

cok bilgi sahibi değilim bilgilendirme için teşekkür ederim
  4. ilkaybaba7

kullananlar var ama beğenmeyenlerde var almışken iyi bişey alayım diyorum
  5. ilkaybaba7

g pro süperlight için MOUSE PAD arıyorum almışken güzel bişey alayım diyorum her türlü öneriye açığım biraz araştırdım 1 2 öneri aldım https://klassegear.com/urun/tiger-%c2%b7-e-sports-oyuncu-mouse-pad-48x40/...
  6. ilkaybaba7

KIZ ARKADAŞIMA SAAT ALICAM DAHA MANTIKLI ÖNERİ

BUNU ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM https://www.hepsiburada.com/huawei-watch-fit-2-sakura-pembesi-p-HBCV00002DB8VP?magaza=Hepsiburada&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.12.6 ASLINDA AMA FARKLI Bİ ALTERNATİFDE ARAMIYOR DEĞİLİM DENEMEDİĞİM İCİN...
  7. ilkaybaba7

🔥İndirim 🔥Razer Cobra Pro Kablosuz 1999 TL 🔥Tekrar İndirimde

HERKES G PRO SÜPERLİGHT KULLANIYOR FPS İCİN HANGİSİ MANTIKLI
  8. ilkaybaba7

Öneri REDMİ WATCH 3 ACTİVE 1599 TL

kız arkadaşım icin düşündüm ama cok kalın duruyo mu bilekte
  9. ilkaybaba7

Öneri 300-500 TL Mouse Öneri

https://www.hepsiburada.com/rampage-smx-g38-claw-usb-8-makro-tuslu-7200dpi-rgb-ledli-oyuncu-mouse-p-HBCV0000078K5Q indirimde şuan NOT : KULLANMADIM
  10. ilkaybaba7

logitech g pro x süperlight yerine ne alınır

logitech g pro x süperlight istiyorum fakat hiç denemedim baya da bi heves ettim sizce o bütçelerde daha iyi bir mouse hangisi olur
  11. ilkaybaba7

premier - photoshop için pc öner

merhaba cok ciddi bi bütçe değil ama bu fiyata en iyisi bu olur diye bileceğiniz pc varmıdır genelde fotoğrafcılık için kullanılıcak
  12. ilkaybaba7

Photoshop İçi̇n Laptop Ariyorum

i5 11400 3050 ti var 19bin tl ye eder mi? acaba vatanda
  13. ilkaybaba7

0 olarak mediamarket den düşünüyorum aslında işlemci ekran kartı önerin varmı :)
  14. ilkaybaba7

PHOTOSHOP VE PREMİER İÇİN LEPTOP ARIYORUM VİDEO EDİT VS COK CİDDİ Bİ İŞ YAPMIYORUM GELİN DAMAT ÜZERİNE ORTALAMA BİŞEY mediamarktten kredi cıktı ordan almak istiyorum
  15. ilkaybaba7

Rival 3 vs Deathadder

2sinide kullandım razer deathadder agır olasada cok farklı bi tutuş hissiyatı var elime tam oturuyor daha hosuma gıttı diye bilirim
  16. ilkaybaba7

1000 TL palm grip mouse önerisi

elimi hic ölçmedim ama internet kafede oynadım gayet oturdu cok da hoşuma gitti biraz agır olsa da güzel işler görüyor önerim : razer deathadder essential (rival3 kullanıyorum hızlı iyi ama elime tam oturmuyor)
  17. ilkaybaba7

Yardım Bu monitör alınır mı

lenovo g24 20 kullanıyorum cok beğendim daha dün geldi tam alışamasamda
  18. ilkaybaba7

Palm grip mouse önerisi

RİVAL 3 KULLANIUYORUM FAKAT ELİME TAM OTURMUYOR İNTERNET KAFEDE razer deathadder essential mouse kullandım cok beğendim o boyutta önereceginiz mouse varmıdır
  19. ilkaybaba7

❌İndirim Bitti! RAZER Ornata Chroma v2 858TL

tepkime hızı nedir acaba alınır mı
Top Bottom