Arama sonuçları: *

1. J

Thermalright Assassin Spirit 120 Plus V2 soğutucu soğutamıyor

Herkese merhaba, öneri üzerine 5600 için almıştım ancak daha 3600 işlemcimi soğutamıyor. OCCT testinde 90 derece. Fotoğraf atabilirim istediğiniz.
  2. J

Bilgisayara her ay format atmam gerekiyor

Merhaba bilgisayarıma her ay format atmak zorunda kalıyorum çünkü bir müddet sonra Windows donuyor veya bir seyinde hata oluyor. Mesela şu an yavaş açılıyor Chrome açarken bile 3 dk bekliyorum ve SFC komutu %23 başarısız diyor. Sizce neyden kaynaklı olabilir? İlk aldığım zaman KMS ile Windows...
  3. J

Öneri Hangi kulaklığı almalıyım ?

kanka attıklarım daha iyi
  4. J

Öneri Hangi kulaklığı almalıyım ?

Herkese merhaba, maksimum bütçem 850 TL ve bu yüzden 2. el alacağım. Hepsi aynı fiyat dersek bu aşağıdaki kulaklıklardan hangisi iyidir? Veya siz link atsanız da olur. Logitech G335. Corsair Elite RGB Corsair Elite SteelSeries Artics Prime. Razer Kraken X SteelSeries Artics 3 SteelSeries Artics 1
  5. J

Hangisi daha mantıklı?

Tamamdır yarın 7k ya 11T bakmaya gidicem orjinal olup olmadığı nerden anlaşılır ? imei kontrol etcem ama başka ne yapayım ?
  6. J

Hangisi daha mantıklı?

evet var ama onlar da yd ve yd ile uğraşmak istemiyorum.
  7. J

Yurt Dışı Telefon Almak Mantıklı Mı ?

Herkese merhaba, ne vizem ne de pasaportum var. Polisim eşim de memur yani yeşil kart hak ettik. Bu işlemler nasıl yürüyor ? Mi 11T alacağım en ucuz şekilde kaça ve nasıl kapatabilirim bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.
  8. J

Hangisi daha mantıklı?

o nasıl oluyo ? 1680638510 X3 gt mi note 11 pro mu yoksa 11T iyidir ?
  9. J

Hangisi daha mantıklı?

Yurtdışı almayı düşünmüyorum 1680345952 Note 11s mi yoksa 10s mi sizce
  10. J

Hangisi daha mantıklı?

Herkese merhaba, j6+ ı bıraktıp yeni telefon alacağım ama arada kaldım telefoncu Oppo Reno5 Lite'ye 5700 dedi ama ben Xiaomi istiyorum var mı tavsiyeniz bütçem 6000 kusur ama çok fark varsa 7000 kusur da olur.
  11. J

Bass için kablosuz kulaklık önerisi

Herkese merhaba, bass ı vok seviyorum ve hangisini alaccağıma kara veremdim başka tavsiyeniz olursa beklerim. Samsung Galaxy Buds 2 Jabra Elite 3 active. Razer Hammerhead true Wireless X
  12. J

Hangisini almalıyım ?

Herkese merhaba, birkaç tane kulaklık buldum hangisi en iyisi bilemedim yardımcı olursanız sevinirim. Rap dinliyorum ve bass seviyorum. Modeller : HUAWEİ FREEBUDS SE jbl wave 100tws EDIFIER X3S jabra elite 3 active jabra elite 3 jabra elite 2 soundcore r100
  13. J

1000TL Kablosuz Kulaklık Tavsiyesi

Herkese merhaba konu hakkında çok bilgim olmadığı için soruyorum. 1000TL çok geçmeden kulaklık önerebilir misiniz? Aklımda : Jabra Elite 2 veya Jabra Elite 3 veya QCY melobuds HT05 veya QCY T18 veya Soundpeats H2 var ama çok bilmiyorum. Benim için müzik 1. sırada her zaman ama mikrofonu da çok...
  14. J

Spor ayakkabı Önerisi

Hm tamamdır teşekkür ederim
  15. J

Spor ayakkabı Önerisi

Air maxları neden beğenmediniz ?
  16. J

Spor ayakkabı Önerisi

Herkese merhaba, dostlar, ben rahatlığından dolayı Nike Air Max düşünüyorum ama aklım hafifliğinden dolayı Skatchers'a da gitmiyor değil. Sizin de tavsiyeriniz varsa alabilirim ayak numaram 44-45 arası bu arada ve bütçem 1500TL. Benim düşündüklerim: Nike Alpha trainer 5 Nike Air Max dawn...
  17. J

1500 TL Ayakkabı tavsiyesi

Herkese merhaba, dostlar, ben rahatlığından dolayı Nike Air Max düşünüyorum ama aklım hafifliğinden dolayı Skatchers'a da gitmiyor değil. Sizin de tavsiyeriniz varsa alabilirim ayak numaram 44-45 arası bu arada ve bütçem 1500TL. Benim düşündüklerim: Nike Alpha trainer 5 Nike Air Max dawn...
Top Bottom