Arama sonuçları: *

• Users: Sana
  • Order by date
  1. S

❌İndirim Bitti! Thermalright Assassin Spirit 120 Plus V2 779TL

DEEPCOOL CC560 SİYAH MID TOWER TEMPERED GLASS USB 3.0 ATX KASA bu kasaya olur mu hocam 1711185684 DEEPCOOL CC560 SİYAH MID TOWER TEMPERED GLASS USB 3.0 ATX KASA bu kasaya olur mu hocam
  2. S

Thermalright Assassin Spirit 120 Plus V2 999TL! (Değişti)

DEEPCOOL CC560 SİYAH MID TOWER TEMPERED GLASS USB 3.0 ATX KASA bu kasaya uyar mı arkadaşlar
  3. S

Kendi Yaptığım Sosyal Medya Uygulamam Nasıl Olmuş

Brom ben de mesajlaşma uygulaması yapmak istiyorum tavsiye verebilir misin
  4. S

CPU GPU AŞIRI ISINMA sorunu

AC Origin bilgisayarın önerdiği performans modunda grafikler aşırı yüksekte kendisi otomatik böyle ayarlamış
  5. S

5600 daha önce böyle değildi hocam PC de yeni sayılır daha 6-7 olmuştur
  6. S

Stok soğutucu ile yük altında 75-80 dereceleri geçmeyen işlemciler nelerdir ?

Nasıl %100 çalıştırılıyor hocam
  7. S

Merhaba arkadaşlar bilgisayarım son 2 gündür gerek boşta gerekse de oyunda çok ısınmaya başladı önceden böyle değildi boşta şimdi 45-50 arasında gezinirken oyuna girdiğim gibi hemen 75-80 e fırlıyor konu hakkında bilgisi olan var mı , fan sesini de dinlerseniz anlık kopmalar var gibi geldi bana
  8. S

God of War orjinal olmadan oynama

Sağolun hocam
  9. S

Offline modda oynuyorum cloud save nerden kapatılıyor
  10. S

Hocam ben de bir siteden offline hesap aldım RE2 ama ne zaman açsam başka bir oyuncunun saveleri çıkıyor ne yapmalıyım
  11. S

Araç alacağım tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Max 600 bin civarı hocam
  12. S

Araç alacağım tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Hocam 2016 model 1.5 TDI almak mı mantıklı yoksa 2020 model 1.0 sce joy paket mı ya da symbol almayı düşünüyorum yardımcı olur musunuz
  13. S

İhtiyaç Kredisiyle Araba Alicam yardımcı olur musunuz

Onerbileceginiz araç modeli var mı
  14. S

İhtiyaç Kredisiyle Araba Alicam yardımcı olur musunuz

Merhaba arkadaşlar şu an 200 bin liram ailemden 150 bin bankadan da 12 ay taksitle %3.80 oranlı 150 bin kredi çekip maks 500 bin bandında araç almayı düşünüyorum ama aklımda bazı sorular var şu an araba piyasası durgun elinde sadece nakit olanlar alım satım yapabiliyor ama Ocak ayında asgari...
  15. S

🔥İndirim Corsair H150 360mm 2866 TL

DEEPCOOL CC560 SİYAH MID TOWER TEMPERED GLASS USB 3.0 ATX KASA sığar mı
  16. S

Uçak Bilet İptali Pegasus

Merhaba arkadaşlar obilet uzerinden Pegasus ecofly bilet aldım iptal etme durumunda ne kadar iade olur ne kadar kesinti olur bilen var mı
  17. S

Gamepass Oyunlara Türkçe Yama Kurulumu

Merhaba arkadaşlar youtube'daki birçok videoyu seyrettim game İnsider programını kurdum ama bir türlü oyunun hangi dosya konumuna kurulacağı kısmı çıkmıyor yardımcı olabilcek var mı
  18. S

Bu Sıvı Soğutucu Bu Kasaya Olur mu

5600 hocam kasanın kendi kule tipi fanlarını çıkartıp bunu takmak lazım o zaman farkedilir bir derece farkı olur mu bir de uğraştırir mı
  19. S

Bu Sıvı Soğutucu Bu Kasaya Olur mu

Merhaba arkadaşlar...
  20. S

Voidu Oyun Satın Alimda Hata Veriyor

Anladım hocam bir deniyim o zaman aklınıza gelebilecek tüm banka kartlarını denedim halbuki
Top Bottom