Arama sonuçları: *

• Users: ucanpattes
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ucanpattes

5000₺ Maksimum bütçe için monitör tavsiyesi

Bütçem en fazla 5000₺ olabilir üzerine 1 lira bile çıkmam mümkün değil aradığım özellikler yükseklik ayarı olması onun haricinde çok detaylı bir ürün arayışında değilim yan ekran olarak kullanacağım genelde. Şuanda kullandığım model Asus vg24vqr isimli curve bir monitör bu monitörden daha iyi...
  2. ucanpattes

Ipad 9. nesil birden bozuldu.

Ipad 9. nesil kullanıyorum yaklaşık 3 yıldır. Hiçbir sorunu sıkıntısı yoktu hiç düşürmedim bu zamana kadar bugün dizi izlemek için açtım diziyi izlerken durdurmaya çalıştım ekranın dokunmatiği tuşlar hiçbir şey çalışmıyordu. Mecburen icloud üzerinden sıfırladım şuanda da yükleme ekranında takılı...
  3. ucanpattes

GSS borcu öğrenci olduğum halde çıkıyor

Arkadaşlar ben 26 yaşındayım hala üniversite kaydım var ve şu sıralar da işsizim. Şuanda 10k civarı borç görünüyor. Bu borcu işsiz olduğumu beyan ederek sildirmemin bir yolu var mı? Ya da ödeme konusunda bir zorunluluğum var mı işe girdiğimde çok fazla olacak gibi görünüyor.
  4. ucanpattes

15000-18000₺ Bandında okul iş için laptop önerisi

15000-18000₺ Bandında okul iş için laptop önerisi arıyorum. Ufak taşıması kolay olması ve batarya ömrü önemli.
  5. ucanpattes

Bilgisayarda yan ekranda görev çubuğu ve ekran donuyor.

Harici monitör olarak 2. ekranda eski bir monitör kullanıyorum. Vga to Hdmi ile çıkışını ekran kartıma bağladım ama bazen oyundayken yan ekranda chrome falan açınca yan ekran takılıyor bazen de görev çubuğu takılıyor sadece ana ekranda tıklayabiliyorum bunun olma sebebi nedir dönüştürücüden...
  6. ucanpattes

Çözüldü✓ ntoskrnl.exe kaynaklı mavi ekran sebebi ne olabilir?

Bu nedenle mavi ekran yedim az önce pc ye bir hdd eklemiştim ondan önceki kullanımlarımda hiçbir sorun yaşamadım hdd kaynaklı sorun olabilir mi?
  7. ucanpattes

Sadece depolama alanı olması için 2.5" ssd önerisi

Ucuz depolama yapmak için ssd arıyorum.
  8. ucanpattes

Samsung 970 Evo Plus 500GB VS WD Blue SN580 500GB Hangisi daha iyi çalışır?

Samsung 970 Evo Plus 500GB VS WD Blue SN580 500GB Bu ssdlerden hangisi PCIe 4.0 x4 modunda daha verimli çalışır? İki M2 SSD de elimde mevcut hangisine OS kuracağım konusunda kararsız kaldığım için böyle bir konu açtım
  9. ucanpattes

Maksimum 29000 TL ye hazır sistem önerisi

Maksimum 29000 TL ye hazır sistem önerisi yapar mısınız?
  10. ucanpattes

Hogwarts Legacy Deluxe steam hediyesi şeklinde alma

Hogwarts Legacy Deluxe almak için steam hediyesi şeklinde daha ucuza alabileceğim ve güvenilir yerler önerir misiniz?
Top Bottom