Arama sonuçları: *

1. AliFii

Farenin altındaki kauçuklar nereden bulunur?

Google'da "Fare Pateni" / "Fare Pedi" gibi aratınca birkaç sonuç çıkıyor, yakın bir büyüklük seçip deneyebilirsiniz isterseniz.
  2. AliFii

🔥İndirim Prime Üyelerine Özel SteelSeries Arctis 7P+ Wireless Gaming Kulaklık 3799 TL

İçinden dönüştürücü kablo çıkıyor fakat şöyle bir parça almıştım ben kabloyla uğraşmamak için. Size de tavsiye edebilirim. Alfais 4429
  3. AliFii

belli aralıkla ekranda çıkan siyah izler(nokta veya ölü piksel gibi değil).

emin değilim ama kabloda temassızlık olabilir hocam
  4. AliFii

ekran kayıt programı önerisi

Programa gerek kalmadan Windows + G ile kayıt alabilirsiniz hocam.
  5. AliFii

iss önerisi türknet netspeed

2015'ten beri Turknet kullanıyorum, sorun yaşadığımı söyleyemem. Hız düşmesi hiç yaşamadım veya hatırlamıyorum. Son 4 senedir yaşamadım ama eminim. Bulunduğum adreste max 74 mbit alabiliyorum, güncel değerim 71mbit. 8-10mbit arası upload alıyorum. Eskiden "arkadaşını getir" kampanyasıyla 1 ay...
  6. AliFii

🔥İndirim Trendyol Yemek 150'TL+/50'TL İndirim

Şeklinde uyarı veriyor. Bitmiş olabilir.
  7. AliFii

FIAT: "Hiç bir bayimizde sıfır araç yok!" sizce yalan mı?

tahminim o yönde hakanım
  8. AliFii

FIAT: "Hiç bir bayimizde sıfır araç yok!" sizce yalan mı?

Yeni bir ötv düzenlemesi bekleniyor ve en düşük oranın %100 olması konuşuluyor. Dolayısıyla bence yalandır, düzenleme sonrası bi anda aa elimizde stok varmış olur
  9. AliFii

Üniversiteye kayıt olup dondurursam obp tamamen mi gidiyor?

Kayıt yaptırdığında değil üniversiteyi kazandığında kayıt yaptırsan da yaptırmasan da düşüyor.
  10. AliFii

Üniversiteye kayıt olup dondurursam obp tamamen mi gidiyor?

Üniversiteyi kazandığın yılı takip eden yılda üniversite sınavına girersen obp yarıya düşer
  11. AliFii

Yardım SteelSeries Arctis Nova 7 Alınır mı ?

1- Sesi yüksek fakat bundan önce arctis 3 kullanıyordum onun kadar yüksek değil. En yüksek seste kulaklığı 2-3mt ileriye koyduğumda videodaki konuşma seslerini rahat duyabiliyorum. 2- Sonar'dan Deep Bass ekolayzır'ını da açınca daha etkili oluyor fakat bass konusunda çok bi detay bilmediğim...
  12. AliFii

Yardım SteelSeries Arctis Nova 7 Alınır mı ?

Steelseries Arctis Nova 7 kullanıyorum, sorunuz varsa yanıtlayabilirim. Ben memnunum baya.
  13. AliFii

🔥İndirim Süperlig Taraftar Paketi 99₺

hocam internet üzerinden izleyebiliyorsunuz. Akıllı TV'niz varsa TODTV uygulamasını indirip alacağınız pakete +10 TL daha ekleyerek bu uygulama üzerinden de izleyebilirsiniz. +10 TL vermezseniz, pc'den telefondan izleyebilirsiniz.
  14. AliFii

Evime yakın üniversite için Laptop gerekli mi?

Selamlar, lab dersleri için çok gerekli değil fakat programlama ödevlerinde, grup projelerinde veya robotik projelerinde, bitirme projende laptop gerekiyor diyebilirim. 1. sınıfta pek ihtiyaç olmasa da sonraki dönemlerde programlama derslerinin başlamasıyla ödevler de genellikle kodlama üzerine...
  15. AliFii

lolde harita nasıl çevirilir

Lol'de biraz keyif almanın yolu bence all chat'i kapatmaktan geçiyor. Rakibin yazdıklarını okumayınca mental biraz daha sağlam kalıyor.
  16. AliFii

Dgs Hakkında kafama takılanlar

Sadece alttan alacağın dersler konusunda yorum yapmak istiyorum. Teknoloji fakültesi mezunuyum ve 3. sınıfta dgs ile gelen arkadaşlarım olduğu için biraz bilgim var. Arkadaşlarımın muaf olduğu dersler oldu fakat bazen ders kredisinden dolayı (örn. algoritmalar dersi onlarda 4 krediyken bizde 7...
  17. AliFii

Telefonum suya düştü sizce bir şey olmuşmudur

Iphone'um yok ama youtube'da çok fazla FPPro shorts'u izledim. Kesinlikle bir servise veya telefoncuya göndermeni tavsiye ederim
  18. AliFii

Galatasaray Wilfried Zaha transferini KAP'a bildirdi!

KAP'a bildirmeden böyle bir bilgilendirme yapmaları yasak zaten. Bu Tweet atıldıysa çoktan bildirilmiştir. Kaynak: KAP Dipnot: Zaten KAP'a bildirilmiş. bkz: Duyuru
  19. AliFii

Web Sitesine Kod Satırı Ekleme

html içerisine <head> içinde <style></style> tag'ı açıp arasına yazabilirsin veya style.css adında bir dosya oluşturup yine <head> içerisinde <link rel="stylesheet" href="./style.css"> ile linkleyebilirsin.bu ekran görüntüsünde 2 örneği de görebilirsin. İkisi de aynı işi yapıyor, birini tercih...
Top Bottom