Arama sonuçları: *

1. G

XEON E5450 ALINIR MI ACİL

saolun hocam iyi ki iptal edilmiş o zaman
  2. G

Daha mı iyi sizin dediğiniz? Çok anlamıyorum sistemden falan. Sizce ne yapayım yeni sistem için bütçe mi biriktirsem ama uzun sürer. aldıgım e5450 yi sanırım pahalı buldunuz. Peki ya olsaydı sistemime ne gibi faydası olurdu
  3. G

alınmaz mı diyorsunuz sizce birde x5460 ile farkı var mı
  4. G

Arkadaşlar konunun aciliyeti çok yüksek. Gittigidiyordan modlu xeon E5450 işlemci aldım 249 TL'ye ve sonra kardeşim iptal etmiş yanlışlıkla ama ürünü kargoya vermişler. Acaba fiyatına değer bi işlemci mi benim pc özellikleri şunlar işlemci: pentium dual core e5200 ram: 2+2 4gb ekran kartı: amd...
  5. G

lga 775 pin işlemci önerisi

250-300 arası yazmayı unutmuşum
  6. G

lga 775 pin işlemci önerisi

arkadaşlar geçenlerde bi konu açmıştım işlemcimin fazla ısınmasından ötürü ekrana görüntü vermekte zorlanıyordu. İlk bi düzeldi şimdi yine aynı. Bana gerçekten anlayan birisi LGA775 pin anakartıma uygun performansı güzel olan bir işlemci önerebilirse çok memnun olurum. Pc özelliklerini...
  7. G

Bilgisayarımda hafif yüklenme olunca yani 2 uygulama bile çalışsa aynı anda veya ısınınca ekran kararıp geliyor

Üzgünüm giremedim macun tek kullanimlik olandan almistim. Dilerseniz öğlen kasanın fotosunu atayım. Bide işlemciyi değissem sorun çözülür mu değiştirmek istiyordum zaten
  8. G

Bilgisayarımda hafif yüklenme olunca yani 2 uygulama bile çalışsa aynı anda veya ısınınca ekran kararıp geliyor

nerden bakabilirim buna 1589638471 usta baktım da cpu yeni açmama ragmen 69 la 60 derece arasında sürekli.
  9. G

monitor kabloları yapmış olsa her zaman yapmaz mı neden bi yüklenme oldugunda oluyor
  10. G

Arkadaşlar ne olur anlayan birileri yanıtlasın sadece ocagınıza düştüm. 1 aydır yaklaşık olmaya başladı bu olay ben 1.5 ay falan işlemciyi macunsuz kullandım bilmiyorum ondan mı ama su an macun var oldugu halde aynı hatayı veriyor. Su an epic gamesten oyun indiriyorum ve aynı zamanda google acık...
  11. G

Islemci onenir misiniz

Lol cs go falan
  12. G

Islemci onenir misiniz

O ney ? yabancıyım bu konulara yeni yeni öğreniyorum
  13. G

Islemci onenir misiniz

Bu sefer ram ve ekran kartı uyumsuzluğu oluşmaz mi
  14. G

Islemci onenir misiniz

Sanırım öyle yapacağım teşekkürler