Arama sonuçları: *

1. M

Çözüldü✓ DRAM OLAN PCI 3.0 DESTEKLEYEN SSD ARIYORUM

teşekkür ederim sağolun 1711690415 https://www.epey.com/sabit-disk/kioxia-exceria-plus-lrd10z001tc8.html bu model nasıl bakarmısın ?
  2. M

bu model pcı 4.0 destekliyor benim anakartım pcı 3.0 destekliyor her ne kadar uygun olsada verdiği hızı alamayacağım ?
  3. M

HIZLI OLSUN DİYE İSTİYORUM OYUNLARIN AÇILMASI KAPANMASI ÇALIŞMASI HIZLI OLSUN YOKSA 1 TB HDD VAR ZATEN GÜNCELDE
  4. M

ANLADIM BU SSD HOŞUMA GİTTİ GERÇEKTEN BEĞENDİM.. ŞU KONUDA DÜŞÜNCENİZ NEDİR.. BENDE 250 GB SSD TAKILI ZATEN PC FORMATLAYIP SİSTEMİ BU SSD İÇERİSİNE KURSAM.. DAHA SONRA SATA SSD ALIP TAKSAM O NASIL OLUR BUNU YAPMAMDAKİ AMAÇ ANAKARTIMDA 1 ADET M.2 SSD SLOTU MEVCUT YANİ 250 GB SSD BOŞA ÇIKICAK
  5. M

YANİ BOYUTU ASLINDA ÇOK ÖNEMSEMEDİM 1 TB DA HARDDİSK MEVCUT BİLGİSAYARIMDA BAZI OYUNLARDA ONDA KURULU ZATEN 1711686355 DRAM NE OLUYOR ACEBA TAM OLARAK 1711686478 1 TB MODELİNE BAKTIM GAYET MAKUL FİYAT OLABİLİR ASLINDA
  6. M

ANAKART : Gigabyte B450M S2H AMD AM4 DDR4 Micro ATX BU ANAKART İÇİN BİR M2 SSD ALICAM PCI 3.0 DESTEKLİYOR ONA GÖRE BİR ÖNERİ YAPARMISINIZ ? BÜTÇE SORUN DEĞİL
  7. M

Logitech G29 Aldım İptal Etmeli miyim?

dostum bencede nacizane fikrim şu bende alıcaktım çok heves ettim fakat sonradan vazgeçtim ne kadar güzel bir direksiyonda olsa onu aldıktan sonra bu sefer dieceksin ki birde direksiyonu düzgün monte etmek için ayak felan satın alayım diyeceksin. extra masraf olacak yine senin için masada düzgün...
  8. M

Çözüldü✓ BU SİSTEM İÇİN SIVI SOĞUTUCU ÖNERİSİ İSTİYORUM

peki 1tb ssd için öneriniz nedir anakartım gigabyte b450m s2h modeli
  9. M

ilginiz için teşekkür ederim peki işlemci ve cooler öneriniz nedir ?
  10. M

çift slot 2x 8gb olarak başka boş slotum yok. ama ssd 250 gb onu yükseltmem gerekiyor aslında oda etki eder biraz sanırsam
  11. M

ekran kartımı alalı daha 1 sene olmadı şuanda idare eder olarak görüyorum ben işlemci değiştirmeyide düşündüm fakat daha sonra gereksiz olduğuna karar verdim. Değiştircek olursam eğer ekran kartından önce ramler ve ssd olabilir diye düşünüyorum
  12. M

8gb olduğu içinmi berbat bir kart ? olarak söylüyorsunuz bunun 12gb lığınımı almalıydım
  13. M

mesela hangi bileşenler değişmesi gerekmektedir 1711204339 250 gb ssd ve 1 tb harddisk mevcut şuanda takılı olarak 1711204368 stock boost dediğiniz olay tam olarak ne anlama geliyor biraz açarmısınız
  14. M

Çözüldü✓ apu pcye ekran kartı

merhabalar ryzen 5 5600g kullanıyorum sistemimde msı rtx 3060 8gb ekran kartı mevcut bencede işlemcini öncelik olarak değiştirmelisin ama 5600 g işlemcim 75-80 derecelere çıkıyor sıvı soğutucu alacağım şuanda onun için konu açtım bende
  15. M

İŞLEMCİ : AMD Ryzen 5 5600G EKRAN KARTI : MSI RTX 3060 Ventus 2X 128 Bit GDDR6 8 GB ANA KART : Gigabyte B450M S2H AMD AM4 DDR4 Micro ATX RAM : GSKILL 16GB Ripjaws 3200MHz CL16 DDR4 Ram KASA : CORSAİR SPEC-DELTA 650W 80+ PSU BÜTÇE : 3500 TL Merhaba arkadaşlar sistem özelliklerim bu şekilde ben...
  16. M

Twitch FORMAT SONRASI YAYINDA OBS DONMAYA BAŞLADI

ARKADAŞLAR HER ZAMANKİ OBS AYARLARIMI KULLANIYORUM FAKAT OYUNA GİRDİĞİMDE OBS KASIYOR YAYIN DONUYOR SES KESİK KESİK GELİYOR ACİL Bİ YARDIMCI OLURMUSUNUZ BANA LÜTFEN.
  17. M

Yardım RED DEAD REDEMPTİON 2 ULTİMATE PAKET İÇERİĞİ

MERHABALAR RDR2 OYUNUNU ULTİMATE OLARAK SATIN ALIRSAM ONLİNE OLARAK GİRİŞ YAPABİLİYOR MUYUM? SAAT 00:00'A KADAR İNDİRİM VAR YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM
  18. M

Çözüldü✓ GAMİNG MASA ÖNERİSİ İSTİYORUM ARKADAŞLAR

sağol hocam teşekkür ederim
  19. M

APU sisteme ekran kartı taktıktan sonra görüntü gelmiyor

bende öyle bir sorun yaşadım 5600g apu sistem vardı ekran kartı takınca dvı portu ekran kartına bağladım fakat 2.monitöre güç gelmiyordu oda on board girişi kapatmasıydı ekran kartını çıkarttım görüntü yine gelmedi yani ekran kartını bir kez taktığında on board girişi kapatıyor kendisi ben tek...
  20. M

APU sisteme ekran kartı taktıktan sonra görüntü gelmiyor

bende öyle düşünüyorum yüksek ihtimalle psu güç yetmiyor
Top Bottom