Arama sonuçları: *

• Users: ssozd
  • Order by date
  1. S

razer mouse driver görmüyor

razer deathadder essential beyazını aldım fakat mouse görmüyor
  2. S

gamesatış 25tl steam oyunu

arkadaşlar istediğiniz 1 oyun 25 tl diye bir ilan gördüm ilanın puanı da baya iyiydi acaba güvenilir midir alan var mı bu dönemde oyun alamıyoz zaten bi denemek istiyorum
  3. S

redmi note 12 pro 5g imei

selam arkadaşlar ithalatçı garantili bi telefon imei de bi sorun çıkarmı... türkiye kayıtlı mıdır.
  4. S

selam arkadaşlar günlük kullanım için telefon bakıyorum.

telefonda oyun vs oynamıyorum 1 gün rahat götürecek bir telefon bakıyorum. bir de kaçak telefonlar alınır mı? sonralarda kapanırmı bilgisi olan varsa.
  5. S

i3 12100 f işlemci için soğutucu tavsiye

78 max gördü ortalama 68-75
  6. S

şuan boşta 40-45 derece macun 3 ay önce yenilendi
  7. S

öncelikle sa arkadaşlar i3 12100f işlemci kullanyorum hava soğutucu önerisi olan varmı.
  8. S

twitch abonelik yenileme

yok beler 7 gün sonra yenilenecekti bu gün yenilendi para da kesilmedi
  9. S

twitch abonelik yenileme

sa beler abonelik yenilenmesine daha 7 gün vardı twitch de bugün baktım yenilenmiş para da kesilmedi hediye abonelik de gelmedi gelecek ödeme 19 temmuz gözüküyor. ben bişe anlamadım nasıl oluyor bu
  10. S

After effect animasyon süresini uzatma

after effect ile bir ödev hazırlıyorum karakteri yürütmem gerekiyor 15 sainye yürüyecek 15 saniye geri gelecek ama yürüdüğü zaman 2 saniyede gidiyor onu nasıl 15 saniye ye çıkarırım projem 30 saniyede bu arada
  11. S

i3 12100f ce rx 6600 lü bir sistem günde ne kadar elektrik harcar

i3 12.nesil işlemci ve rx 6600 ekran kartlı bir sistem fazla zorlamadan günlük kullanımda ne kadar elektrik harcar. fsp 650wat 80+ bronze psu var.
  12. S

msı pro b550m-p anakart iyi midir asus mu tercih etmeliyim msı mı

msı pro b550m-p alıcağım hazır sistemde bu anakartı seçmek istiyorum aus tan vazgeçtim yorumları okuyunca bu nasıl bir anakarttır bilgi verirseniz sevinirim
  13. S

game garaj hazır sistem anakart... yardım

bu sistemde anakart değiştirmek istiyorum önerisi olan yazarsa sevinirim. işlemciyi 5600 yaptım bu arada https://www.gamegaraj.com/urun/hero-5a/
  14. S

game garaj hazır sistem anakart tavsiye

https://www.gamegaraj.com/urun/hero-5a/ bu sistemde anakart değiştirmek istiyorum önerisi olan yazarsa sevinirim. işlemciyi 5600 yaptım bu arada
  15. S

asus prime b550m-k biostar anakart yerine tercih edilirmi

1000 tl civarı bi fark avar
  16. S

asus prime b550m-k biostar anakart yerine tercih edilirmi

gamegaraj dan bir sistem alıcağım fakat biostar anakart yerine asus prime b550m-k tercih etmeyi düşünüyorum doğru bir karar mı dır benim için r5 5600 işlemci ve rtx3060 ekran kartı.
Top Bottom