Arama sonuçları: *

1. yusabezgin

RTX 4000 serisi bu sisteme gider mi ?

Rtx 4060 düşünüyorum
  2. yusabezgin

RTX 4000 serisi bu sisteme gider mi ?

selamlar arkadalar ekran kartımı 4060 veya 4060ti şeklinde güncellemek istiyorum. 2k monitör mevcut bazı oyunlarda 60ps altına düşüyor bu yüzden gtx 1080 var suan. Sistem şu şekilde Anakart : MSI MAG Z390M Mortar işlemci: i5-9600k Ram: GSKILL Sniper x 3200mhz 2*8(16GB) PSU: 650w
  3. yusabezgin

60 Hz'den 144 Hz'e Geçişte Ekran Bozuluyor

1669722903 video atamadım resim olarak bu şekilde hızlı bir şekilde patlama oluyor ekranı kapıyor tekrar açıyor yine partlama oluyor 60hz alıyom duruyor 1669723364 Display port bazen 1dk falan calıstırıyor bozulmadan bir süre sonra bozuluyor. hdmi taktım 144 çektim sorunsuz calısıyor o zaman...
  4. yusabezgin

daha önceden 60hz monitör kullanıyordum ilk defa daha yüksek hz li monitöre geçtim o yüzden daha önce böyle bir sorunla karsılasmadım
  5. yusabezgin

Selamlar bugün yeni sipari verdiğim monitörüm geldim vg27aqz güzel bir şekilde kurdum içinden çıkan dp kablosunu ekran kartıma taktım ve görüntü geldi (gtx1080) 60hz olarak başladı 144hz e çekmek istediğimde veya 60hz den yükseltmek istediğimde 75 hz olsada dahi ekranda bozulmalar oluyor...
  6. yusabezgin

❌İndirim Bitti! Xiaomi Mi Airfryer 2479₺

tıkladım ödeme onay verdim hata verdi fiyat güncellenmiş aw bende fav de ekli nasıl geliyor size anlık yav
  7. yusabezgin

❌İndirim Bitti! Xiaomi Mi Airfryer 2479₺

yetişemedik ustaaa
  8. yusabezgin

MONİTÖR BÜTÇE 5-6K ( IPS 27' OLMASI LAZIM )

bende bunu almayaı düşünüyorum
  9. yusabezgin

hepsi çok iyi monitörler bit olayının 8bit olması veya 8+frc 10 bir olması ciddi fark oluşturuyor mu oyunlarda filmlerde
  10. yusabezgin

Yardım KARARSIZIM SİZCEE HANGİSİNİ ALMAYLIYIM ?

1- https://www.sinerji.gen.tr/asus-27-tuf-gaming-vg279q1a-1ms-165hz-hdmidisplayport-freesync-gaming-monitor-p-37516 2-...
  11. yusabezgin

Selamlar arkadaşlar İndirim günlerinden faydalanmak istiyorum. Takip etmem gereken tavsiye ettiğiniz monitörler nelerdir atarsanız çok sevinirim. ( 2k da olur ) gtx 1080ti kullanıyorum bu arada fazla bilgim yok monitörler konusunda 1669046131 Bu ürünü buldum nasıldır...
  12. yusabezgin

❌İndirim Bitti! Geforce Now 1Ay 59₺/3Ay 169₺/6Ay 299₺

Geforce Now alsam şimdi istediğim oyunu oynayabilcem mi yoksa ayrıca oyun için para da mı ödücem
  13. yusabezgin

Xiaomi Smart Band 7 Akıllı Bileklik 679TL

mükemmel fiyat ihtiyacınız varsa hemen alın sepete ekleyince indirim görünüyor bilginize https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-band-7-akilli-bileklik-p-HBCV00002F4N0U
  14. yusabezgin

ÇAMAŞIR MAKİNESİ ÖNERİSİ

Merhaba değerli forum kullanıcıları. Annemin evine bir çamaşır makinesi almak istiyorum. bütçem 5k biraz geçebilir 5.5 falan olabilir sizlerin önerilerini bekliyorum. 6kg üstü olması yeterli
  15. yusabezgin

Sistem Önerisi -Seçim-

alttaki sistemi tercih ederim
  16. yusabezgin

Gtx 1080 Yeri̇ne Ne Almaliyim

Teşekkür ediyorum fikirleriniz için
  17. yusabezgin

i5 9600k ayrıca ikinci elde olabilir
  18. yusabezgin

Merhaba arkadaşlar elimde suan asus 1080 var 7k civarına satmayı düşünüyorum. üste az bir miktar koyup ne alabilirim yeni nesil suan kullandığım karttan daha iyi performans verebilecek 1080p de bütçe 8k
  19. yusabezgin

Çözüldü✓ Formattan sonra siyah ekran

Merhaba arkadaşlar Az önce şöyle bir sorun ile karsılastım Formatladım bitti windows hesap bilgilerimi girdim sonrasında hizmetler kısmında konum reklam gibi şeçenekler bölümünde bulunan bazı açık butonları kapalıya aldım ve bir anda ekran siyah olu verdi bir anlam veremedim yardımlarınız...
  20. yusabezgin

ADOBE PREMİERE PRO EFEKT YARDIM

Merhaba arkadaşlar sizinle paylaştığım bu videonun geçiş efekni bulmak istiyorum. Nasıl bulurum video yapan kişiye yazdım fakat ulaşamadım https://www.instagram.com/reel/CTVktEropHZ/
Top Bottom