Arama sonuçları: *

• Users: yusabezgin
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. yusabezgin

RTX 4000 serisi bu sisteme gider mi ?

selamlar arkadalar ekran kartımı 4060 veya 4060ti şeklinde güncellemek istiyorum. 2k monitör mevcut bazı oyunlarda 60ps altına düşüyor bu yüzden gtx 1080 var suan. Sistem şu şekilde Anakart : MSI MAG Z390M Mortar işlemci: i5-9600k Ram: GSKILL Sniper x 3200mhz 2*8(16GB) PSU: 650w
  2. yusabezgin

60 Hz'den 144 Hz'e Geçişte Ekran Bozuluyor

Selamlar bugün yeni sipari verdiğim monitörüm geldim vg27aqz güzel bir şekilde kurdum içinden çıkan dp kablosunu ekran kartıma taktım ve görüntü geldi (gtx1080) 60hz olarak başladı 144hz e çekmek istediğimde veya 60hz den yükseltmek istediğimde 75 hz olsada dahi ekranda bozulmalar oluyor...
  3. yusabezgin

Yardım KARARSIZIM SİZCEE HANGİSİNİ ALMAYLIYIM ?

1- https://www.sinerji.gen.tr/asus-27-tuf-gaming-vg279q1a-1ms-165hz-hdmidisplayport-freesync-gaming-monitor-p-37516 2-...
  4. yusabezgin

MONİTÖR BÜTÇE 5-6K ( IPS 27' OLMASI LAZIM )

Selamlar arkadaşlar İndirim günlerinden faydalanmak istiyorum. Takip etmem gereken tavsiye ettiğiniz monitörler nelerdir atarsanız çok sevinirim. ( 2k da olur ) gtx 1080ti kullanıyorum bu arada fazla bilgim yok monitörler konusunda 1669046131 Bu ürünü buldum nasıldır...
  5. yusabezgin

Xiaomi Smart Band 7 Akıllı Bileklik 679TL

mükemmel fiyat ihtiyacınız varsa hemen alın sepete ekleyince indirim görünüyor bilginize https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-band-7-akilli-bileklik-p-HBCV00002F4N0U
  6. yusabezgin

ÇAMAŞIR MAKİNESİ ÖNERİSİ

Merhaba değerli forum kullanıcıları. Annemin evine bir çamaşır makinesi almak istiyorum. bütçem 5k biraz geçebilir 5.5 falan olabilir sizlerin önerilerini bekliyorum. 6kg üstü olması yeterli
  7. yusabezgin

Gtx 1080 Yeri̇ne Ne Almaliyim

Merhaba arkadaşlar elimde suan asus 1080 var 7k civarına satmayı düşünüyorum. üste az bir miktar koyup ne alabilirim yeni nesil suan kullandığım karttan daha iyi performans verebilecek 1080p de bütçe 8k
  8. yusabezgin

Çözüldü✓ Formattan sonra siyah ekran

Merhaba arkadaşlar Az önce şöyle bir sorun ile karsılastım Formatladım bitti windows hesap bilgilerimi girdim sonrasında hizmetler kısmında konum reklam gibi şeçenekler bölümünde bulunan bazı açık butonları kapalıya aldım ve bir anda ekran siyah olu verdi bir anlam veremedim yardımlarınız...
  9. yusabezgin

ADOBE PREMİERE PRO EFEKT YARDIM

Merhaba arkadaşlar sizinle paylaştığım bu videonun geçiş efekni bulmak istiyorum. Nasıl bulurum video yapan kişiye yazdım fakat ulaşamadım https://www.instagram.com/reel/CTVktEropHZ/
  10. yusabezgin

RENDER PC İÇİN TAVSİYE

yaklaşık 15bin TL lik bütçem var ekran kartı ikinci el olabilir diğerlerini sıfır alacağım. işlemci r7 5800x olacak şekilde sistem tavsiyesi istiyorum ayrıca m2 4.0 ssd alacağım buna göre bir sistem Teşekkürler
  11. yusabezgin

SSD Yİ BAŞKA PC YE TAKTIM

Merhaba arkadaşlar, Geçen gün m2 ssd yi başka bir pc ye taktım sonra suan kullanmış olduğum pc ye taktım bir sorun çıktı windows update resimdeki gibi çıkıyor. update dosyalarını sildim ama ayarlar kısmında halen aşağıdaki gibi gözüküyor nasıl çözerim bu sorunu ve başka sorunlar varmıdır bakmam...
  12. yusabezgin

SAMSUNG 1TB 980 PRO 4.0

Merhaba arkadaşlar sistemi yeni topladım anakartım Asus ROG Strix B550-E Gaming işlemci ryzen 7-3700x var ekran kartı sadece görüntü vermesi için takılı sorunum su seklilde samsung magician yükledim gerekli updateleri yaptım hız testi yaptığımda 3k okuma yazma çıkıyor ve interface de PCIe Gen...
  13. yusabezgin

SAMSUNG 1TB 980 PRO HIZ SORUNU

Merhaba arkadaşlar sistemi yeni topladım anakartım Asus ROG Strix B550-E Gaming işlemci ryzen 7-3700x var ekran kartı sadece görüntü vermesi için takılı sorunum su seklilde samsung magician yükledim gerekli updateleri yaptım hız testi yaptığımda 3k okuma yazma çıkıyor ve interface de PCIe Gen...
  14. yusabezgin

RYZEN İŞLEMCİ GÖRÜNTÜ

Merhaba ryzen 5 3600 aldım daha önce intel kullanıcısıydım ryzen işlemciler ekran kartı olmadan çalışmıyormus galiba bende ekran kartı almadım ryzen sisteme Tavsiyeniz nedir çözümü var mı ? Mecbur ekran kartı alacaksam sadece görüntü vermesi için hangi ekran kartı alınır ?
  15. yusabezgin

Çözüldü✓ KULETİPİ SOĞUTUCUMUN FANI BOZULDU

Merhaba arkadaşlar, kuletipi soğutucuya sahibim fanım bozuldu. yeni fan almak istiyorum. önerilerinizi bekliyorum. bütçem 70-80 maksimum
  16. yusabezgin

LAPTOP İÇİN SSD ALMAK

Merhaba arkadaşlar, Sizlerden bir ricam olacak bu SSD almak istiyorum. https://www.amazon.com.tr/dp/B07KQXKK12/ref=asc_df_B07KQXKK121604926980000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B07KQXKK12&linkCode=asn laptop için uygun mudur değil ise bu fiyatlarda bir SSD önerir misiniz? ???
  17. yusabezgin

Symbolic Link Nasıl Yapılır ?

Merhaba, Arkadaşlar sorunum şöyle Xplane 11 yüklü bende C sürücümde (m2ssd) Xplane 11 deki bir dosya var Costum Scenery diye bu dosyanın boyutu 130GB ve suan daki sistemde 160GB boş alan var. 500GB lık C sürücüme daha yüklenmek istemiyorum. D ve E sürücülerim var 2 tane 500GB lık (HDD). Costum...
Top Bottom