Arama sonuçları: *

1. E

AMD Mİ? İNTEL Mİ?

amd her türlü ama am4 soket olanlar için geçerli yazdığım am3+ falan alıcaksan git intel al daha iyi
  2. E

Ucuz 1155 pin anakart önerisi

Valorant 70-80 FPS falan kasmıyor ama yetersiz bence ben 3 yıl önce toplamıştım o zaman iyiydi harbiden bütün oyunları oynuyordum
  3. E

Ben yeni pc topluycam bu paraya bu pc toplanırmı

aslında ayn arada 200-300 TL fark var onu alırım büyük ihtimal rx 6500 xt daha iyi gibi
  4. E

yada 1650 nin yanına ryzen 5 3600 mü alsam yoksa 5600 alıp ilerde ekran kartınımı değiştirsem hangisi daha mantıklı
  5. E

Anakart.Gigabyte A520m-h İşlemci:Amd ryzen 5 5600 Ram:XPG gammix d30 16 gb (2x8) Ekran kartı:Gtx 1650 hepsini tek tek topladığım için 9100 TL ye geliyor sizce alınır mı? ama bende harddisk ssd falan kasa falan var elimde o yüzden onları almaya gerek yok bu fiyata bu sistem iyi mi?
  6. E

Valorant hakkında yardım.

1. Hayır 2.sadece parayla bide savaş biletlerinde bedava 1-2 skın var bide ajanların 10. Kontratinda bedava tabanca skinleri var
  7. E

görev yöneticisini açtığım da cpu %100 oluyor

Durduk yere uyarı aldım yanlış cevap vermekten
  8. E

yok yani kurumuştu eskisi
  9. E

Ekran kartı önerisi fiyat performans

alrıım psu 350 wat yada 400 wat falan zaten işlemciyide i7 3770 yapmayı düşünüyorum sonradan
  10. E

kendin bilirsin benden sana tavsiye ama 5 derece düşürmez baya düşürüyor bende sürmemiştim %100 ken %70 lere düştü 30 derece falan farkediyor
  11. E

psu nun markasını bilmiyorum fakat 270 wat
  12. E

çünkü işlemci ısınınca daha da yük altınta çalışmaya başlar yani şöyle düşün sen yazın ortasında uzun kolluyla çalışabilirmisin terlersin oda o mantık
  13. E

dostum işlemcine termal macun sür düzelir anlamıyorsan bilgisarcıya sürdürt termal macun de sürer zaten ucuz bişey max 50 TL
  14. E

sistemim İşlemci:İ5 3470 Ram:16 GB bu sisteme ekran kartı almayı düşünüyorum benim ekran kartım msi r7 250 ben ise rx 570 almayı düşünüyorum daha fiyat performans bir ekran kartı varsa önerirmsiniz
  15. E

İ7-3770 İşlemciye Ekran kartı önerisi

ben sadece valorant gta 5 tarzı oyunlar oynuyorum valorantta 250 fps falan alsam yeter zaten bu sistem aldırır 2 yıl götürür gibi
  16. E

haklısın aslında peki rx 570 8 gb lıkmı alayım 4 gb lıkmı performans kaybı varmı aralarında
  17. E

onuda düşünmüştüm fakat piyasadaki nerdeyse rx seri kartlarda mining yapilmış o yüzden almak istemedim
  18. E

bende i7-3770 işlemci 16 gb ram var bu işlemcinin yanına ekran kartı önerir misiniz? ben amd R9 380 veyada GTX 960 almayı düşünüyorum daha iyi fiyat performans bir ekran kartı varsa önerir misiniz? ikinci el alıcam
  19. E

ikinci el hazır sistem arıyorum

knk 16 gb rami hiçbir ddr2 anakart desteklemez maks 4 yada 8 destekler yani 16 gb rami takamazsın söyliim
Top Bottom