Arama sonuçları: *

1. L

2000 TL Klavye Önerisi

Merhaba bütçem 2000 TL,bu bütçeye Türkçe,bilek desteği ve numpad tuşları olan klavye öneriniz var mıdır? Bütçeyi maalaesef daha arttırmam
  2. L

Monster Pusat K3 Pro Alınır Mı?

Teşekkürler hocam ama bana %100 klavye lazım
  3. L

Öneriniz var mıdır hocam
  4. L

Merhaba fiyatı 2000 TL Olan Monster Pusat K3 Pro alınır mı sizce yoksa bu fiyata Türkçe, bilek desteği ve numpad tuşları olan daha iyi bir klavye var mıdır?
  5. L

İki Klavyeden Biri Alınır Mı?

Bütçemi aşıyor ama teşekkürler öneri için 1728920882 Teşekkürler öneri için
  6. L

Hocam ghosting sorunu var diyorlar
  7. L

Benim isteğim numpad tuşları olan rengi siyah ve Türkçe klavye 1728845738 Redragon Aryaman K569 böyle bir klavye buldum sizce iyi midir ve Türkçe harfleri virgül noktalı virgül ve büyüktür küçüktür işaretlerini kullanabilir miyim? 1728845824 Reddragon Aryaman k569 iyi midir Türkçe harfleri...
  8. L

Önerin için teşekkür ederim
  9. L

Merhaba bütçem 1500 TL ve bu bütçeye göre Türkçe, numpad tuşları bulunan ve bilek destekli iki tane klavye buldum bunlar Gamepower Ogre ve Rampage kb-r210 sizce bu ikisinden biri alınır mı yoksa bu bütçede bu istekleri karşılayan daha iyi bir klavye var mıdır?
  10. L

1500 TL Klavye Önerisi

Türkçe değil gibi gözüküyor önerin için teşekkür ederim
  11. L

1500 TL Klavye Önerisi

Numpad olması ve Türkçe olması benim için önemli çünkü çok kullanıyorum her ikisinide bir öneriniz var mıdır
  12. L

1500 TL Klavye Önerisi

İyi midir peki?
  13. L

1500 TL Klavye Önerisi

Türkçe olması benim için önemli hocam başka bir öneriniz var mıdır?
  14. L

1500 TL Klavye Önerisi

Hocam gamepower ogre ve rampage kb-r81 buldum onları iyi midir?
  15. L

1500 TL Klavye Önerisi

Merhaba bütçem 1500 TL bu bütçeye göre Türkçe ve Numpadin olduğu oyuncu klavyesi önerebilir misiniz tercihen siyah olursa daha iyi olur.
  16. L

Bu Klavye Alınır Mı?

Merhaba https://www.akakce.com/klavye/en-ucuz-redragon-aryaman-k569-rgb-red-switch-kablolu-mekanik-oyuncu-si-fiyati,742324576.html bu linkteki klavye alınır mı sizce birde bu klavye Türkçe mı yani i ve ç harfleri vs. Varmı birde büyüktür küçüktür işaretlerini kullanabilir miyim?
  17. L

Görüntü Ekrandan Taşıyor

Ayarlardan nasıl ayarlayabilirim?
  18. L

Görüntü Ekrandan Taşıyor

Merhaba, monitörüm biraz eski olduğu için displayport to vga şeklinde dönüştürücü kullanıyorum ancak görüntü ekrana sığmıyor yani mesela bir uygulamayı açınca sağ üstteki çarpı işareti yarım görünüyor bu sorunu nasıl çözebilirim?
  19. L

1400 TL Klavye Önerisi

Merhabalar, bütçem 1400 TL bu bütçeye göre klavye önerebilir misiniz?
  20. L

EA FC 25 Ne Kadar İndirime Girer?

Daha sonra kış indirimlerinde felan ne kadara düşer geçen sene Epic Games kuponu ile 370 TL'ye felan düşmüş yine aynısı olabilir mi?
Top Bottom