Arama sonuçları: *

1. S

18 yaş altı alkolden işlemde gönderilen tebligat

İmzalattılar ve kan testinde alkol çıkma ihtimali var önceki gün maç vardı o zaman kullanmıştım bende ondan korkuyorum kan testinin sonucu gitmezse hallederim ama kan testi giderse sıkıntı
  2. S

Tebligatın içeriği nedir onun hakkında bilgisi olan varmı
  3. S

(Baştan söyleyeyim konu yasaksa özür dilerim)önce olayı anlatıcam 18 yaş altındayım ve alkollü bir yere gittik ancak bize kimlik vs sormadılar içeri aldılar zaten içmeye değil yemek yemeğe girmiştik ve ben yada masamdaki kimse içmedi ancak mekana polis geldi kimlik kontrolü yaptı ve burda...
  4. S

Yardım (FPS Oyunu İçin Kulaklık) 1000TL-1500TL Bütçe

1000TL-1500TL bütçem var ama indirim var bunu karçırma derseniz kulaklığa bağlı olarak 2k ya kadar çıkabilirim fps oyunu oynuyorum o yüzden ses kalitesi önceliğim mikrofonda üzmezse iyi olur
  5. S

max 600 TL'ye mouse önerisi

bende kullanıyorum şuan mouse büyük olarak geçiyor ama öyle kocaman bir şey beklemeyin benim elim 21 cm mouse yi kapatıyor ama performansı mükemmel tek bir sıkıntısı var 8000hz olayını yazılımsal olarak yapıyo ve bunu yaparken işlemciye yük biniyor biraz işlemcin iyi değilse viper mini almanı...
  6. S

500 TL'ye kadar oyuncu mouse önerisi

corsair sabre pro olabilir https://www.amazon.com.tr/gp/product/B00ILQJBZK/ref=ox_sc_act_title_2?smid=A1W1A54GZC1UNN&psc=1
  7. S

500 - 600 TL Mouse Önerisi

corsair sabre pro üzmez seni iyidir
  8. S

Öneri 120tl civarı mouse pad

agalar sa 120tl civarı mümkünse büyük 90x40 80x40 70x30 boyutlarında mouse pad düşünüyorum klasse pro black edition var aklımda varmıdır bundan iyisi
  9. S

Fortnite için 500-1300TL mouse önerisi

bütçenin altında ama corsair saber pro olabilir rgb si ve wireless modelleride 1200tl gibi satılıyor güzel mouse he ben daha iyi istiyorum para önemli değil dersen razer basilisk v3 veya razer deathadder v2 x hyperspeed falan var
  10. S

Razer Deathadder Essential vs G300s

peki viper mini veya corsair sabre pro nasıl
  11. S

logitech de kronik sorunlar var biliyorum razerda aslında eski değil 2021 çıkışlı mouse çevremde kullananlar var katar xt pro da duymuşum ama problemli olduğunu söylüyorlar bir arkadaşımda vardı 2 kere değişime yolladıktan sonra en son duvara fırlatmıştı şuan için razer düşünüyorum ama kardeşim...
  12. S

agalar selamlar öncelikle hekese geçmiş olsun. ben 500 TL altı bir mouse arıyorum şuanlık aklıma gelen birkaç mouse var ama bu ikisine daha yakınım tutuş şeklim palm grip lol cs gibi oyunlar oynuyorum(çoğunluğu fps oyunu) birde ülkenin %70 inde olan ******** ve ailenin her zaman arkasında olduğu...
Top Bottom