Arama sonuçları: *

1. efemiller

Yardım Playstation 5 inmeyen ps4 oyunları

Arkadaşlar merhaba, Playstation 5'te bazı ps4 oyunlarını tamamen indiriyorum. Oyunu açıyorum sonra indirilenlere baktığımda oyunun resimdeki gibi yarısının inmediğini görüyorum. Fakat daha az önce 50 gb dosya indirdim. Bu sorunu yaşayan var mı? Çözümü nedir neyden kaynaklarınır? Şimdiden teşekkürler
  2. efemiller

Steelseries Nova 1 tek tarafta daha az bass

teşekkür ederim satıcı amazondu iade edeyim salı günü almıştım. 1725237010 teşekkür ederim bu bass sorunu dışında bir sorun görmedim bütçemde kısıtlı olduğu için aldım memnunum aslında değişimle şansımı deneyeceğim ilk önce.
  3. efemiller

Steelseries Nova 1 tek tarafta daha az bass

Arkadaşlar Amazon'dan Steelseries Nova 1 aldım fakat özellikle yüksek seslerde sol taraftan bassların daha az geldiğini hissediyorum. Sağ taraf titrerken sol taraf titremiyor. Sizce normal mi yoksa iade etmeli miyim?
  4. efemiller

Valve'nin yeni oyunu Deadlock'a davet edebilecek var mı?

Hocam bana da gönderebilirmisiniz müsait olduğunuz zaman Arkadaşlık kodum: 377930136
  5. efemiller

Öneri 2000 TL bütçe Playstation 5 için kulaklık tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba, Playstation 5 için kulaklık arıyorum bütçem 2000tl. Çok fazla rekabetçi oyun oynamıyorum tek oyunculu oyunlar için ses kalitesi, bassları iyi kulaklık arıyorum. Baktığım diğer gönderilerde herkes Razer Blackshark V2X tavsiye etmiş fakat mikrofonu çıkarılmıyor. Sizce bu büyük...
  6. efemiller

🔥İndirim İstanbulkart Mobil Prime Day 450TL ve Üstüne 150TL İndirim

şimdi baktım amazona atıyor ama bilemedim daha bilgili biri yardımcı olursa daha iyi olur.
  7. efemiller

link amazonn ile bitiyor istanbulkrt yazıyor hocam dikkatli okuyun
  8. efemiller

Banada geldi sen atmasan dolandırıcı olduklarını fark etmeyecektim hatta.
  9. efemiller

Razer Kaira X PS5 Kablolu Kulaküstü Gaming Kulaklık (SEPETTE 1900TL)

Doğrudur pek hakim değilim kulaklıklara.
  10. efemiller

Orası öyle tabi tercih meselesi birazda. Bu fiyata alınacak kablosuz kulaklığın kalitesi bunun gibi iyi olmaz bence.
  11. efemiller

Dualsense'te 3.5mm jak girişi mevcut hocam. Playstation'ın yanında olmaya gerek yok.
  12. efemiller

Saul Goodman Minix Figür

ihtiyaç değil zaten çok beğendim figürü. 1717017984 Türkiye fiyatı D&R gibi sitelerde Minix figürler 750 tl. Ama Saul Goodman yok. 1717017996 Teşekkür ederim.
  13. efemiller

Saul Goodman Minix Figür

Arkadaşlar iyi akşamlar, aşağıda bulunan linkten Saul Goodman Minixi figürü satın aldım. Açıkçası tam olarak güvenemedim çünkü ürün Türkiye'de hiç yok nasıl böyle ucuz olabiliyor anlayamadım. Herhangi bir sıkıntı çıktığında Amazon geri ödeme yapıyor mu? Sizce satıcı güvenilir mi...
  14. efemiller

Yardım Gta V Online da Nasıl Plaka değiştirilir

ban yenilecek ne var ki hakaret falan olmadığı sürece bir şey olmaz bence.
  15. efemiller

Yardım Gta V Online da Nasıl Plaka değiştirilir

Rockstarın sitesinden yapılıyodu diye biliyorum resmi olarak
  16. efemiller

Snapchatten anlayan varmı

Kankam durumunu bilmiyorum kızın gönlü vardır bilemiyorum inşallah gönlüne göre olur ama eğer olmayacak gibiyse kendine çok acı çektirirsin gerek yok gerçekten
  17. efemiller

Snapchatten anlayan varmı

50-60 kişi vardır aşağı yukarı. Ama tavsiyem bu kadar takip etme kanka muhtemelen günde 1'den fazla kez bakıyorsundur takıntı haline getirme. Akışına bırak olacağı varsa olur. Unutma en iyi tavsiyeleri verenler en büyük hataları yapanlardır.
  18. efemiller

Pes 2021 Yön Tuşları Çalışmıyor

Hocam ls yukarı ok falan var ya, mesela ls yukarı oku seçin klavyede yukarı oka basın rs sağ analog oluyor. Lsye göre yapın ok tuşlarını
  19. efemiller

⚽⚽ Şampiyonlar Ligi | Galatasaray - Manchester United ⚽⚽

El var fakat doğal konumda olduğu için vermedi penaltıyı.
Top Bottom