Arama sonuçları: *

• Users: Lyu5
  • Order by date
  1. L

🔥İndirim Axe&Rexona&Dove&Signal Ürünlerinde BAHAR40 ile 40TL İndirim

"İndirim koduna uygun kampanya bulunamadı" hatası alıyorum, satıcı koşulu vs. gibi bir şey mi var acaba?
  2. L

Piano ve Org tavsiyesi

Merhaba, okulum şehir dışında olduğundan dolayı sabit bir yerim yok bu yüzden pratik için bir org almak istiyorum. İstediklerim: -Az tuşlu olmasın, 61 tercihimdir. -Ekstra eko, gitar ve dj tarzı düğmeleri olan bir org istemiyorum. Sadece piyano sesi verse yeterli. Bu yüzden kalın olanlardan...
  3. L

🔥İndirim Getir Yemek 80 TL ve üzeri 50 TL İndirim

Belirli bir saat aralığı var mı?
  4. L

❌İndirim Bitti! Türk Telekom sınırsız sosyal medya + 40 GB internet vergiler dahil 215 TL

Bu kampanyalar 12 aylık tahattütlü mü oluyor veya herhangi bir süresi var mı?
  5. L

Başlangıç için amfi tavsiyesi

İlk defa elektro gitar kullanıyorum ve amfim yok. Öyle herhangi bir yerde gösteri de yapmayacağım. Kendim ve yakınımdaki 1-2 kişi duysa yeterli olacak şekilde bir küçük amfiye ihtiyacım var. Yurtta kaldığımdan çok etrafa rahatsızlık vermek istemiyorum, bu yüzden kendi kendime pratik...
  6. L

Gainer almayı düşünüyorum

Her türlü sporun kilo alman için zarardan çok yararı olur. Ben sporu 1 ay bıraktım, 3 kilo verdim. Sonra geri başladığımda efor sarfedip acıktırdığı için iştahımı geri kazandım. Yani sen sporuna devam et, iştahını açar ve aldığın kilonun yağdan çok kas olarak gelmesini sağlar.
  7. L

Gainer almayı düşünüyorum

Gainer, karbonhidrat ve biraz da protein açığı giderebilen ve ürünün markasına göre değişebilen çeşitli aminoasitlere sahip bir toz. -Yemeklerin yanında ek gıda olarak kullanılır, sadece bunu kullanarak kilo almayı bekleme. Ben de senin gibi kilo sıkıntısı çekiyordum(1.73 58 kiloydum), gainer...
  8. Anker Soundcore Q10i Satılık

Samsun Anker Soundcore Q10i Satılık

Alım tarihi 24 Kas Per 2022. Herhangi bir çizik, pedinde yırtılma ve tuşlarında bozulma yok. Kargo satıcı ödemeli olacak. Garantisi devam etmekte, fatura dijital olarak gönderildi.
  9. L

İphone pil döngüsü nedir

https://www.apple.com/tr/batteries/why-lithium-ion/ Burada ayrıntılı bir şekilde anlatıyor.
  10. L

❌İndirim Bitti! GeForce NOW Etail İndirim

İndirimle alakalı değil ama bu geforce now'da 100mb internetle oynarken sorun yaşar mıyım?(Online değil hikayeli oyun) Düzeltme: The last of us geforce now'da yokmuş kataloğa bakmamıştım.
  11. L

❌İndirim Bitti! Razer Deathadder V2 X HyperSpeed 700₺ 🔥🔥🔥🔥 mobilden alımda

Bluetooth hiç denemedim ancak usb 2.4ghz ile hiçbir gecikme olmadı. 1689012560 Hiç gecikme farkı hissetmedim, başka bir kablolu fareye geçmişim gibiydi.
  12. L

❌İndirim Bitti! Razer Deathadder V2 X HyperSpeed 700₺ 🔥🔥🔥🔥 mobilden alımda

3 aydır kullanıyorum gecikme, kaymazlık ve kayan pedinde herhangi bir aşınma dahaca olmadı. Kişisel yaşadığım sorun logitech g g102'den sonra geçince fare baya bir büyük geldi, alışınca daha rahat bir kavraması olduğunu fark ettim(eğimli yapısından dolayı). Genel ufak bir sorunu tırtıklı kaplama...
  13. L

GTA ya girdim ekranda bu işaret çıktı ne manaya geliyor nasıl kapatırım

Fotoğraf yüklenmemiş sanırım, gözükmüyor.
  14. L

Nike Jordan Air 200E 1450 TL

Normalde kaç numara giyiyorsunuz, tam beden almak mı iyi olur(42) yoksa biraz bol mu (42.5) ? Ayrıca aldığınız haki rengi sanırım, linkteki gül pembesi değil değil mi?
  15. L

❌İndirim Bitti! Xbox Game Pass Ultimate 3 Yil 1035 TL !!!! (NAYS 935/835 TL)

Ultimate'i pc için almak mantıklı mı, konsol oyunlarını da bilgisayardan oynatıyor mu? Yoksa normal gamepass bilgisayarla oynayabileceğin bütün oyunları zaten sunuyor mu?
  16. L

Yardım Kulaklık Tercihinde Aşırı Kararsızım

Razer blackshark v2x kullanıyorum. Konfor, mikrofon, 7.1 özelliği bakımından gayet güzel öneririm. Tek sıkıntılı yanı jak girişli olması.
  17. L

Yardım Kablosuz kulaklık önerisi(Oyuncu tarzı)

Aynen, geçen hafta görmüştüm. Hatırlattığın için teşekkür ederim. Olur da bu kulaklıkta karar kılarsam indirimi beklerim.
  18. L

Yardım Kablosuz kulaklık önerisi(Oyuncu tarzı)

Bütçe: Maksimum 3.500 ama aşırı fark oluşturacak bir kulaklıkta 4000'e çıkabilirim. Aranan özellikler: 1)Kablosuz 2)Mikrofonu takıp çıkarılabilen 3)Mikrofon kalitesinin iyi olup sesin net gitmesi(Şu anki kulaklığımın ,Razer Blackshark V2X, mikrofonundan daha iyi bir mikrofon) 4)Mümkünse...
  19. L

🔥İndirim adidas Vultrun M Nays ile 438TL

Aynı sorun bende de var. Premium üye olmama rağmen.
  20. L

Yardım Modem konusunda öneri ve soru için yardım

Koridor ucunda kendi odama şu anki modemim ile 2 diş kalitesinde internet alıyorum. Bunun için sinyal genişletici aldım, her şeyi denedim ama sürekli bağlantı kesildi(modemden kaynaklı değil sinyal genişleticiden). Şu anki modemim ...
Top Bottom