Arama sonuçları: *

• Users: Lyu5
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. L

Piano ve Org tavsiyesi

Merhaba, okulum şehir dışında olduğundan dolayı sabit bir yerim yok bu yüzden pratik için bir org almak istiyorum. İstediklerim: -Az tuşlu olmasın, 61 tercihimdir. -Ekstra eko, gitar ve dj tarzı düğmeleri olan bir org istemiyorum. Sadece piyano sesi verse yeterli. Bu yüzden kalın olanlardan...
  2. L

Başlangıç için amfi tavsiyesi

İlk defa elektro gitar kullanıyorum ve amfim yok. Öyle herhangi bir yerde gösteri de yapmayacağım. Kendim ve yakınımdaki 1-2 kişi duysa yeterli olacak şekilde bir küçük amfiye ihtiyacım var. Yurtta kaldığımdan çok etrafa rahatsızlık vermek istemiyorum, bu yüzden kendi kendime pratik...
  3. L

Yardım Kablosuz kulaklık önerisi(Oyuncu tarzı)

Bütçe: Maksimum 3.500 ama aşırı fark oluşturacak bir kulaklıkta 4000'e çıkabilirim. Aranan özellikler: 1)Kablosuz 2)Mikrofonu takıp çıkarılabilen 3)Mikrofon kalitesinin iyi olup sesin net gitmesi(Şu anki kulaklığımın ,Razer Blackshark V2X, mikrofonundan daha iyi bir mikrofon) 4)Mümkünse...
  4. L

Yardım Modem konusunda öneri ve soru için yardım

Koridor ucunda kendi odama şu anki modemim ile 2 diş kalitesinde internet alıyorum. Bunun için sinyal genişletici aldım, her şeyi denedim ama sürekli bağlantı kesildi(modemden kaynaklı değil sinyal genişleticiden). Şu anki modemim ...
  5. L

Yardım Ethernetten internet alamıyorum

Sinyal yayıcı almıştım onu da accespoint olarak kullanmak istiyordum ancak etherneti bağladığımda internet sinyal yayıcıya gitmiyor, internet yok yazıyor. Ethernet kablosunu bilgisayarlarda denedim sabah internet almıyordu, akşam tekrar taktım ethernetten internet geldi bilgisayara şimdi yine...
  6. L

Yardım Normal ve mesh router hakkında yardım

İlk fotoğraf(mesh var), ikinci fotoğraf (mesh yok) Arada çok az bir fiyat farkı var, ethernet kablosunu bu cihazlara bağlayıp kablosuz olarak internet ulaşmayan arka odaya yayması planlıyorum. Sorum şu, mesh desteği olmayan modemimle mesh desteği olan routera internet yaydırsam mesh desteğini...
  7. L

Yardım Kullanım için klavye tavsiyesi

Bütçe 600'e kadar çıkabilirim ama daha azı olursa iyi olur, aranan şeyler: -Kodlama için kullanacağımdan mekaniğe yakın tuş hissi -Çok sesli olmaması (yurttakiler ve şu online dönemde evdekiler erken yattığından rahatsız olabileceğinden dolayı) -Mümkünse, bastığım tuşta ışıklanma (bu olursa...
  8. L

Koltuk, sandalye önerisi

1.000-3000 TL Arası bütçem var. Gerek uzun süren online derslerde gerek oyun oynarken rahat edebileceğim(mümkünse eğilebilen ve bel desteği bulunan) bir ofis koltuğu önerisi olan var mı?
  9. L

Yardım Koltuk, sandalye önerisi

1.000-3000 TL Arası bütçem var. Gerek uzun süren online derslerde gerek oyun oynarken rahat edebileceğim(mümkünse eğilebilen ve bel desteği bulunan) bir ofis koltuğu önerisi olan var mı? 1679230448 Sıcak fırsatlara yazmışım kusuruma bakmayın. Konuyu silemiyor muyum?
  10. L

Laptop kendine kendine ekran hz değiştiriyor

Önceden böyle bir sorunum yoktu. Önce prizi takıp çıkarınca 60hz'e geçme olayı olmaya başladı kendi kendine, şu anda ise bilgisayar otomatik 60hz'e atıyor ayarlardan 144'e geri alsam da 1-2 saniye sonra tekrar 60hz'e geri çekiyor. Çözemedim, bilen biri yardımcı olabilir mi?
  11. L

Ev stüdyosu tavsiyesi

Yaklaşık 1.000-3.000TL arasında bir ev stüdyosu kurmak istiyorum kardeşim için. Amacım gitarla veya sadece sesle şarkı söyleyip temiz kayıt almak. Hiçbir bilgim ve hiçbir ekipmanım yok, bilgisi olan yardımcı olabilir mi? Not: Profesyonel değil hobi olarak yapıyor. 1678279177...
  12. L

Marka tespiti için yardım

2. resimdeki gibi spor giysisine ne ad veriliyor, bilgisi olan var mı? Veya görselini eklediğim marka damgasını uzun kollu, dar ve sportif bir giysinin üstünde gördüm. Bu bir tür giyim markası mı veya bir markanın model adı mı? Bilgisi olan varsa söyleyebilir mi?
Top Bottom