Arama sonuçları: *

1. B

Aoc 27" C27G2ZE FAZLA GHOSTİNG OLURMU

27 inç 240 hz ıps monitör bulamadığım ıçın va panel alsammı almasammı kararsız kaldım 24 inç küçük gibi geliyor fakat bu monitör fazla ghosting yapıyorsa 24 inç almak durumunda kalıcam Aoc 23,8" 24G2ZU
  2. B

240HZ 0,5MS 27İNÇ MONİTÖR ÖNERİSİ

yakın zamanda bilgisayar toplayacağım ama monitörde fazla kararsızım. VA panel istemiyorum IPS panel tercih edicem 240 hz 0.5ms 27inç IPS panel monitör varmıdır VA panel çok ghosting yaparmı yani fazla ghosting yapmayacak bi marka söylersenizde sevinirim aradığım ıps monitörü bulamazsam va...
  3. B

bloody w60 max mouse sorunu

bloody w60 max mouse kullanıyorum 1 2 3 modları var fakat oyun içerisindeyken kendi kendine mod değiştiriyor 3 lü sıkıyor falan sürekli 1 e almak zorunda kalıyorum sorun nedir?
  4. B

Yardım 0-800 tl gaming kulaklık önerisii

kulaklık almayı düşünüyorum fakat şuana kadar aldığım kulaklıklar dışarıya çok fazla ses veriyor sadece oyun için olsada fazla rahatsız edici olduğundan dolayı dışarıya ses vermeyen mikrofonu kaliteli bi kulaklık önerir misiniz? (max 800 tl)
  5. B

Yardım laptopum lenovo 165 hz monötür bağlasam 165 hz alırmıyım

laptopum lenovo ve monitör almayı düsünüyorum fakat sistemi hemen toplamayacağım 165 hz monitör alıcam (asus vg27vq) 165 hz almak için hangi dpı kablosu lazım? daha doğrusu 165 hz alabilirmiyim 144 hzye kadar alınır muhabbeti varda hiçbir şekilde 165 hz almam mümkün değilmi
Top Bottom