Arama sonuçları: *

1. K

Windows 11 Wi-fi simgesi yok

çözebildin mi hocam?
  2. K

ACER NİTRO 5 Wi-Fi Kartını görmüyor.

Hocam az önce Acer ile konuştum. Sitelerinde Win11 Pro için driver yokmuş. Wi-Fi kartı intel değil garip gureba bir markadanmış. Kısacası driverı bulamıyorum. Şimdi Win11 home yüklüyorum çalışmazsa atacağım 1718200950 1718200960 1718201115
  3. K

Hangi oyuncu koltuğu almalıyım

maalesef şimdi gördüm hocam
  4. K

ACER NİTRO 5 Wi-Fi Kartını görmüyor.

Dostlar selamlar. Acer Nitro 5 bir bilgisayara yeni Windows kurdum. Ağ bağdaştırıcıları kısmında Wi-Fi gözükmüyor. Wi-fi sembolü de yok. Daha önce yine bu bilgisayara format attığımda bu şekilde olmuştu. Nasıl çözdüğümü hatırlamıyorum çözümü olan yazarsa mutlu olurum. Şimdiden söyleyeyim dostlar...
  5. K

Yardım Klavye tuşlarının yeri karıştı

https://forum.donanimarsivi.com/konu/coezueldue-klavyede-alt-ile-windows-tusu-yer-degistirdi.372298/ iki sene önce bir arkadaş aynı durumu yaşamış. Bir bak istersen.
  6. K

Sürekli kramp giriyor

Bazen tamamen az egzersizle bazense hiçbir sorun yokken bu durum olabiliyor diye biliyorum. Bunlar için çok endişe etmeye gerek yok ama bu durum bazen sinirlerle alakalı olabiliyor. Sağlığın üzerine kumar oynanmaz. Doktora görün hiçbir şey çıkmazsa bile için rahat eder. Bir şeyin yoksa "keşke...
  7. K

fn tuşu varsa fn+a veya fn+s dene. Tkl klavye kullanırken bende de w tuşuna basınca a tuşu olarak görüyordu belki bu sorunu çözer.
  8. K

Hocam ben 181 boyunda 96 kiloyum. Benden daha yapılıysan dar gelebilir. Bu arada konusu açılmışken şunu da söyleyeyim Hawk Future serisinin sana linkini attım ama ben bu koltuğa göre küçük kalıyorum. Koltuğun baş desteği benim başımdan yukarıda kalıyor. Koltuk tam 1.90 boyu olanlar için. Ben...
  9. K

klavyende bir "game" tuşu var mı? hangi klavyeyi kullanıyorsun?
  10. K

Ben Hawk Future Coal kullanıyorum. Abim benim tavsiyemle fab v4 aldı. Fab v5 ile farkı yok. Koltuklar cidden iskelet olarak çok sağlam. Öncesinde Xprime Xdrive ve Asus marka koltuklar kullandım. Hawk ile fiyat/performans konusunda yarışacak marka yok. Bu arada şu bilgiyi de vereyim Hawk fab...
  11. K

mühendis olmak istiyorum atanır mıyım ?

Dostum ben de KTÜ bilgisayar okuyorum. Atanmak zor. Ama formasyon alırsın öğretmen olarak atanabilirsin haricinde devlette pek iş imkanın yok.
  12. K

Yardım SADECE İSİM VE YAŞIMIZI SÖYLERSEK HERŞEYİMİZİ BULURLARMI

Telegramda bu şekilde seni bulabilen botlar var.
  13. K

windows + w dene bende ona benzer bir sorun yaşamıştım bu şekilde çözmüştüm.
  14. K

Hangi 4070 Super kartı almalıyım.

Hocam Galax düşünmüyorum. Eşek bilmediği otu yerse başı ağırır misali. Asus'un arayüzüne falan da hakim olduğum için ilk tercihim Asus'tan yana. Eğer 2 fanlı soğutma OC versiyonu için yeterliyse onu almayı düşünüyorum
  15. K

Araba önerisi yaparmısınız

Benim tavsiyem 2001-2003 model Opel Vectra. Diğer Almanlar gibi çok arıza vermez, yedek parçası nispeten daha ucuzdur ve bu fiyatlardaki diğer araçlara göre çok daha estetik bi kasaya sahip. Ben olsam muhtemelen Vectra veya Astra alırdım. Tabi bi cesaret 1.9 2005 model yazılımlı Corsa da...
  16. K

Son zamanlarda hacklendim

Keylogger, sim kopyalama veya trojan olabilir. En muhtemel olan sim kopyalama. Windows defender artık gayet iyi durumda keylogger veya trojen virüsü olsaydı muhtemelen bu virüsü senin bilgisayarına koyan kişi bu tarz instagram çalma gibi işlerle uğraşmazdı.
  17. K

Araba önerisi yaparmısınız

Dostum senin arabadan beklentin nedir? Peugeot 106 alan bir kişi ile Fiat Linea alan bir kişinin arabadan beklentileri farklıdır. Ona göre bir öneride bulunalım.
  18. K

Hangi 4070 Super kartı almalıyım.

Dostlar selamlar. Rtx 4070 Super OC ekran kartı almayı düşünüyorum. Burada bazıları 2 bazıları 3 fanlı modeller. 2 fanlı modellerde soğutmada sorun yaşar mıyım? https://www.akakce.com/ekran-karti,1,2.html/1214468,138293,134220,141226,152151 İşaretlediğim markalar benim şahsen güvendiğim...
  19. K

Rtx3050 i5 11400h FS19 dusuk fps aliyorum.

Dostlar selamlar. Asus Tuf A15 RTX3050 i5-11400h 16gb ram bilgisayarımda FS 19'da çok düşük fps aliyorum. En yüksek görebildiğim değer 60. Bazen 60'a sabitliyor ama genelde 20 fps aliyorum. Islemci ve ekran karti kullanımları %10 civarında. Armoni Crate uygulamasından turbo moduna alıp oyunu da...
  20. K

Yazılım öğrenmenin püf noktaları

Sadece yazılım dili öğrenmekle bu işler yürümüyor maalesef. Nesne yönelimli programlama ve veri yapılarını da bilmen gerekiyor. İlerleyen seviyede bilgisayarı açma tuşuna bastıktan sonra nasıl çalıştığını bilmelisin ki yazacağın programda hız-bug gibi sorunlar olmasın. Ama yeni başladıysan ne...
Top Bottom