Arama sonuçları: *

1. F

Cooler Master Fan göbeğinden çıktı

Kırıldığını nasıl anlarım acaba ? Kasayı alalı baya oldu . Garanti kapsamına girceğini sanmıyorum.
  2. F

Göbeğine oturmuyor yağlamakla alakalı bi durum değil .
  3. F

COOLER MASTER MASTERBOX MB520 kasam vardı . Fanları çok pislenmişti bende temizlemek istedim . Fanları fırça ile temizlerken biri göbeğinden çıktı fan dönüyor ışıkları var ama sürtüyor ve yerine oturmuyor
  4. F

Almanyadan Ekran Kartı Almak

Selamlar Almanyadan akrabamız bana ekran kartı getirecek sizce almanyadan almak mantıklı mı öneriniz varmı 15 bin civarı bütcem var.
  5. F

AMD Ryzen 7 5700X soğutma

usta kasamın içinde gelicek uygun fiyatlı aldım fiyatından değil de hani sence sıkıntı çıkarır mı soğutması yeterli olur mu
  6. F

Asus Rog Strix RTX 3080 psu önerisi

powerboost içinde gelicekti araştırdım powerboost markası kötü sanırım . çok sorun çıkarır mı değiştireyimmi sizce?
  7. F

AMD Ryzen 7 5700X soğutma

AMD Ryzen 7 5700X işlemci aldım ekran kartım asus rog strix 3080 kasam Ranker Cygnus v2 Beyaz Tempered Glass ARGB USB 3.0 ATX Mid Tower soğutucu...
  8. F

Asus Rog Strix RTX 3080 psu önerisi

Sizce bu ekran kartına PowerBoost 750W 80+ Gold Modüler Güç Kaynağı yeterli olur mu?
  9. F

Hangi mönitörü tercih etmeliyim

AMD Ryzen 7 5700X Sekiz Çekirdek 3.40 GHz İşlemci ASUS PRIME B450M-K II 4400MHZ (OC) M2 AM4 ANAKART Geil Evo Spear AMD Edition 16 GB (2x8) 3600 Mhz DDR4 CL18 Addlink S68 AD512GBS68M2P PCI-Express 3.0 512 GB M.2 SSD Asus ROG-STRIX-RTX3080-O10G-GAMING LHR 320 Bit GDDR6X 10 GB Ekran Kartı...
  10. F

Samsung Odyseyy g5 ölü pixel

Samsung Odyssey G5 27" LC27G55TQBUXUF (C27G55T) Monitör aldım bugün elime ulaştı fakat en köşesinde 1 adet ölü pixel var iade etmeli miyim daha sonra sorun çıkarır mı
  11. F

Gamepower Ogre mi Saber mı Calypso mu

GamePower Saber RGB Outemu Blue Switch USB Mekanik Gaming Klavye 749,00 TL GamePower Ogre RGB Outemu Red Switch Türkçe Q USB Mekanik Gaming Klavye 779,00 TL GamePower Calypso RGB Optik Mekanik Blue Switch Türkçe Sıvıya Dayanıklı Gaming Klavye 849,00 TL fiyatları şuan bu şekilde sizce hangisini...
  12. F

Gamepower Saber Full Rgb Gaming Oyuncu Mekanik Klavye Türkçe Q

Bunlar dışında önerebilceğiniz klavye var mıdır bu bantta. Rgb mekanik.
  13. F

Gamepower Saber Full Rgb Gaming Oyuncu Mekanik Klavye Türkçe Q

Sizce fiyatına göre nasıl ? alınır mı? (789 tl) Ve alırsam hangi switch (red /blue) tercih etmeliyim.
  14. F

F/P Monitör Tavsiyesi 2k

min 2k 1ms 144 yada 165 hz monitör tavsiyesinde bulunur musunuz? ips mi almalıyım va yeterli olur mu? sistemim gayet iyi fps oyunları oynamıyorum çok fazla. inch 31.5 mi 27 mi yani anlıcağınız alabilceğim f/p parasına deyicek en iyi monitörü arıyorum.
  15. F

F/p alınabilicek en iyi monitör

Bunun dışında öneriniz varmı ? Bunu mu almalıyım kesin
  16. F

Çözüldü✓ Sizce Bu Sistem Alınır mı, Fiyatına Göre İyi Mi?

Ya biraz araştırdım Hani fiyat baya uygun geldi bana hani ölü fiyatına hesaplasam parçalar 14k yapıyor .Ekran kartı leş durumda olan rtx 3080 ti lar bile 12k falan bide bu yeni ve iyi durumdaymış . Ama yinede insan emin olamıyor bi bilene danışmak istiyor.
  17. F

F/p alınabilicek en iyi monitör

Ekran Kartı : Gainward Phoenix RTX 3080 Ti 12 GB İşlemci : Ryzen 7 5700X Soğutucu : Corsair 2 fanlı sıvı soğutma SSD : Western Digital 1T M.2 SSD RAM : XPG 32 GB (2X16) 3200 MHz Anakart : Biostar B550MH Kasa : Gameforce 6 fanlı Oyuncu Kasası PSU : Deep Cool 750 W 80+ güç kaynağı...
  18. F

Çözüldü✓ Gainward Phoenix RTX 3080 Ti 12 GB mı PNY RTX 3090 24 GB mı

İkinci el tanıdıktan alıcaktım mining yapılmamış ikiside. arasında yaklaşık 2k fiyat farkı var. Fazla değil mi sizce? Bu fiyat farkına değer mi. alcağım diğer parçalar Ekran Kartı : Gainward Phoenix RTX 3080 Ti 12 GB İşlemci : Ryzen 7 5700X Soğutucu : Corsair 2 fanlı sıvı soğutma SSD : Western...
  19. F

Çözüldü✓ Sizce Bu Sistem Alınır mı, Fiyatına Göre İyi Mi?

Ekran Kartı : Gainward Phoenix RTX 3080 Ti 12 GB İşlemci : Ryzen 7 5700X Soğutucu : Corsair 2 fanlı sıvı soğutma SSD : Western Digital 1T M.2 SSD RAM : XPG 32 GB (2X16) 3200 MHz Anakart : Biostar B550MH Kasa : Gameforce 6 fanlı Oyuncu Kasası PSU : Deep Cool 750 W 80+ güç kaynağı Böyle bi...
  20. F

Çözüldü✓ Gainward Phoenix RTX 3080 Ti 12 GB mı PNY RTX 3090 24 GB mı

Bu ekran kartları arasında çok fazla bi performans farkı varmı sizce biraz daha verip pny nin kartını almaya değer mi? Hangi ekran kartını tercih etmeliyim.
Top Bottom