Arama sonuçları: *

1. K

4000-4500 TL Kablosuz Kulaklık Onerisi

Hocam driverler ı falan iyidir demi.
  2. K

Nova 7 nin sorunlu oldugunu duymuştum. Bundada sıkıntı çıkar mı? 1705757416 Bir de fiyat 6000 TL ye kadar çıkabilir.
  3. K

Merhaba, bütçem 4000 TL civarı. Bluetooth, dongle ve kabloylada kullanilabilen kulaklık istiyorum. Sade olmasi tercihimdir, dışarıda da kullanıcağım. Ama çoğunlukla evde kullanılacak. Oyun, film-dizi ve müzik dinlemek icin kullanıcagım. Siyah renk olması tercigimdir. Ses kalitesı önemlı. Ps5 ...
  4. K

Razer Barracuda Vs Razer Kraken V3 Pro Vs Ss Nova 7

Tamam Hocam büyük ihtimalle nova 7 alıcam ama nova 7 dede ses ayarı yapılmadan iyi değil diyorlar ses kötü geliyo diyorlar. ps5 te ses ayarı olmadığı için kötü performans veriyormuş.
  5. K

Razer Barracuda Vs Razer Kraken V3 Pro Vs Ss Nova 7

Merhaba arkadaşlar.. genllikle oyun müzik ve film izlemek için kullanacağım bir kablosuz kulaklık arıyorum ve 6000 TL bütçem var. Razer Kraken V3 pro almıştım ama diğer kulaklıkların daha iyi olduğunu öğrendim ve iade edicem. fakat bunu önce danışmak istedim sizce hangi kulaklık daha iyi.
  6. K

Çözüldü✓ Apex pro tkl alınır mı?

hocam aldım green switch ile. kendi sitesinden aldım. 2800 TL tuttu. 4 hafta içerisinde gelecekmiş.
  7. K

tamam hocam çok teşekkürler.
  8. K

tamam hocam son bir soru linear switch olmaması çok sıkıntı çıkarır mı?
  9. K

sadece görüntüleri mi değişiyo yoksa özellik bakımından bir değişim oluyor mu?
  10. K

hocam monet mi theory mi?
  11. K

https://www.amazon.com.tr/EPOMAKER-Layout-75-Bluetooth-kapaklar%C4%B1yla-kontrol%C3%BC/dp/B0BMPNPZVC/ref=mp_s_a_1_4?crid=8I52E1RDS4Y4&keywords=epomaker%2Bthe&qid=1702910550&sprefix=epomaker%2Bth%2Caps%2C196&sr=8-4&th=1 bu mu hocam 1702911140 hocam hangisini önerirsiniz?
  12. K

https://wraithesports.com/products/akko-mod-007-bow-mekanik-klavye hocam aslında bu klavyeyi düşünüyordum ama rgbsi yok...
  13. K

mesela hocam?
  14. K

Sorum başlıktaki gibi.
  15. K

4000 TL Kablosuz Klavye Önerisi

Merhaba, bir kablosuz klavye alıcağım. çoğunlukla oyun için biraz da yazılım için kullanılacak. tam klavye olursa ve razer marka bir klavye olursa daha iyi olur çünkü diğer ekipmanlarım razer ama zorunlu değil. Bütçede artabilir.
Top Bottom