Arama sonuçları: *

1. S

OYUN İÇİN KULAKLIK ÖNERİSİ

kablolu hocam 1711916140 eyvallah hocam bakacağım
  2. S

eyvallah hocam
  3. S

Beyler selam mikrofonu iyi olan ve oyun için kullanabileceğim kulaklık önerebilir misiniz şimdiden teşekkür ederim
  4. S

After Effects Kullanıcılarına soru

Hocam kusura bakmayın geç cevapladım, galiba ücretsiz değil 190 tl fazla değil mi sizce de 1693156714 kusura bakmayın anca cevaplayabildim ben edit programı olarak sadece davinci reslove kullandım ama ae ye gececeğim kime sorsam zor diyor ama öğrenme hevesim de var ( kesinlikle önermiyorum ama...
  5. S

tamamdır hocam peki sen kullanıyor musun Ae
  6. S

Beyler selam sevdiğimi dizi film ve oyun karakterlerine edit yapmak istiyorum çevrem de ki herkes After Effects i öneriyor İnternette biraz araştırdıktan sonra programın çok zor olduğunu gördüm açıkçası gözüm korktu diyebilirim ortalama güzel bir Edit için ne kadar sürede öğrenebilirim...
  7. S

MEKANİK KLAVYE ÖNERİSİ

Bütçeyi 1000 e çıkardım varmı bu fiyata da önerin
  8. S

MEKANİK KLAVYE ÖNERİSİ

Tamamdır hocam değerlendirmeye aldım yine de diğer arkadaşlar bekleyeceğim
  9. S

MEKANİK KLAVYE ÖNERİSİ

Üstad 0 almam gerekiyor vallaha kusura bakma.
  10. S

MEKANİK KLAVYE ÖNERİSİ

Beyler selam öncelikle iyi bayramlar bütçe 600 700 tl civarı sesi güzel mekanik klavye öneriniz varmı
  11. S

BİLGİSAYARIM NE KADAR EDER ?

dalgınlığıma gelmiş hocam yukarıya bıraktım 1686324685 artar mı acaba biraz daha beklesem mi
  12. S

PARDON UNUTMUŞUM İ5 12400 F
  13. S

Beyler selam sahip olduğum bilgisayarı ne kadara satabilirim ASUS GeForce DUAL RTX 3060 V2 OC 12GB GDDR6 ASUS PRIME H610M-R D4 3200MHz DDR4 ADATA XPG Spectrix D41 TUF RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3200 MHz CL16 Ram ADATA Legend 750 500GB PCIe NVMe Okuma 3500MB – Yazma 3000MB M.2 SSD Asus...
  14. S

FİFA 23 REPLAY SORUNU

Beyler ilk defa Fifa oynuyorum kariyer modun da maç içinde ki replay ve sinematıkleri nasıl geçiyoruz kafayı yedim mac izliyorum sanki
  15. S

Pc 12 Saat Açik Kalirsa Bi̇r Şey Olur Mu

Beyler selam öncelikle witcher 3 indireceğim için sistemim gece açık kalması gerekiyor eski pc de format attığım zaman pc acık kaldığın da şalter atmıştı bir şey olur mu diye sormak ıstedım
  16. S

Graves ile ilgili nick önerisi

herifin biri kapmış ya oyunu da bırakmış herhalde 1 senedir girmemiş
  17. S

Graves ile ilgili nick önerisi

Beyler Graves ile ilgili nick önerisi bekliyorum lolcü kardeşlerim buyursun
  18. S

Monitor Dahıl 10k Pc alınır mı?

Paranı çöpe atarsın hocam 11 e sistem al monitörü sonra alırsın
  19. S

ELDEN RİNG TAVSİYESİ

Beyler selam hiç souls oyunu oynamadım ama Elden Ring almayı düşünüyorum 600 liraya değer mi sizce alınır mı
  20. S

Dizi önerilerinizi bekliyorum.

Wtf ciddi misin aga git hemen başla 2 kere bitirdim mükemmel sarıyor heves vermesine gerek yok aç 20 dk izle hevesin geliyor
Top Bottom