Arama sonuçları: *

1. itenberg

❌İndirim Bitti! G.alya GA-5301 Mekanik Klavye 309 TL

Aldım, daktilo gibi hocam blue switch tamam sesli de bu kadar olacağını tahmin etmemiştim. İade mi etmeliyim kenarda mı durmalı acep?
  2. itenberg

🚨FPS Düşüren Windows Hatası Tespit Edildi!🚨

hocam yaptım ancak pc yeni kurulum olmuş gibi oldu bütün bilgiler her şey diğer kullanıcıda kalıyor nasıl eskisi gibi yaparım?
  3. itenberg

🚨FPS Düşüren Windows Hatası Tespit Edildi!🚨

Bende erişim engellendi hatası alıyorum hocam çözüm önerir misiniz? Denetim masasından baktığımda kullanıcı administrator olarak görünüyor.
  4. itenberg

🔥İndirim Spigen 65W GaN USB-C 2 Port Adaptör - Hızlı Şarj Aleti 500TL

Gaming laptopu güç tasarrufu modunda şarj eder mi type-c portundan?
  5. itenberg

Laptop Karşılaştırma

O HP normalde 32k civarlarında satılıyordu az daha araştırın hocam.
  6. itenberg

4-5 bin TL arası monitör tavsiyesi acilinden yarın almam lazim

24g4x veya r25i-30 bu bütçede en tavsiye edilen iki monitör.
  7. itenberg

🔥İndirim Ugreen PD100W, PD60W Type-C to Type-C kablo Vergi Dahil 80TL

Teşekkür ederim hocam sağolun iyi forumlar.
  8. itenberg

Gaming, Victus 16 230w adaptörlü ancak oyun için kullanmayacağım nexodu, mühendis öğrenciyim o yüzden 100watt alabilsem yeter.
  9. itenberg

çok güzel açıklamışsınız hocam. peki ben bir de ugreen nexode alacağım laptopu şarj etmek için bu attığım kablo yeterince iş görür mü şarj konusunda?
  10. itenberg

Displayport olarak kullanılır mı laptopta thunderbolt var? 1722554024 https://tr.aliexpress.com/item/1005004063806781.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.1ca2DV28DV28aT&mp=1&gatewayAdapt=glo2tur bunun farkı nedir 240w diyor?
  11. itenberg

Selçuk mu Sakarya Uygulamalı Bilimler mi?

Doğma, büyüme Konyalıyım 23 senedir pozitif yönde bir değişim görmedim.
  12. itenberg

Ben bosna hareketli değil demedim. Evet orası hareketli, ben Konya yobaz değil dediğinize karşı çıktım. Sorun şudur ki; Konya gün geçtikçe gerilemeye darkafalı olmaya doğru giden bir şehir.
  13. itenberg

Geçen hafta, ne olmuş? Okul dönemi olmadığı için çok hareketli değildi sadece.
  14. itenberg

Olur da sevgili yaparsanız, çarşıda el ele yürürken dikkat edin; hemen ayıplanıp ters bakışlar altında kalabiliyorsunuz(özellikle otobüs ve tramvayda). (tramvaylarda her hafta bir olay oluyor iki sevgil el ele tutuştu sarıldı diye bir teyze olay çıkarıyor.)
  15. itenberg

Merkezdeyim, hem aydınlık evler hem hava lojmanları. Siz hayal dünyanızda yaşıyorsunuz.
  16. itenberg

Bu şahsın ne dediğine zerre itibar etmeyiniz. Konyada yaşıyorum 23 yaşımdayım ve daha yobaz insanların sizi her şeyinizle eleştirebileceği başka bir şehir bulamazsınız.
  17. itenberg

🔥İndirim 🔥 Anker 313 GaN USB-C Şarj Cihazı 45W 🔥 499 TL 🔥

Gaming laptop ile kütüphanede ufak çaplı araştırmaları karşılayabilecek bir watt değeri mi 45 watt? Ona göre almayı düşünüyorum. Type C ile şarj olduğunu söylüyor sitede.
  18. itenberg

Öneri İki Bütçeye Monitör Önerisi

Laptop için monitör arıyorum. Laptop bilgilerim imzada var 2kda oyun 180 hz oynatır mı emin değilim. Çok ağır oyunlar oynamıyorum ama BF1 oynuyorum. 5-6 kya bir monitör , 8-10k ya bir monitör tavsiyesi istiyorum. Aradığım özellikler: Renkleri canlı olsun ve minimum 165-180 hz ve 300 nit...
  19. itenberg

üniveriste için laptop

Bunlar olmaz hocam gaming laptop bakın. Bir de bütçe söyleyin ki yardımcı olunabilsin.
  20. itenberg

Windows 11 Geçilir Mi?

W10 hiç kullanmadım ama yt de çok izledim gaming olarak W11 çok farkla önde gidiyor olarak görüyorum bütün testlerde. Kullanım olarak çok memnunum henüz bir sorunla karşılaşmadım, son güncellemede bazı pcler mavi ekran vermeye başlayınca geri çektiler onun haricinde bir sorun yok.
Top Bottom