Arama sonuçları: *

1. Ö

chassis fanlarımı görmüyor

asus b450 mk 2 anakartım var kasa üzerinde bulunan kontrolcüye bağlı argb fanlarım dönüş hızlarını ayarlayabiliyorum bios dan fakat chassis fanların rpm lerini göremiyorum vede n/a yazıyor
  2. Ö

asus gt 301 kasa extra fan önerisi

asus gt 301 kasam var argb kontorlcüsüde var bu kasada kasanın önünde bulunan aasus tuf 3 fanımı kontrol edebiliyorum üst taraf ve egzos fanı almayı düşünüyorum alıcağım fanların kasanın üstündeki kontrolcüye bağlamak istiyorum aynı renk senkronizasyonda çalışır mı bunun için fan öneriniz...
  3. Ö

ALINIK CORSAİR H110 SIVI SOĞUTMA İÇİN AM4 APARATI

https://www.vatanbilgisayar.com/corsair-hydro-serisi-h110-sivi-sogutma-sistemi.html bu ürün var elimde am3 soket özelliklerinde yazıyor anakartım am4 asus prime b450 mk 2 modeli çözüm öneri varmıdır
  4. Ö

aura sync rgb ler bir süre sonra sönüyor

Bilgisayarımı açtıktan bir süre sonra RAM'lerin ve ekran kartının ışığı sönüyor. Ancak bilgisayar üzerinden kontrol edince gözüküyor aura sync üzerinden tikli halde Yani sadece ışık gidiyor çözüm bulamadım hiçbiryerde
  5. Ö

ASUS PRIME B450M-K 2 3810 BİOS GÜNCELLEMESİYLE GELEN ÖZELLİKLER

ASUS PRIME B450M-K 2 3810 BİOS GÜNCELLEMESİYLE GELEN ÖZELLİKLER NELERDİR AURA SYNC KULLANABİLİRYORMUYUZ
  6. Ö

aura sync ışıklarım sönüyor

programı kaldırdım tekrar yükledim aynı bi süre sonra sönüyor ram ve ekran kartı ışıkları tekrar programdan açıyorum
  7. Ö

deniyceğim teşekkür ederim vakdini ayırdığın için
  8. Ö

ayarları varsayılan yaptım şuan ekran kartı ışığı var ramlerin ışıkaları söndü yine bendede xpc d41 ramler var
  9. Ö

aura sync kasa içindeki ekran kartı ve ramlerin ışıklarını ayarlıyorum pc yeniden başlattığımda yada kapatıp açtığımda ışıklar sönüyor bi süre sonra tekrar programa girip açmam gerekiyor sebebi nedir ?
  10. Ö

asus gt301 kasa kule soğutucu önerisi ? (ebatlar)

asus b450 mk 2 matx anakart , asus tuf 3080 ekran kartı , xpc tuf gaming D41 ram hangi Ölçüdeki kule tipi soğutucular uyar ?
  11. Ö

asus prime b450mk2 ''3810'' bios güncellemesi aura sync kapsıyor mu ?

asus b450 mk 2 anakartım var asus tuf game 3080 ekran kartı ve xpc tuf d41 ramlerrim var kasa olarak asus g301 kasam var sorum şudur: armory crate programı üzerinden aura sync aktif kullanabiliyorum ram ve ekran kartı gözüküyor programda. Kasanın fanlarına ulaşım sağlayamadım bilgisi olan varmıdır
Top Bottom