Arama sonuçları: *

1. H

CORSAIR K55 RGB PRO Membrane Türkçe RGB Gaming Klavye 1198TL(Kargo Dahil)

bende bir aralar alacagım klavyedi sonra deneyimlerken soldaki 123 gibi tuşlardan dolayı almamıştım
  2. H

yeni kulaklık aldım kabloyu nereye takmam gerekiyor

çözdüm game dac out taktıgım zaman oldu teşekkürler
  3. H

hayır aynı sorum ama pc yeni sürücü olarak görüyor programda güncel
  4. H

şimdiden şöyle bir çıkyor kablonun birisini usb -a pc taktım usb-c tarafını kulaklıg taktım kulakıgı görmüyor https://r.resimlink.com/bNFK1L9s.jpg
  5. H

yanlış ürün galiba bakmışsın galiba benim üründen 2 adet usbden typ-c kablo ve bir adet ise kulaklık jakı çıktı ürün linki:https://tr.steelseries.com/gaming-headsets/arctis-nova-pro-wireless-xbox-pc
  6. H

iyi forumlar steelseries arctis nova wirelss aldım ama anakartım ses kartı yerinde 5 çıkış var bunun içinde ses kablosunu nereye takmam gerekir.Anakartın msi x570 tomahawk anakartımın modeli. Bu kulaklığı kullanan birisi var ise kulaklığın kurulumunu nasıl yapılıyor yazarsanız sevinirim iyi günler
  7. H

pc kasa temizligi hk

bi soriyim kendi topaltıgım yere soriyim 1711007428 kendim birazı temizleyebildim bazı yerleri tam olarak temizleyemedim
  8. H

pc kasa temizligi hk

iyi forumlar bugün pc içini fön makinesiyle temizledim ama bazı tozlar alamadım kısacası beceremedim(çok zorlandım ) acaba istanbul içinde kasa temizligini ve macun sürecek yapacak yerler var mı güvenilir yardımcı olursanız sevinirim
  9. H

🟢MÜJDE! TÜRK-İŞ KANUNU: ÇALIŞMA SAATLERİ DÜŞÜYOR!⏱️

ben haberde gördügümü söylüyorum
  10. H

bakalım zamanla açıklanır inşallah düşer. ama saatleri artarsa hiç şaşırmam
  11. H

valla ben başka bir başlıkta şunu gördüm normal işçiler 45 saaten 40 saate düşürülecek memurlarda işe 40 35 saate düşürülecek diye gördüm bakalım hayırlısı ne ise o olsun
  12. H

🔥İndirim Starbucks Latte 1 Kutu 34 TL🔥🔥

boykottan dolayı almayacağım ,kullamayacağım
  13. H

ani pc kapmanması sorunu

kasanın yanında gelen psu kullanıyorum 650w 80+bronze kasam cooler master td500 mesh
  14. H

ani pc kapmanması sorunu

ryzen 5800x msi tomawahk x570 nvdia rtx 3080 corsair vegance rgb 2*8 gb ram msi spatium 2 tb ssd
  15. H

ani pc kapmanması sorunu

merhaba iyi forumlar iyi günler 3 günden beri pc ani elektrik gitmesi gibi bir sorun yaşıyorum ve direk pc kapanıyor pazar günü youtube video izlerken bi anda kapandı pzt günü aynı şekilinde video izlerken kapandı bugün ise ets 2 oyun çıktım oyunu kapattım aynı şekilde kendini kapattı sorun...
  16. H

Telefona Albüm kapağı olan mp3 indirmek istiyorum bunun için site önerisi

spotify 1703529562 spotify
  17. H

ÖDEV İÇİN YAZICI ÖNERİSİ

yandan doldurmaları tercih ediyorum epson l382 alabilirsin renk fiyatı 120 TL bandında
  18. H

Cyberpunk 2077 açılmıyor

açılıyor gibi oluyor sonra kapanıyor
  19. H

Cyberpunk 2077 açılmıyor

oyunun ikonuna basınca tepki vermiyor
  20. H

Cyberpunk 2077 açılmıyor

rtx3080 ryzen 5800x 32 gb 3600 mhz ram x570 tomahawk anakart
Top Bottom